لیپوماتیک پشت ساق پا

لیپوماتیک پشت ساق پا : داشتن پاهایی کشیده و خوش‌فرم تقریبا آرزوی هر دختر جوان و خوش‌پوش است. از طرفی این مسئله برای آقایان هم حائز اهمیت است  برای، اینکه یک لباس به‌خوبی روی تن یت مرد بنشیند ، می‌تواند بسیار در شغل و جذابیت اقایان تاثیرگذار باشد.

لیپوماتیک پشت ساق پا

جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا  کار را برای همه‌یمتقاضیان راحت می‌کند. در این روش به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برای پاهایتان به‌وجود می‌آید. در لیپوماتیک پا به‌جای ورزش کردن، چربی‌های اضافی از پا حذف شده و ظاهری جذاب برایتان ایجاد می‌شود.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک پشت ساق پا

چربی اضافه قسمت پشت ساق پا سطحی است یعنی با چربی‌های انباشته شده‌ی زیاد سر و کار نداریم و این کار را آسان‌تر می‌کند. یکی از کارهایی که باید قبل از انجام عمل لیپوماتیک پا انجام شود این است که جراح باید ابتدا نواحی‌ایی از پشت ساق پا، مچ پا یا زانو که باید تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرند را مشخص می‌کند.  متخصص همیشه باید  به میزان مشخصی از داروی بی حسی موضعی به ناحیه تحت درمان تزریق کند تا عمل لیپوماتیک ساق پا، پشت ساق یا شاید زانوی شما بدون درد انجام شود. در مرحله‌ی بعد، متخصص با دقت کمی می‌تواند به‌راحتی بافت عضلانی پا را از چربی‌های اضافه تمیز داده و کانتور طبیعی پاها را تشخیص دهد.

لیپوماتیک پشت ساق پا

از آنجایی‌که با چربی‌های انباشته شده‌ی زیاد سر و کار نداریم، بافت عضلانی پا به‌راحتی از چربی‌های اضافه تمیز داده شده و عمل سریع‌تر انجام می‌شود.لیپوماتیک پشت ساق پا با استفاده از دستگاه کوچکی به نام کانولا انجام می‌شود. در این مرحله، دکتر با احتیاط کامل  برش‌های کوچکی را در ناحیه ساق پا و مچ پا ایجاد کرده و کانولایی کوچک  را وارد بافت چربی می‌کند. کانولا که حرکتی ویبره مانند و چرخشی دارد موجب شکسته شدن بافت‌های متراکم چربی شده و در نتیجه می‌توان چربی اضافه را به‌راحتی برداشت. قطعا یک متخصص یا تجربه وقت زیادی را در نظر می‌گیرد تا پاها شکل و فرم مخروطی شکل و طبیعی خود را به دست بیاورند. اگر به‌دنبال یک جراح با حوصله هستید، با ما تماس بگیرید.

دوره نقاهت لیپوماتیک پشت ساق پا

۱-بیماران برای بازگشتن به فعالیت‌های روزانه مدت زمان زیادی را نیاز ندارید؛ روز پس از انجام عمل می‌توانید کارهای روزانه خود را از سر بگیرید.

۲-دوره نقاهت لیپوماتیک ساق و مچ پا، بسیار کوتاه است. در طول این مدت، باید تا دو هفته گن مخصوصی را به صورت ۲۴ ساعته در ناحیه تحت درمان بپوشید.

۳-به این نکته نیز توجه داشته باشید که تا یک هفته اول پس از لیپوماتیک ساق و مچ پا کارهای سنگین انجام ندهید و بیشتر استراحت نمایید. پس از دو هفته می‌توانید فعالیت‌های سنگین‌تر و شدیدتر را انجام دهید.

۴-پیاده‌روی پس از جراحی ، به تسریع روند بهبودی کمک زیادی می‌کند و بسیار مفید است. درد ناشی از  لیپوماتیک پشت ساق پا کم و چیزی شبیه به کوفتگی و درد پس از یک تمرین ورزشی سخت است. اما در صورت احساس آن، برای کاهش درد و ورم بعد از جراحی پلاستیک، مقدار کمی مسکن تجویز کرد.

