Lipomatous price in Tehran

قیمت لیپوماتیک در تهران

قیمت لیپوماتیک در تهران: دستگاه لیپوماتیک پیشرفته ‌ترین و مدرن ‌ترین دستگاه تناسب اندام در جهان می‌ باشد که توسط یک جراح آلمانی ابداع شد.

 لیپوماتیک (lipomatic) توسط سازمان غذایی دارویی آمریکا FDA تایید شده و در ۵۰ کشور جهان مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

قیمت لیپوماتیک در تهران یکی از فاکتورهایی است که افراد برای انجام لیپوماتیک(Lipomatic) و رسیدن به تناسب اندام باید در نظر بگیرند.

برای رسیدن به تناسب اندام قطعا باید هزینه زیادی پرداخت کنید و تبلیغاتی که در زمینه ارزان بودن عمل‌ های لاغری جهت کسب مشتری انجام می ‌شود؛ بی ‌شک پوچ و فریبی بیش نیست.

 

 

 

 

 

Lipomatous price in Tehran

 

 

 

اما چیزی که در روش لیپوماتیک (lipomatic) مهم است این است که شما هزینه  و قیمت لیپوماتیک در تهران را می ‌پردازید اما نتیجه ‌ای که دریافت می ‌کنید غیرقابل بازگشت، موثر و دارای کمترین عوارض ممکن می‌ باشد.

قیمت لیپوماتیک در تهران نسبت به سایر روش‌های لاغری روز؛ با توجه به نوع دستگاه، هزینه جراحی، جراح یا پزشک متخصص شما گران ‌تر می ‌باشد ولی نتیجه حاصل از عمل لیپوماتیک (Lipomatic) هم طولانی ‌مدت بوده و عدم موفقیت در این عمل وجود ندارد.

تیم متخصص دکتر وفایی با فراهم کردن فرم مشاوره رایگان آماده پاسخگویی کامل در زمینه لیپوماتیک به شما عزیزان می‌باشد برای کسب اطلاعات فنی با ما تماس بگیرید.

 

لیپوماتیک یک روش جراحی است که برای برداشتن چربی‌ هایی که در برخی قسمت ‌های بدن انباشته شده‌اند به کار برده می ‌شود.

چربی با استفاده از روش مکش از برخی قسمت‌ های بدن مانند گردن، ران‌ها، باسن، شکم یا دست ‌ها برداشته می ‌شوند تا کانتورهای بدن بهبود یابند.

جراح در لیپوماتیک شکاف‌ هایی در قسمت تحت درمان ایجاد کرده و پس از بی حس کردن بیمار یک کانال برای دسترسی ابزاری به نام کانولا به محتویات چربی ایجاد می ‌کند.

کانولا از طریق شکاف ایجاد شده وارد قسمت تحت درمان شده و چربی‌ها را به سمت بیرون می ‌کشد. در روش لیپوماتیک کانولا لرزش داشته تا چربی‌ها را بدون ایجاد درد تجزیه کرده و سپس آن ها را به وسیله مکش از بدن خارج نماید.

 

عوامل تعیین ‌کننده  قیمت لیپوماتیک در تهران:

انجام جراحی زیبایی و پلاستیک یک سرمایه‌ گذاری مادام ‌العمر برای سلامتی، زیبایی و شادکامی شما است. در حالی که قیمت لیپوماتیک در تهران برای انجام این عمل‌ ها یک عامل مهم در تصمیم ‌گیری‌های شما است خردمندانه است که برای دست یابی به بهترین نتایج و حصول بیشترین رضایت یک جراح قابل اعتماد و یک کلینیک حرفه‌ ای را انتخاب کنید.

 از آنجا که عمل لیپوماتیک برای هر بیمار متفاوت است، قیمت لیپوماتیک در تهران برای درمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 

 

Lipomatous price in Tehran

 

 

 

 

در زیر برخی عوامل تأثیرگذار در قیمت لیپوماتیک در تهران ، توضیح داده شده است:

 

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛ دستمزد جراح:

دستمزد پزشک برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک شامل جبران زمان صرف شده برای انجام عمل، کامل کردن عمل مربوطه، میزان دشواری عمل و تعداد مناطقی که باید تحت عمل قرار گیرند می ‌شود. اگر این عمل را در ترکیب با برخی عمل ‌های دیگر انجام شود، ممکن است برخی جراحان پلاستیک دستمزد کمتری دریافت کنند.

