لیپوماتیک ارزان

لیپوماتیک عملی مناسب برای افرادی است که می‌خواهند اندامی خوش فرم داشته باشند. مسئله‌ی با اهمیت این است که قیمت لیپوماتیک ثابت نیست و درصورتی‌که برای مشاوره به چند پزشک مراجعه کنید، هر کدام قیمتی را به شما اعلام می‌کنند. آیا می‌دانید علت تفاوت قیمت پزشکان مختلف برای انجام لیپوماتیک چیست؟ یا چه عواملی موجب بالا یا پایین رفتن قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو می‌شود؟ از همه‌مهم‌تر اینکه آیا لیپوماتیک ارزان عوارضی به همراه دارد یا نه؟

ما در این مطلب با بررسی عوامل تاثیرگذار بر لیپوماتیک ارزان به شما کمک می‌کنیم تصمیم درستی برای سلامتی خود بگیرید و بهترین شیوه‌ی برداشتن چربی موضعی بدن را انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر لیپوماتیک ارزان چیست؟

لیپوماتیک به جراحی گفته می‌شود که در آن با استفاده از دستگاه‌های مخصوص چربی‌ یک ناحیه از بدن مانند ران، باسن، شکم، پهلو یا غبغب تخلیه می‌شود. جراحی لیپوماتیک که با شیوه‌ی صحیح و تحت شرایط کنترل شده انجام شود موجب ایجاد تناسب اندام می‌شود و هیچ عارضه‌ای هم برای متقاضی ایجاد نمی‌کند. موارد زیر عوامل موثری است که هزینه‌های جراحی لیپوماتیک را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

دستمزد جراح

جلسه‌ی معاینه‌ی قبل از جراحی برای این است که پزشک وضعیت عمومی بیمار و میزان توده‌ی چربی را بررسی کند و با توجه به پیچیدگی‌های عمل قیمتی را به بیمار اعلام کند. قطعاً جراحی که تخصص و تجربه‌ی کافی بیشتری دارد، قیمت بالاتری برای انجام لیپوماتیک اعلام می‌کند. البته بهتر است یادآوری کنیم شهری که در آن جراحی لیپوماتیک انجام می‌دهید هم بر قیمت آن تاثیر گذار است.

نکته‌ی با اهمیت این است که برای یک جراحی لیپوماتیک ارزان نباید به سراغ پزشکی بروید که تخصص و تجربه‌ی کافی ندارد. زیرا ممکن است درگیر عوارض جراحی شوید و چندین برابر هزینه کنید تا مشکلات ایجاد شده را درمان کنید.

ناحیه‌ی جراحی

ناحیه‌ای که قصد دارید جراحی لیپوماتیک انجام دهید بر قیمت آن تاثیرگذار است. به طور مثال هزینه‌ای که پزشک برای لیپوماتیک غبغب از بیمار دریافت می‌کند با هزینه‌ای که برای لیپوماتیک شکم و پهلو دریافت می‌کند یکسان نیست.

همچنین برخی از پزشکان درصورتی‌که چند ناحیه از بدن را عمل کنند قیمت مناسب‌تری به بیمار اعلام می‌کنند و بیماران را برای انجام لیپوماتیک ارزان تشویق می‌کنند. به طور مثال ممکن است علاوه بر شکم و پهلو در بازو یا ران هم نیاز به لیپوماتیک داشته باشید، برخی جراحان می‌پذیرند این قسمت‌ها را در قبال دریافت هزینه‌ی کم از بیمار جراحی کنند.

امکانات کلینیک

یکی از عوامل با اهمیتی که بر قیمت لیپوماتیک تاثیر می‌گذارد امکانات کلینیک یا مطبی است که در آن جراحی را انجام می‌دهید. کاملاً واضح است هر چقدر امکانات و تجهیزاتی که در عمل لیپوماتیک در اختیار بیمار قرار می‌گیرد بیشتر باشد، بیمار درگیر عوارض کمتری می‌شود و آسایش بیشتری را تجربه می‌کند. اگر این مورد برای شما اهمیت دارد نباید لیپوماتیک ارزان، بدون دسترسی به خدمات و امکانات با کیفیت را انتخاب کنید.

دستمزد متخصص بیهوشی

برای انجام لیپوماتیک در حالت معمول از بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود و دستمزد متخصص بیهوشی بر اساس میزان تخصص و تجربه‌ای که دارد متفاوت است و در تعیین قیمت لیپوماتیک تاثیر گذار است.

