لیپوماتیک پشت ساق پا

ممکن است تا به حال از خود پرسیده باشید که چگونه می‌توانید چربی‌های اطراف ران و ساق پای خود را از بین ببرید؟ و حتما روش‌هایی مانند ورزش کردن و رژیم غذایی به ذهنتان رسیده باشد، اما بعضی از چربی‌های بدن نسبت به هر نوع ورزش و رژیم غذایی از خود مقاومت نشان می‌دهند و به راحتی از بین نمی‌روند.
عمل‌های زیبایی مختلفی برای از بین بردن این چربی‌ها وجود دارد، اما یکی از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین عمل‌های زیبایی برای حذف چربی‌های مزاحم، لیپوماتیک یا پیکر تراشی نام دارد. این عمل به دلیل نتایج ماندگار و مزایای بسیار خوبی که دارد توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند.
در ادامه می‌خواهیم درباره لیپوماتیک، لیپوماتیک پشت ساق پا و مزایای آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

لیپوماتیک پشت ساق پا - دکتر وفایی

لیپوماتیک پشت ساق پا

کمی بیشتر درباره لیپوماتیک بدانید

لیپوماتیک نوعی عمل زیبایی است که در بین سایر عمل‌های زیبایی از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است و نام دیگر این عمل، پیکرتراشی است. لیپوماتیک در مقایسه با لیپوساکشن مزایای بیشتری دارد؛ مانند دوره نقاهت کوتاه مدت، عفونت بسیار کم و… که این عمل را با سایر عمل‌های زیبایی متمایز می‌کند.
رایج‌ترین نوع چاقی در ران پا، ساق پا، باسن، دست‌ها و شکم است. این نوع چربی‌ها به راحتی از بین نمی‌روند و باید از روش‌های پیکرتراشی مدرن استفاده کرد. نتیجه عمل لیپوماتیک ساق پا را فقط زمانی متوجه خواهید شد که به راحتی بتوانید شلوار مورد علاقه خود را بپوشید.
امروزه عمل لیپوماتیک ساق پا و مچ پا به دلیل بهره‌مندی از تکنیک‌های کاربردی و مفید، توانسته است خطرات ناشی از عوارض این عمل را کاهش داده و نتایج مطلوبی را به وجود آورد.

لاغری پا با استفاده از روش لیپوماتیک

لیپوماتیک روشی مدرن و پیشرفته برای از بین بردن چربی‌های اضافه به ویژه چربی‌های پشت ساق پا است که باعث می‌شود پاهایی تراشیده و خوش فرم داشته باشید. عمل لیپوماتیک به این صورت انجام می‌شود که یک لوله فلزی بلند و نازک وارد زیر پوست می‌شود و چربی‌ها را بدون کوچکترین آسیب خارج می‌کند.
لیپوماتیک باعث لاغری پا و در نتیجه از شل شدن پوست جلوگیری و باعث سفت شدن پوست می‌شود. این عمل با استفاده از بیهوشی موضعی انجام می‌گیرد و نیازی به بیهوشی عمومی نیست. در این روش ممکن است در قسمت عمل شده کبودی یا تورم ایجاد شود که به مرور زمان برطرف می‌شود.
دوره نقاهت عمل زیبایی لیپوماتیک پشت ساق پا بسیار کوتاه است و افراد پس از سپری کردی ۲ تا ۳ روز می‌توانند به روند زندگی عادی خود ادامه دهند. بعضی افراد با عمل لیپوماتیک چربی‌های پای خود را برداشته و از آن‌ها برای بزرگ و خوش فرم کردن باسن استفاده می‌کنند که ایده‌ای جذاب به نظر می‌رسد.

لیپوماتیک پشت ساق پا - دکتر وفایی

لیپوماتیک پشت ساق پا

عمل زیبایی لیپوماتیک پا در ایران

همه می‌دانیم که پاها تاثیر زیادی در زیبایی بدن دارد. تمرینات، ورزش‌ها و رژیم‌های غذایی زیادی وجود دارند که می‌توانند پاهای شما را خوش تراش و خوش فرم جلوه دهند. اما همان‌طور که در قسمت‌های قبل گفته شد، همه ورزش‌ها و رژیم‌های غذایی باعث از بین رفتن چربی‌های اضافه بدن نمی‌شوند که در این صورت باید به روش‌های دیگری متوسل شد.
عمل لیپوماتیک ساق پا، عملی تاثیرگذار و ایمن است که برای همیشه ماندگار و برگشت‌ناپذیر خواهد بود. این روش بدون بستری شدن در بیمارستان صورت می‌‌گیرد و پس از طی زمان کوتاهی، فرد می‌تواند زندگی خود را از سر بگیرد.

چه زمانی نتایج عمل لیپوماتیک ساق پا قابل مشاهده است؟

بسیاری از افراد پس از عمل لیپوماتیک ساق پا و رعایت نکات پس از عمل، به نتایج عالی دست پیدا می‌کنند، اما ناگفته نماند که به دست آوردن این نتایج بستگی به واکنش‌های بدن افراد دارد که هر کدام با هم متفاوت است.
بنابراین مشاهده نتیجه عمل لیپوماتیک برای همه افراد یکسان نیست و بستگی به شرایط، سن، نوع و اندازه چربی‌های بدن فرد داد که با توجه به آن‌ها می‌توان نتایج ناشی از این عمل را مشاهده کرد.

هزینه عمل لیپوماتیک پشت ساق پا چقدر است؟

هزینه عمل زیبایی لیپوماتیک ساق پا مانند سایر عمل‌های زیبایی متفاوت است. عوامل متعددی در تعیین هزینه این عمل زیبایی دخالت دارند؛ از جمله میزان چربی موجود روی ساق پا و مچ، موقعیت جغرافیایی، میزان شهرت پزشک معالج و … که توصیه می‌شود قبل از شروع عمل لیپوماتیک، حتما درباره نحوه عمل و هزینه آن با پزشکتان صحبت کنید.

لیپوماتیک پشت ساق پا - دکتر وفایی

لیپوماتیک پشت ساق پا

مزایای عمل لیپوماتیک ساق پا

همان‌طور که گفته شد، عمل لیپوماتیک دوره نقاهت کوتاهی دارد و با گذراندن حداکثر ۴۸ ساعت می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهید. لیپوماتیک ساق پا با استفاده از بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و نیازی به بی‌هوشی عمومی ندارد، به همین دلیل در حین عمل دردی را احساس نمی‌کنید.
در این روش از وسایل و تجهیزات کوچکی استفاده می‌شود که معمولا اندازه نوک مداد هستند بنابراین اصلا نگران برش پوست خود نباشید. پس از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک ساق و مچ پا شما قادر خواهید بود بلافاصله نتایج عمل را مشاهده کنید و لذت ببرید.
هنگامی که چربی ساق پا و مچ پا برداشته شد، با رعایت نکاتی که پزشک معالج تجویز کرده است و با رعایت رژیم غذایی مناسب، دیگر شاهد بازگشت چربی‌ها نخواهید بود.

نتیجه‌گیری

چربی‌های اضافی بدن اغلب بر اثر شیوه غلط زندگی مانند رژیم غذایی نادرست و ورزش نکردن به وجود می‌آیند و در صورت رژیم گرفتن و انجام فعالیت‌های ورزشی به احتمال بسیار زیاد دوباره شاهد بازگشت آن‌ها خواهید بود.
بنابراین لازم است بعد از انجام عمل زیبایی لیپوماتیک پشت ساق پا، زیر نظر پزشک متخصص رژیم غذایی سالم و انجام حرکات ورزشی را دنبال کنید تا دیگر شاهد به وجود آمدن چربی‌های اضافی در این نواحی از بدن نباشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.