لیپوماتیک پشت ساق پا

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای عمل لیپوماتیک  ران وپشت ساق پا هستند

اگر به جایی رسیدید که می‌دانید نه وقتی برای ورزش کردن دارید و نه توانی برای رژیم گرفتن، لیپوماتیک بهترین گزینه‌ای است که می‌تواند روی میز شما قرار بگیرد. اما حواستان باشد که سلامت عمومی شما برای جراح مهم است. همچنین قابلیت ارتجاعی پوست و مصرف نکردن سیگار از دیگر مواردی است که باید در نظر داشته باشید.

اگر پای بیمار از قسمت زانو تا مچ پا دچار چاقی است می‌‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.اگر تاندون آشیل فرد  قابل دیدن نباشد می‌توانید متقاضی مناسبی برای درمان باشید.اگر می‌‌توانید به راحتی چربی پای خود را با دست بگیرید و بافت نرم اطراف مچ در دست شما جمع می‌‌شود نیز میتوانید برای انجام این جراحی متقاضی مناسبی باشید .
اگر دارای مچ پای چاقی هستید و هنگامی‌که آن را فشار می‌دهید به داخل می‌رود و مدتی در همان حالت باقی می‌‌ماند به احتمال زیاد دچار احتباس مایعات هستیددر هر صورت متقاضی خوبی برای لیپوماتیک ساق پا هستید .لیپوماتیک ساق و مچ پا برای بیماران مبتلا به مشکلاتی نظیر لیپودما که باعث می‌شود برخی از نقاط بدن با سایر قسمت‌ها تناسب نداشته باشد نیز بسیار کاربردی است .

فواید لیپوماتیک پشت گردن

لیپوماتیک پشت گردن

در این روش قسمت هایی از زیر چانه برش داده شده و با دستگاه مخصوص ی موجب تخلیه چربی آن خواهد شد. با توجه به اینکه این عمل جراحی نیاز به مراقبت دارد می بایست بعد از انجام لیپوماتیک گردن آن بخش را با گن هایی که پزشک تجویز نموده است سفت و محکم بسته شود . در واقع این گن ها برای جمع کردن زیر چانه استفاده میشود و استفاده از آن ها بعد از لیپوماتیک ضروری خواهد بود.

عوارض لیپوماتیک پشت گردن

۱-از آنجا که زیر چانه به غده تیروئید نزدیک است در عمل جراحی پلاستیک گردن دقت زیادی باید توسط جراح انجام گیرد .

۲-بعد از لیپوماتیک گردن ممکن است التهاب ایجاد شود که بعد از گذشت دو هفته رفع خواهد شد.

۳-همچنین در صورت عدم استفاده ی درست از گردن بند هایی که پزشک جراح تجویز می نماید ممکن است باعث بیشتر شدن افتادگی زیر گردن شود و عوارض بعدی به دنبال خواهد داشت.

لیپوماتیک پشت گردن

۴-استفاده از لیپوماتیک گردن برای کم کردن وزن نیست و نباید افراد آن را با کم کردن وزن اشتباه بگیرند. بلکه چربی زیر چانه که در زمان دیرتری ممکن است با ورزش از بین برود را می توان با لیپوماتیک گردن برطرف کرد

۵-علاوه بر این در لیپوماتیک گردن لازم است مراقبت های بعد از جراحی به دقت انجام شود زیرا هر نوع کم کاری در جراحی صورت ، نتایج این عمل جراحی رضایت بخش نخواهد بود و عملا بدون نتیجه می گردد.

لیپوماتیک ران و ساق پا

درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک به راحتی قابل برطرف شدن است ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب ایجاد پای بزرگ و نامتناسب شده است که نمی توان در این گونه موارد نمیتواند با لیپوماتیک ران و ساق پا درمان شود از نظر زیبایی پا به نواحی زیر دسته بندی میشود :

۱-پشت ران
۲-پشت ساق پا و قوزک
۳-خارج ران
۴-جلو ران
۵-داخل ران
۶-اطراف زانو

لیپوماتیک ران و پشت ساق پا

چربی های داخل ران و خارج ران را میتوان با استفاده از ساکشن تخلیه نمود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد کرد ، پس از لیپوماتیک ران و ساق پا علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، علاوه بر هموار شدن سطح پوست پاهای بیمار میتواند ظاهری زیبا را به دست آورد.

لیپوماتیک ران و ساق پا یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به وجود می آورد نواحی مختلف بدن را می توان لیپوماتیک کرد ، پس از تخلیه چربی ها می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه انتقال داد ، در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص و یا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن انجام داد .

 

 

لیپوماتیکجراحی لاغریدکتر وفایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.