البته علاوه بر دستمزد متخصص بیهوشی، مدت زمان بیهوشی و نوع داروهای استفاده شده یا شرایط خاص و مراقبت از بیماران دیابتی یا کسانی که مبتلا به پرفشاری خون هستند، هم در تعیین هزینه‌های جراحی تاثیرگذار است.

مشاوره رایگان برای لیپوماتیک ران

آگر میخواهید برای لیپوماتیک ران اقدام کنید و نمی‌دانید از کجا و چگونه اقدام کنید، سوالات زیادی در رابطه با لیپوماتیک ران دارید و پاسخی برای آنها در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی پیدا نمی‌کنید، خیلی ساده می‌توانید با مطب دکتر وفائی تماس بگیرید و مشاوره رایگان قبل از عمل دریافت کنید.

  • آدرس:سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه ۵ واحد ۵۰۵
لیپوماتیک ارزان

طرح‌های تخفیفی پزشکان برای لیپوماتیک

ممکن است برخی پزشکان در ایام خاصی از سال طرح‌های تخفیفی برگزار کنند تا مشتریان را به انجام لیپوماتیک ارزان ترغیب کنند. معمولا در این موارد کیفیت جراحی کم نمی‌شود و فقط یک ترفند برای جلب مشتری و انجام عمل‌های موفق و تبلیغ کار پزشک است. البته لازم است قبل از شرکت در این طرح‌ها از میزان تخصص پزشک و امکاناتی که دراختیار بیمار قرار می‌گیرد مطمئن شوید.

در انجام لیپوماتیک باید به کیفیت جراحی بیش از هر چیز دیگری اهمیت دهید. زیرا بعد از عمل یا حتی چند سال بعد از عمل با اثرات آن بر بدن خود روبرو هستید. درصورتی که نتیجه‌ی مورد انتظار از عمل لیپوماتیک را نگرفته باشید، حتی ممکن است تا مرز ناامیدی و افسردگی هم بروید. پس هیچوقت کیفیت جراحی را فدای لیپوماتیک ارزان و صرف هزینه‌ی کم نکنید. درصورتی‌که برای بهره‌مندی از لیپوماتیک با هزینه‌ی کم مجبور هستید کیفیت و تخصص پزشک را از دست بدهید، بهتر است از انجام عمل منصرف شوید.

معایب لیپوماتیک ارزان چیست؟

در موارید که تنها ملاک برای انجام لیپوماتیک قیمت آن باشد و از کیفیت جراحی چشم‌پوشی شود، بیمار درگیر عوارض ناشی از جراحی می‌شود. به طور مثال جراح به تخلیه‌ی مناسب چربی‌ها دقت نمی‌کند و فقط سعی می‌کند در زمان کوتاه‌تری جراحی را به پایان برساند. در این موارد بیمار بعد از جراحی ناهمواری‌هایی را در موضع عمل مشاهده می‌کند.

حتی در مواردی که جراح فقط قصد داشته باشد هزینه‌های عمل را کم کند، هنگام عمل سهل انگاری می‌کند و دقت کافی ندارد، از لوازم استریل استفاده نمی‌کند یا بعد از جراحی مراقبت‌های لازم از بیمار انجام نمی‌شود. در این موارد با وجود هزینه‌ی پایین لیپوماتیک ممکن است بیمار درگیر عفونت شود.

خدمات بیمه برای لیپوماتیک

برای برخورداری از لیپوماتیک ارزان می‌توانید از خدمات بیمه استفاده کنید. البته بیمه فقط به مواردی از عمل لیپوماتیک تعلق می‌گیرد که انجام ندادن آن موجب آسیب به سلامتی فرد شود و گرنه در موارد جراحی زیبایی لیپوماتیک برای رسیدن به تناسب اندام شرکت‌های بیمه هزینه‌ای تقبل نمی‌کنند.

جمع بندی

لیپوماتیک شیوه‌ای از جراحی است که به تناسب اندام و خوش فرم شدن بدن کمک می‌کند. برخی از افراد برای کاهش هزینه‌ها از لیپوماتیک ارزان استفاده می‌کنند. با توجه به اهمیت جلوگیری از ایجاد عارضه بعد از عمل در این مطلب به بررسی عواملی پرداختیم که بر قیمت لیپوماتیک تاثیرگذار است. همچنین تاکید کردیم چه مواردی در مقایسه با هزینه‌ی لیپوماتیک اهمیت بیشتری دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *