قیمت پروتز سینه در کرج

یکی از معیارهای جذابیت اندام زنانه داشتن سینه‌های متقارن و خوش فرم است که متاسفانه با کاهش وزن، افزایش سن و شیردهی از دست می‌رود. اما یکی از راهکارهای موثری که می‌تواند زیبایی و تناسب را به سینه‌ها برگرداند و موجب افزایش اعتماد به نفس خانم‌ها شود استفاده از جراحی پروتز سینه است. اما قیمت پروتز سینه در کرج یکسان نیست و تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد.

در این مطلب قصد داریم عواملی که بر قیمت پروتز سینه در کرج تاثیر می‌گذارد را بررسی کنیم. اگر قصد انجام جراحی پروتز دارید پیشنهاد می‌کنم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی

پروتز سینه چیست؟

خانم‌ها ممکن است در اثر تصادف یا ابتلا به سرطان سینه یا مشکلات ارثی درگیر جراحی‌های سینه شوند یا اینکه بخواهند با استفاده از پروتز سینه‌های خود را بزرگ و خوش‌فرم کند و با اثرات پیری و افتادگی سینه‌ها مقابله کنند.

پزشکان برای برطرف کردن عیوب ظاهری سینه و ایجاد تقارن در سینه‌ها از یک بافت مصنوعی به پروتز سینه استفاده می‌کنند و بدون اینکه آسیبی به بدن وارد کنند آن را داخل بدن فرد قرار می‌دهند. در ساخت پروتز به سازگار بودن مواد تشکیل دهنده‌ی آن با ساختار بدن توجه می‌شود تا بیمار بدون اینکه درگیر حساسیت‌های ناشی از وجود یک جسم خارجی در بدن شود، بتواند به تناسب اندام برسد.

عوامل موثر بر قیمت پروتز سینه در کرج چیست؟

پروتز سینه به عنوان یکی از جراحی‌های زیبایی قیمت ثابت و مشخصی ندارد. زیرا عوامل مختلفی می‌تواند سبب بالا یا پایین رفتن قیمت آن شود. موارد زیر عواملی است که قیمت پروتز سینه در کرج را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تخصص و مهارت جراح

مهم‌ترین عاملی که هزینه‌های جراحی پروتز سینه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، میزان تخصص و تجربه‌ی پزشکی است که جراحی را انجام می‌دهد. هر چقدر پزشک توانایی و تجربه‌ی بیشتری برای انجام جراحی داشته باشد و جزئیات جراحی را با دقت رعایت کند، به همان میزان قیمت پروتز سینه در کرج بالاتر خواهد بود.

با توجه به اینکه جراحی پروتز سینه به طور مستقیم با سلامتی و تناسب اندام فرد در ارتباط است، توصیه می‌کنیم نگران قیمت بالاتر جراحی در مقابل تخصص و تجربه‌ی پزشک نباشید و سعی کنید جراحی را در تحت نظر پزشک با تجربه و ماهر انجام دهید.

قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی
قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی
قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی

امکانات کلینیک جراحی

جراحی پروتز سینه در بیمارستان یا کلینیک انجام می‌شود و بعد از جراحی مراقبت‌های لازم از بیمار انجام می‌شود. پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم با بالارفتن کیفیت خدمات و مراقبت‌ها از بیمار بعد از جراحی، قیمت پروتز سینه در کرج هم بالاتر رود.

بیمار در جلسه‌ی مشاوره قبل از جراحی می‌تواند از پزشک در مورد هزینه‌های بیمارستان یا کلینیک و مدت زمان بستری شدن سوال کند تا بتواند برآوردی دقیق از هزینه‌ی جراحی در اختیار داشته باشد.

قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی

وضعیت جسمانی بیمار متقاضی جراحی

یکی دیگر از عواملی که بر قیمت پروتز سینه در کرج تاثیر دارد، به طور مستقیم به خود بیمار ارتباط دارد و در ارتباط با وضعیت سینه‌های او است. با توجه به اینکه همه‌ی افراد متقاضی جراحی وضعیت بدنی یکسانی ندارند و شکل ظاهری سینه‌های آن‌ها با هم تفاوت دارد، ممکن است قیمتی که پزشک به هر بیمار می‌دهد با بیمار دیگر به دلیل تفاوت وضعیت جسمانی متفاوت باشد.

