جراحی پلک وچشم

جراحی پلک وچشم :پلاسما جت روشی برای از بین بردن افتادگی و پیری پلک است که بدون نیاز به جراحی پلک وچشم و برش های ناشی از آن می توان جوانسازی پلک را انجام داد، این خدمت برای افرادی مناسب است که تمایلی به جراحی پلک ندارند و میخواهند بدون نیاز به بی هوشی و جراحی ( به دلیل ترس از بی هوشی) پلک هایی جوان و زیبا داشته باشند

جراحی پلک وچشم

پلاسماجت پیشرفته ترین روش برای جراحی پلک وچشم

پلاسما جت یکی از به روزترین روش های موجود برای جوانسازی پوست است. در این روش نقاط ریزی روی به فاصله کم در کنار در سطح پوست توسط پلاسما جت سوزانده می شود. این سوزانده شدن توسط پلاسماپن هیچ اثر اسکاری رو بر جا نمی گذارد. این عمل باعث تبخیر بخش هایی از لایه های عمقی پوست می شود. در نتیجه این کار پوست جمع می شود. این مکانیزم پلاسما باعث شده است که از این روش برای لیفت نواحی بخصوص برای کسانی قصد جراحی پلک وچشم دارند استفاده میشود.

لیفت پلک با پلاسماجت در متقاضیان جراحی پلک وچشم

رایج ترین استفاده از  دستگاه پلاسماجت برای لیفت پلک است. لیفت پلک با پلاسماجت بهترین جایگزین برای جراحی بلفاروپلاستی می باشد. پلاسما جت را در دنیا به عنوان یک روش بلفاروپلاستی بدون جراحی می شناسند.

روش کار بدین صورت است که ابتدا کرم موضعی زایلوپی را به مدت ۲۰ دقیقه روی پلک می زنیم. در لیفت پلک با پلاسماجت از ۲ تکنیک اسکن کردن و نقطه به نقطه استفاده میشود. مدت اینکار حدود نیم ساعت میباشد و تعداد جلسات درمان بین ١ تا ٣ جلسه به فاصله یک ماه و نیم است.

باید اشاره کرد  که پس از جراحی پلک پوسته ریزی هایی روی پلک ایجاد می شود که در طی یک هفته از بین میرود و پلک به حالت طبیعی خود برمیگردد. پس از انجام، مشاوره لازم در خصوص مراقبت بعد از پلاسماجت به بیمار داده می شود. بیمار موظف به رعایت توصیه های پزشک است.

پلاسما پلک برای چه کسانی مفید است

جراحی پلک وچشم

۱-کسانی که از جراحی یا از بیهوشی و بیحسی هراس دارند

۲-اشخاصی که افتادگی کمی دارند و قصد دارند آنرا ترمیم کنند

۳-بیمارانی که افتادگی یکطرفه دارند و ممکن است جراحی باعث عدم تقارن شود

۴-کسانیکه بیماری خونریزی دهنده دارند یا دارویی مثل وارفارین مصرف میکنند

۵-بیمارانبکه مشغله زیادی دارند و تورم و بخیه یک هفته ای جراحی را نمیتوانند داشته باشند

۶-افرادی که چشمان آسیایی دارند و قصد دارند با کمی لیفت نمای غربی تری به آن بدهند

۷-افرادی که قبلا جراحی پلک کرده اند ولی متقارن نیست و میخواهند هر دو چشم متقارن شود

جراحی  پلک و پف چشم  (بالای چشم) چگونه است

تفاوت ساختار پلک و چین داخلی پلک موجب محافظت چشم از شرایط سخت آب و هوایی آسیا در این منطقه جغرافیایی شده است.با این وجود بسیاری از افراد با این ساختار چشم تمایل به داشتن چشمانی بازتر و کمتر شدن پف پشت پلک دارند.جراحی پف بالای چشم یکی از شایع ترین عمل های زیبایی در نژاد شرقی است.

مزایای استفاده از پلاسما در جراحی پلک

جراحی پلک وچشم

۱- عوارض جراحی پلک را ندارد.
۲-بهترین نتیجه را افرادی که دچار شلی و افتادگی متوسط پوست بدون سایر نشانه های پیری چون چروک می برند
۳- این روش بسیار سریع بوده و در مدت زمان کمتر از ۳۰ دقیقه قابل انجام است
۴- بهبودی بسیار سریع بوده و در مدت زمانی کمتر از ۱۰ روز التهاب رفع می شود
۵- بیمار در مدت زمان کمتر از یک هفته به زندگی عادی بر می گردد .

علت نیاز افراد به  جراحی پلک و ابرو

در اثر افزایش سن، ۴ تغییر اصلی در پلک بالا و نواحی اطراف ایجاد می شود که برای جوانسازی آن باید مورد ارزیابی قرار گیرد. این ۴ تغییر اصلی به صورت زیر است.

۱- شل شدن و افزایش پوست پلک ( باعث کاهش یا از بین رفتن فاصله شیار پلک بالایی از لبه موژه ها می شود)

۲- افزایش بافت عضلانی اضافه در پلک بالا

۳- حجیم شدن و بیرون زدن چربیها در نواحی مختلف پلک بالا

۴- پایین آمدن همزمان ابروها

۵-همه افراد به یک نسبت دچار این ۴ تغییرنمی شوند لذا برای جوانسازی پلک بالا، باید مشخص شود که کدامیک از تغییرات ایجاد شده و برای جوانسازی لازم است اصلاح شود. لذا در جراحی زیبایی پلک، ممکن است در پلک یک فرد، چربی های بیشتری برداشته شود در صورتی که در پلک فرد دیگر، مقدار بیشتری از عضلات و پوست برداشته شود.

جراحی پلک وابرو  مردان چگونه است

جراحی پلک و چشم

ساختار آناتومیک چشم مردان با زنان تفاوت هایی دارد که حالت و شکل صورت با این اختلافات جنسی متمایز می شود. چشم مردانه بادامی شکل و کشیده تر است و فاصله بین دو لبه پلک کمتر از چشم زنانه است. بعبارت دیگر چشم زنانه گردتر و درشت تر از سایر اجزاء صورت است در حالیکه چشم مردانه کوچک تر و بسته تر می باشد.

چین پشت پلک در چشم زنانه حالت کمانی داشته و در نژادهای غیر آسیایی فاصله بیشتری تا لبه پلک دارد و فاصله ابرو تا مژه ها بیشتر از چشم مردانه است که این بدلیل بالاتر قرار گرفتن ابرو در زنان در مقایسه با مردان می باشد. شناخت و توجه به این تفاوت های ساختاری در نتیجه بلفاروپلاستی در هر دو جنس حیاتی است و عدم توجه به این ساختار ممکن است بعد از جراحی فرم صورت را تبدیل به شکل جنس مخالف نماید. هر چند تکنیک جراحی پلک در هر دو جنس شبیه هم است با این وجود در مردان چین پشت پلک می بایست صاف تر و پایین تر طراحی شود ،برداشت پوست محدودتر و چربی پشت پلک در حد امکان برداشته نشود.

جراحی زیبایی برای بالا بردن ابروها

جراحی پلک وچشم

با افزایش سن و در اثر استرس های مداوم زندگی علائم پیری به تدریج در صورت ظاهر میشوند. این علائم در یک سوم فوقانی صورت که شامل پلکها ، ابرو و پیشانی است زودتر از سایر قسمت های صورت بروز پیدا میکنند . ظهور این علائم در یک سوم فوقانی صورت به شکل پیدایش چین و چروک پیشانی ، افتادگی ابروها و افتادگی پلک ها است که بیشتر از جنبه زیبایی قابل توجه است اما در مواردی که افتادگی ابرو وپلک ها زیاد باشد می تواند میدان بینائی را نیز محدود نماید .

پایین افتادگی کناره های خارجی ابروها نسبت به حالت ایده آل سبب غمگین و افسرده به نظر رسیدن صورت شما میشود. در چنین مواردی جراحی زیبایی کشیدن ابرو میتواند گوشه های ابروها را بالا کشیده و صورتی زیباتر، شادابتر و با طراوت تر به شما هدیه نماید.افتادگی ابروها و افتادگی پلک ها را می توان با جراحی زیبایی ابرو برطرف کرد. البته با تزریق بوتاکس  میتوان بدون جراحی و به طور موقت چین و چروک های پیشانی را برطرف کرد، ضمن اینکه این کار باعث بالارفتن گوشه های ابروها نیز می شود

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.