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛  تجربه جراح:

یک جراح مجرب، آموزش ‌دیده و بسیار مشهور دستمزد بیشتری نسبت به یک پزشک کمتر شناخته ‌شده دریافت می‌ کند. به هر حال، با توجه به واقعیت پیچیدگی این عمل جراحی، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند زیرا نتایج حاصله به تجربه و تبحر جراح بستگی دارد.

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛ امکانات کلینیک:

بیشتر جراحان عمل لیپوماتیک را در مطب یا کلینیک شخصی خود انجام می ‌دهند. به هر حال، در مواردی که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را ندارد، عمل جراحی را در بیمارستان انجام می ‌دهد. قیمت محل انجام عمل از دستمزد ها جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت مبالغ بیشتری هستند.

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛ هزینه بی ‌حسی:

لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی انجام می ‌شود. درست مانند جراحی ‌های دیگر، دستمزد متخصص بیهوشی نیز جداگانه محاسبه می‌ شود.

 معمولاً دستمزد این متخصصان بر اساس شهرت و تجربه آن ها تعیین می ‌شود. دستمزد متخصص بیهوشی بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرار می ‌گیرد، نوع داروهای مصرفی برای بیهوشی و پیچیدگی شرایط (هر گونه بیماری و نگرانی در هنگام انجام عمل جراحی) مشخص می‌ شود.

 شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد مانند بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود برخی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند ممکن است باعث افزایش هزینه ‌های بیهوشی شوند.

Lipomatous price in Tehran

 

 

 

 

 

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛ مراقبت ‌های حین و پس از انجام عمل لیپوماتیک:

پس از انجام عمل لیپوماتیک، بیماران ممکن است نیاز به مراقبت یا مصرف داروهای دیگری داشته باشند. هزینه ‌های مواد شامل قیمت ‌های ابزار جراحی و وسایل زمان ریکاوری می ‌شود.

برای مثال پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌ ها مخصوصی در دوران بهبودی استفاده شود. این عوامل بر قیمت‌ های نهایی درمان تأثیر می ‌گذراند بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت‌ های پس از انجام عمل، هزینه ‌های بیهوشی و هزینه امکانات در غالب اوقات در تخمین‌ های اولیه هزینه‌ه ای درمان محاسبه نمی ‌شوند.

قیمت لیپوماتیک در تهران ؛ محل انجام عمل:

ممکن است بیماران برای انجام این عمل در یک قسمت مشابه بدن در محل‌ های مختلف هزینه‌ های متفاوتی پرداخت کنند دستمزد پزشک و قیمت ‌های بیمارستانی از یک شهر تا شهر دیگر یا حتی از یک محل تا محل دیگر در یک شهر متفاوت است.

قیمت لیپوماتیک شکم می تواند از عوامل زیادی تاثیر پذیر باشد ، از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو ، می توان به مقدار چربی ناحیه مورد نظر که قرار است با استفاده از لیپوماتیک استخراج شود اشاره کرد .

 

 

 

 

Lipomatous price in Tehran

 

 

 

 

از جمله عوامل دیگری که می توان به آن اشاره کرد تعداد جلسات می باشد که در نظر گرفته می شود همچنین ناحیه تحت درمان می تواند در قیمت لیپوماتیک شکم تاثیر گذار باشد به عنوان مثال هزینه لیپوماتیک بازو با قیمت لیپوماتیک شکم و پهلو یکسان نمی باشد.

برای این که بدانید کاندیدای مناسبی برای لیپوماتیک هستید و با استفاده از این روش می توانید نتیجه دلخواهی را کسب نمایید و اطلاعات دقیقی را در رابطه با قیمت لیپوماتیک در تهران دریافت نمایید می توانید از طریق را های ارتباطی سایت مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

 

 

دکتر حمید رضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

 

۵ دیدگاه ها

  • با سلام وخسته نباشید به نطر من لیپوماتیک یکی از بهترین روش های لاغری موضعی اه ونسبت به هزینه ای که میکنی کاملا می ارزه من خودم چندوقته تو فکرشم تا با پیچ دکتر وفایی آشنا شدم وانشالا برای عملم خدمتشون میرسم

  • با سلام دکتر وفائی عزیز
    خیلی خوشحالم که با شما اشنا شدم مدتی است که در فکر جراحی أبدو و لیپو هستم در حال وزن کم کردن هستم فعلا ولی بزودی به وزن ایده آل میرسم و برای عمل اماده میشم🙏👍موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.