نوع پروتز سینه

یکی از پارامترهای موثر بر قیمت پروتز سینه در کرج، نوع ایمپلنتی است که در جراحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بهتر است بدانید محصولات پروتز سینه در دو نوع سیلیکونی و آب نمکی موجود است که قیمت‌های متفاوتی دارند. البته متقاضیان جراحی در جلسه‌ی معاینه می‌توانند تفاوت این ایمپلنت‌ها و تاثیر انتخاب هر کدام از آن‌ها بر قیمت پروتز سینه در کرج را از پزشک بپرسند.

مشاوره رایگان برای پروتز سینه

آگر میخواهید برای پروتز سینه اقدام کنید و نمی‌دانید از کجا و چگونه اقدام کنید، سوالات زیادی در رابطه با پروتز سینه دارید و پاسخی برای آنها در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پیدا نمی‌کنید، خیلی ساده می‌توانید با مطب دکتر وفائی تماس بگیرید و مشاوره رایگان قبل از عمل دریافت کنید.

  • آدرس:سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه ۵ واحد ۵۰۵
قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی

برند پروتز سینه

پروتزهای سینه با مارک‌ها و کیفیت‌های مختلف تولید می‌شوند که قاعدتاً قیمت متفاوتی هم دارند. لازم است قبل از شروع جراحی پزشک سایز مناسب پروتز را با توجه به وضعیت سینه‌های بیمار و کیفیت بافت اطراف سینه تشخیص دهد و با تایید بیمار آن را انتخاب کند. در نهایت لازم است پزشک محصولات برندهای مختلف را از لحاظ کیفیت و قیمت مقایسه کند و مناسب‌ترین پروتز را انتخاب کند.

به این ترتیب می‌توانیم ادعا کنیم برند پروتز یا تغییرات نرخ ارز هم می‌تواند بر قیمت پروتز در کرج تاثیر بگذارد. با اینکه برخی از افراد ترجیح می‌دهند محصولات با کیفیت متوسط بخرند تا هزینه‌های جراحی کاهش پیدا کند، ما توصیه می‌کنیم مرغوب‌ترین محصولات برای جراحی انتخاب شود تا سال‌های بعدی بیمار درگیر عوارض جراحی نشود و تا مدت طولانی از نتایج عمل رضایت داشته باشد.

قیمت پروتز سینه - دکتر وقائی

دو نکته‌ی با اهمیت در مورد قیمت پروتز سینه در کرج

با اینکه عوامل مختلفی بر قیمت پروتز تاثیرگذار است، اما نمی‌توانیم ادعا کنیم همیشه ارزان بودن قیمت جراحی به معنای بی‌کیفیت بودن آن است، زیرا قیمت بالای جراحی هم نمی‌تواند موفق بودن و رضایتبخش بودن جراحی را تضمین کند. ممکن است یک پزشک تبلیغات گسترده‌ای داشته باشد، اما نتواند با دقت زیادی جراحی را انجام بدهد، در عوض یک پزشک دیگر از جراحی با کیفیت و متعهدانه به عنوان تبلیغ کار خود استفاده کند و هزینه‌ی بالایی هم از بیمار دریافت نکند.

پس اولین نکته‌ی با اهمیت در جراحی پروتز که باید تذکر دهیم این است که متقاضیان جراحی پروتز باید به جای حساسیت به قیمت جراحی در مورد تخصص و توانایی جراح و امکانات کلینیک تحقیق کنند و زمان مناسب و کافی به این کار اختصاص دهند تا در آینده پشیمان نشوند.

دومین نکته‌ی با اهمیت برای پرداخت هزینه‌ی پروتز سینه این است که تمام هزینه‌های جراحی باید توسط خود شخص پرداخته شود و بیمه هیچ مسئولیتی را در برابر هزینه‌های جراحی زیبایی نمی‌پذیرد. پس لازم است بیمار از این موضوع اطلاع داشته باشد.

جمع بندی

جراحی پروتز سینه در خوش‌فرم کردن سینه‌های خانم‌ها تاثیر دارد و یک روش موثر برای تقویت عزت نفس در بیماران مبتلا به سرطان سینه است که سینه‌ی خود را از دست داده‌اند. اما با توجه به اینکه قیمت جراحی‌های زیبایی ثابت نیست، ممکن است هر پزشک یک قیمت متفاوت به بیمار اعلام کند. در این مطلب عواملی که باعث تغییر قیمت پروتز سینه در کرج می‌شود را بررسی کردیم تا با دید بازتری در مورد هزینه‌ی جراحی تصمیم بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *