لیپوماتیک تهران

لیپوماتیک تهران که روشی ایده آل برای داشتن یک اندامی خوش فرم و متناسب به شمار می آید که فرآیندی سریع برای برداشتن چربی هایی است که قبلا قادر به حذف و یا از بین بردن آن نبودیم.

لیپوماتیک تهران مناسب حذف چربی های تجمع یافته در پهلو، ران، شکم و کفل می باشد.

باید ذکر کرد که روش لیپوساکشن و روش لیپولیزر قبل از لیپوماتیک تهران وجود داشته، و مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گرفته است. روش های ذکر شده حالت های تهاجمی تری نسبت به لیپوماتیک دارد.

 

 

Tehran Lipomatous

 

 

جراحی با روش  لیپوماتیک در تهران  بی خطر و در دنیا یک روش ایمن برای لاغری و تخلیه چربی ها به حساب می آید. این پروسه در یک جلسه نتایج ایده آل و مطلوبی برای فرد به همراه دارد.

در لیپوماتیک تهران چربی ها سوزانده نمی شود. زیرا دستگاه مانع از سوخته شدن چربی می شود و در واقع بافت ها چربی های اضافی زیر پوست گرفته می شود، سپس بنابه خواست فرد به دیگر نواحی بدن تزریق می شود.

این روش مناسب افرادی است که شکم و پهلوی اضافی و باسنی کوچک دارند. با تزریق چربی های گرفته شده از شکم یا پهلو، متخصص با تجربه اقدام به تزریق مجدد چربی به باسن یا قسمت هایی که چربی کمتری دارد، به منظور فرم دهی و برجسته سازی آن ناحیه می نمایند.

یکی از مزایای خوب روش لیپوماتیک در این می باشد که همان چربی را به بدن فرد تزریق می کنند یعنی از بافت ها و چربی های اضافه ای بدنش گرفته، وسپس به ناحیه دلخواه او تزریق می شود.

 

 

 

 

Tehran Lipomatous

 

 

 

 

مزایای لاغری با  لیپوماتیک در تهران:

تمامی سلول های تجمع یافته در زیر پوست با روشی فیزیکی نه با اشعه و یا حرارت گرمایشی، ذوب می شوند و با میله ای به نام کانولا کشیده می شوند و با دستگاه کاملا تخلیه خواهند شد.

باید ذکر کرد که چربی های خارج شده، سالم و زنده هستند و قابلیت پیوند مجدد در قسمت دیگر بدن را دارند. این عارضه درد مختصری دارد، اما چون بی حسی در آن ناحیه تزریق شده، فرد آن را اصلا احساس نمی کند.

 

 • دوره نقاهت بسیار خفیفی دارد.
 • این پروسه در اتاق عمل صورت می گیرد که زمان بر و وقت گیر نمی باشد.
 • این عارضه نیازی به بخیه ندارد. زیرا فقط سوراخ و شکافی در بدن ایجاد نموده اند که به مرور برطرف می شود و چون بعد از آن لیفت انجام می گیرد، هیچ گونه آثاری از شکاف نیز در بدن دیده نمی شود.
 • عدم داشتن عوارض و خطر آمبولی در آن وجود ندارد.
 • کبودی و تورم نسبت به روش های دیگر در آن بسیار کم می باشد.
 • فرد با این روش به تناسب و زیبایی اندام می رسد.

 

 

 

Tehran Lipomatous

 

 

 

 

شایان ذکر است که قبل از جراحی پزشک و یا متخصص تمام شرایط لازم را به بیمار می دهد تا با دیدی بهتر و اطلاعات کافی اقدام به این عمل نماید، قبل از این پروسه آزمایشاتی را جهت مطمئن شدن از پرونده پزشکی برای فرد تجویز می شود تا فرآیند جراحی با هیچ گونه خللی مواجه نشود.

افرادی که چاقی مفرطی دارند، ابتدا باید از یک رژیم غذایی خاصی پیروی نمایند و سپس در وقت مقرر و تعیین شده اقدام به جراحی لیپوماتیک تهران  کنند ، همانطور که قبلا نیز ذکر شد، جراح تمام مزایای و معایب عمل لیپوماتیک تهران را قبل از جراحی به فرد می دهد.

کاندیدیای مناسب برای لیپوماتیک تهران:

 • مناسب افرای است که قادر به ورزش و حرکات فیزیکی پیچیده ای نیستند.
 • برای افرای است که چاقی های موضعی دارند.
 • چنانچه تجمع چربی در یک ناحیه فقط صورت گرفته باشد.
 • افرادی که پوست شل و افتاده در بدن دارند.

 

مزایای لاغری با لیپوماتیک تهران:

تناسب اندام با لیپوماتیک تهران مناسب افرادی می باشد که با پیروی از یک برنامه غذایی یا اعمال ورزش به وزن و یا فرم دلخواه بدن نرسیده باشند.

 باید گفت که ممکن است که فرد مقداری کاهش وزن پیدا کند، اما چربی محدودی در ناحیه شکم ، پهلو  و یا ران ها همچنان در آن ها وجود دارد.

راه حلی جز حذف آن با روش جراحی وجود ندارد. باید ذکر کرد که یکی دیگر از مزایای لیپوماتیک تهران در این است که دوره نقاهت در این روش نسبت به روش هایی مانند: لیپوساکشن و لیپولیز بسیار محدود و اندک می باشد و فرد بعد از استراحت کوچکی، توانایی پرداختن به فعالیت ها و امور روزمره  زندگی را پیدا می کند.

 

 

Tehran Lipomatous

 

 

 

 

تعریف چاقی موضعی:

زمانی که فرد با پیروی از یک برنامه غذایی و با انجام برخی از ورزش ها ، هنوز چربی اضافی در شکم و یا پهلو ها در او دیده شود، آن فرد دارای چاقی موضعی می باشد.

این اضافه وزن فقط در برخی از نواحی بدن قابل مشاهده است. یکی از مزایای خوب لیپوماتیک تهران  در این می باشد که بعد از گرفتن چربی از شکم و یا پهلو، قابلیت تزریق و استفاده آن در بدن همان فرد وجود دارد. این پروسه باعث خوش فرمی و تناسب اندام  در فرد می شود.

 

قدامات لازم لیپوماتیک در تهران:

 • افرادی که دخانیات یا مشروبات الکلی مصرف می کنند، باید از دو هفته قبل، از مصرف آن پرهیز نمایند.
 • عدم مصرف آسپرین دو روز قبل از جراحی با لیپوماتیک، زیرا آسپرین باعث رقیق شدن خون در حین جراحی می شود.
 • ۲۴ ساعت قبل از عمل از مصرف ویتامین E یا مکملات حاوی آن خودداری شود.
 • بهتر است که فرد ۶ تا ۸ ساعت ناشتا باشد، و چیزی نخورده و نیاشامیده باشد.

 

Tehran Lipomatous

 

 

 

اقدامات بعد از  لیپوماتیک تهران:

 • این روش دارای دوره نقاهت بسیار محدودی در حدود ۳ الی ۷ روز می باشد.
 • اگر این عارضه با بی حسی موضعی صورت گرفته باشد، باید برنامه غذایی را طبق دستورالعمل قبل از جراحی ادامه دهد.
 • بهتر است که بعد از جراحی فرد آب بنوشد تا از اتلاف آب در بدن جلوگیری نماید.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از عمل از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی اجتناب شود.
 • بعد از ۵ ساعت بهتر است که فرد مقداری پیاده روی نماید.
 • چنانچه بعد از عمل پوست شل و یا افتاده شود، باید از نشستن خودداری نماید. زیرا باعث افزایش چین و چروک در بدن او می شود. بنابراین بهترین استراحت دراز کشیدن بعد از عمل می باشد.
 • برای جلوگیری از افتادگی یا شل شدن شکم، بهتر است گن های تجویز شده را استفاده نماید و تا یک هفته در پوشیدن آن مداومت نماید، فقط در حین استحمام باید آن را در بیاورد.

شایان ذکر است که این پروسه هیچ گونه عوارض جانبی حادی در پی ندارد، فقط ممکن است که فرد بعد از عمل واکنش یا حساسیت جزئی به برخی از داروها پیدا نماید. برای کنترل عفونت بهتر است که آنتی بیوتیک هایی که جراح بعد از عمل تجویز کرده است را زبق دستورالعمل گفته شده و راس ساعت مصرف نماید.

دکتر حمیدرضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

 

۳۱ دیدگاه ها

 • سلام دکتر وقتتون بخیر
  مادر من ۶۰سالشه اضافه وزن داره و از عمل عمل جراحی میترسه
  چه کاری میشه کرد؟
  آیا با لیپوماتیک درمان میشه ؟

 • خدا رو شکر که بعد از کلی جستجو و پرس و جو تونستم شما رو برای جراحی ابدومینوپلاستی پیدا کنم و به بهترین نحو جراحیم انجام بشه. همیشه دلم میخواست که یه جایی بود که میتونستم اینا رو بگم . خوشحالم که اینجا تونستم نظراتم رو بذارم.

 • با لیپوماتیک درهای جدیدی به زندگی آدم باز میشه مخصوصا اگر با دستان توانمند دکتر بااخلاق و مهربان عزیزمون، دکتر وفایی باشه.

 • سلام من ناهید خدادادی هستم در ابان ماه ۹۷ عمل ماموپلاست همراه با لیپو شکم و پهلو انجام دادم.دوره نقاهت کوتاهی داشت.و دردی در حد کوفتگی .واقعا راضی بودم .اطرافیانم بعد عمل در مورد درد عمل میپرسیدن و من توضیح میدادم .و مطمئن از این بودم که بخاطر مهارت دکتر وفایی عزیز بود و مجددا در اواخر بهمن لیپو بازو و پشت انجام دادم که همیشه باوجود رژیم بازوی بزرگی داشتم .و بلاخره حس خوب اندام زیبا رو تجربه کردم .ممنون از زحمات اقای دکتر وفایی عزیز

 • سلام من ناهید خدادادی.در ابان ۹۷ عمل لیپوشکم و پهلو انجام دادم.و همزمان ماموپلاست دردی در حد کوفتگی و دوره نقاهت بسیار کوتاهی .و مجددا در اواخر بهمن لیپو پشت و بازو انجام دادم ممنون از زحمات و محبتای دکتر وفایی عزیز

 • سلام مینا افلاکی هستم ٢سال پیش لیپو شکم پهلو و ران انجام دادم خیلی عمل عالیییی بود از دکتر وفایی واقاً ممنونم کارشون عالیییییه

 • سلام دکتر وفایی عزیز
  خدا قوت
  خیلی ممنونم که با جراحی لیپوماتیک کمک میکنیین ظاهر دوست داشتنی تری داشته باشیم ، وقتی مقابل ایینه میاستیم به خودمون یه لبخند هدیه بدییم نه یه عذاب وجدان ، بعد عمل لیپوماتیک خیلی چیزا تغییر میکنه مثل داشتن رژیم سالم خوری ، داشتن ظاهر زیبا ، حس خوب رضایت ، لباس هایی که دوست دارییم بپوشیم ودیگه مجبور نباشیم حجم چربی هامونو زیر لباسای گشاد قایم کنیم
  دکتر وفایی عزیز شما تو هر عرصه ای هستین میدرخشین ، بکی از افتخارتم این بود که این ترم باشما درس فیزیولوژیک داشتم
  شاد و سلامت باشید دکتر مهربون 💓💓💓💓

 • من عمل ابدومینوپلاستی داشتم که دکترم اقای دکتر وفایی بودن . چیزی که من و خیلی خوشحال و انتخاب دکترم راضی بودم این بودش که ایشون در همه احوالات جواب تلفن و پیام های من و دادن . و بیمار و بعد عمل به حالش خودش رها نکردن. و از همه بیشتر چیزی که خیلی مهم بود انجام عمل در بیمارستان با تجهیزات کامل بود با جون بیمار بازی نمیکنن . اینها یعنی ارزش … دوستون دارم آقای دکتر و یک دنیا ممنون . در ضمن انقدر هم که میگن عمل زیبایی بده اونجورام نیس اتفاقا دنیای بهتری به روت باز میشه . البته دکترش حاذق باشه .😊

 • من هم عمل ابدومینوپلاستی انجام دادم دست آقای دکتر درد نکنه عالی بودش . نکته قابل تامل برام این بود بعد جراحی دکتر بیمار و به حال خودش رها نمیکنه جواب تماس ها و پیام هام و با صبر و حوصله میدادن . و اینکه در بیمارستان با تجهیزات کامل کار میکنن نه در کلینیک در واقع برای جون بیمار ارزش قائل هستن .‌و بسیار با اخلاق هستند به همه عزیزان تاکید دارم اگر قصد انجام عمل زیبایی دارن جناب وفایی دکتر حاذقی هستن 😊

 • سلام وقتتون بخیر
  خداروشکر که یکی ازدوستان عزیز آقای دکتر و بهم معرفی کرد و گفت نامبر وان هستن
  برای مشاوره و جراحی خدمت آقای دکترمیرم

 • باسلام من عمل ابدو را ۶ سال پیش نزد پزشک دیگری انجام دادم اما راضی نبودم هم برای اینکه درد کشیدم خیلی مایع زیر پوستم جمع شد و فرم بدی بدنم گرفت .انا راجب به لیپو بسیار تحقیق کردم نمیخوام دوباره زیر عمل برم بعدش مطمئنم با درد کمتری خواهد بود .
  به نظرم علم پزشکی بخصوص در علم جراحی زیبایی یکی از مهمترین چیزها اخلاق خوب پزشک درمانگر و بعد مهمتر تبحر.

 • میگن ادم اگه دعای پدرو مادر پشتش باشه کافیه تا عاقبت به خیر بشه حالا حساب کنید دعای کلی ادم که دکتر با اعمال جراحی اونارو به یه زندگی ایده آل در حال حاضر تو اجتماع برگردونده میتونه چقدر برا پیشرفت وموفقیت دکتر موثر باشه ومن مطمئنم دعای تک تک بیماران همیشه برای دکتر وفایی خیر بوده وهست .پیشرفت وموفقیت های روز افزون شما تنهاوکوچکترین هدیه خداست برای قلب پاک و با ایمانتان دکتر وفایی🌺🌺

  • خدای بزرگ شاهده، که بزرگترین لذت زندگی من دیدن شادی و روحیه های مثبتی ه که در بیمارانم میبینم🙏🙏🙏

 • سلام
  این چند وقتی که من با شما اشنا شدم هم عمل شکم و پهلو برام انجام دادین و هم سینه .
  بسیار بسیار راضی هستم از اینکه این کار پیش شما انجام دادم .و ممنون بابت همه پیگیریهاتون بعد از عمل.
  براتون ارزوی سلامتی دارم و موفقیت روز افزون❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *