لیپوماتیک بازو - دکتر وفایی

لیپوماتیک بازو


لیپوماتیک بازو

یکی از سخت‌ترین عضوهایی که چربی آن به سختی آب می‌شود و از بین می‌رود بازوها است. بازوها با روش‌های سنتی مثل ورزش کردن و رژیم غذایی به راحتی از بین نمی‌روند، به همین جهت ما قصد داریم شما را با عمل جراحی لیپوماتیک بازو آشنا کنیم.
این عمل برای قسمت‌هایی از بدن که چربی ممکن است به خاطر اضافه وزن زیاد و افزایش سن به صورت افراطی تجمع کند بسیار مناسب است، چون در کمترین زمان ممکن و با کمترین عوارض جانبی اتفاق می‌افتد. اگر به دنبال راهی برای کاهش سایز بازوهای خود هستید ما در این مطلب به طور کامل عمل لیپوماتیک برای بازوها را بررسی کرده‌ایم. در ادامه همراه ما باشید.

عمل لیپوماتیک بازو چیست؟

لیپوماتیک به معنای لاغری، پر کردن و شکل‌گیری دوباره مناطق خاص بدن با از بین بردن چربی‌های اضافی یا انتقال اون‌ها به مناطق مورد نظر است. عمل لیپوماتیک نیاز به بیهوشی ندارد و به راحتی در کلینیک‌های شخصی در کوتاه‌ترین زمان ممکن اتفاق می‌افتد. پزشک متخصص با استفاده از ابزاری خاص در قسمت بازو سوراخی کوچک با عمقی ۲ تا ۵ میلی متر ایجاد می‌کند و در عرض یک جلسه مقدار زیادی چربی، با کمترین عوارض را از بازو خارج می‌کند.
توجه کنید که بعد از عمل جراحی سلولیت‌های زیر پوست به طور کامل برداشته می‌شوند، زیرا با انجام حرکات‌های ارتعاشی که توسط دستگاه در بافت چربی اتفاق می‌افتد، باعث می‌شود تمامی چربی‌های اضافی آزاد شوند و از منفذ ایجاد شده خارج شوند.
این روش جراحی به نسبت روش‌های دیگر که برای لاغری انجام می‌شود بسیار کم عوارض‌تر است. در روش‌های دیگر معمولا به بیهوشی عمومی نیاز است و آسیب به بافت‌ها در بدن به راحتی اتفاق می‌افتد. همچنین زمان طولانی هم برای عمل و هم برای دوره بهبودی بعد از عمل لازم است. زخم زیاد و خونریزی‌های شدید از جمله عوارضی هستند که در روش‌های دیگر عمل جراحی گزارش می‌شود، اما عمل لیپوماتیک بازو معمولا بدون درد و خونریزی شما را به هدف خود می‌رساند.

لیپوماتیک بازو - دکتر وفایی

لیپوماتیک بازو

در کدام قسمت‌های بدن می‌توان عمل لیپوماتیک انجام داد؟

معمولا با افزایش سن و افزایش وزن در قسمت‌هایی از بدن چربی‌های بیشتری جمع می‌شوند و از بین بردن آن‌ها با روش‌های سنتی مثل رژیم غذایی و ورزش بسیار سخت است که شما می‌توانید با عمل لیپوماتیک به راحتی این کار را انجام دهید. انجام عمل لیپوماتیک برای قسمت‌های زیر امکان پذیر است:
• شکم
• پشت
• باسن
• قفسه سینه
• زانوهای داخلی
• پهلوها
• خط گردن و غبغب
• هر دو ران‌های بیرونی و داخلی
• بازوها

مهم‌ترین مزایای عمل لیپوماتیک بازو چیست؟

همانطور که می‌دانید روش‌های فراوانی برای انجام عمل‌های لاغری وجود دارد، اما در این قسمت می‌خواهیم به شما بگوییم که چرا باید برای انجام عمل لاغری، لیپوماتیک را انتخاب کنید.
در این عمل چربی‌ها به یکنواخت‌ترین شکل ممکن در می‌آیند. بعد از عمل لیپوماتیک هیچ چربی در زیر پوست یافت نمی‌شود که به صورت گلوله جمع شده باشند. در روش‌های دیگر و با مکش دستگاه‌های دیگر این امکان وجود دارد که چربی در زیر پوست گلوله شود.
طول بهبودی بعد از عمل در جراحی لیپوماتیک معمولا بین ۵ تا ۷ روز است، اما در عمل‌های دیگر طول دوره به ۳۰ تا ۴۰ روز هم می‌رسد. بعد از انجام عمل لیپوماتیک نیاز به بستری شدن نیست و شما بعد از جراحی مرخص می‌شوید.
در روش لیپوماتیک به دلیل اینکه آسیب خیلی کمتری به ترابکولای پوست وارد می‌شود، فرآیند کوچک شدن پوست در مقایسه با سایر روش‌ها بهتر است. یکی از بزرگترین مزایایی که عمل لیپوماتیک دارد این است که نیاز به بیهوشی کامل نیست و تنها با بی‌حس کردن محل مورد نظر می‌توان عمل را انجام داد، بدون اینکه دردی احساس شود.
تورم و ترشحات در لیپوماتیک بسیار کم است. در بدترین حالت ممکن است تا ۳۶ ساعت طول بکشد، این درحالی است که در روش‌های دیگر بسیار طولانی‌تر خواهد بود. سوخت و ساز چربی در این عمل صفر است که باعث می‌شود به نسبت روش‌های دیگر بسیار کم خطر باشد.

لیپوماتیک بازو - دکتر وفایی

لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو ممکن است چه عوارضی داشته باشد؟

عمل لیپوماتیک مانند هر عمل دیگری ممکن است عوارضی از خود نشان دهد، اما موضوعی که باید به آن توجه کنید این هست که عوارض جانبی این عمل به نسبت عمل‌های دیگر بسیار کم و قابل جبران است. شما ممکن است به این جراحی واکنش‌های آلرژیک نشان دهید که با تحت نظر قرار گرفتن توسط پزشک به راحتی درمان می‌شوید.
سوختگی پوست، خارش پوست، افزایش دمای بدن، التهاب، تهوع و احساس ضعف و سرگیجه از مواردی است که ممکن است به آن دچار شوید. عفونت خیلی کم پیش می‌آید و بسیار نادر است که با رعایت بهداشت قابل کنترل است.
البته همه عوارض ذکر شده برای افراد رخ نمی‌دهد و ممکن است که شما با هیچ یک از عوارضی که مطرح شد، مواجه نشوید. عمل به دستورالعمل های پزشک بعد از انجام این تکینک، احتمال بروز هر گونه عارضه ناشی از لیپوماتیک را به حداقل می‌رساند.

کلام آخر

همانطور که گفته شد با انجام عمل لیپوماتیک بازو حجم زیادی از چربی‌ها در کمترین زمان ممکن تخلیه می‌شود. در این روش سلول های چربی به وسیله ارتعاشات بسیار قوی تجزیه و ریز می شوند و با کمترین جای زخم و خونریزی بازوی شما را به فرم ایده‌آل می‌رساند.
در این روش نیاز به بیهوشی کامل نیست و معمولا در کلینیک‌های شخصی انجام می‌شود؛ اما باید به شدت دقت داشته باشید که قبل از انجام عمل حتما تحقیق کنید و معتبرترین دکتر و کلینیک را برای این عمل زیبایی انتخاب کنید.
اگر می‌خواهید عمل لیپوماتیک را انجام دهید، اما آگاهی لازم برای تصمیم‌گیری را ندارید ما به شما توصیه می‌کنیم، از طریق راه‌های ارتباطی حتما با متخصصان کلینیک ما مشورت کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.