Lipomotor cost

هزینه ی لیپوماتیک

,

هزینه ی لیپوماتیک

هزینه ی لیپوماتیک به تعداد قسمت‌ هایی که باید تحت درمان قرار گیرند، نوع لیپوماتیک ، زمان بیهوشی و نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل، میزان پیچیدگی فرایند (ممکن است یک بیمار برای مرتبه دوم یا حتی سوم تحت این فرایند قرار گیرد) و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

 حجم یک عامل تأثیر گذار در هزینه‌ ی لیپوماتیک محسوب نمی‌ شود. هزینه ی لیپوماتیک معمولاً بر اساس وزن چربی که برداشته می‌ شود تعیین می‌ شود.

 

 

 

 

Lipomotor cost

 

 

 

 

قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران ‌ترین و قسمت داخلی ران‌ها ارزان‌ترین قسمت است. به هر حال، حتی این نیز نمی‌ تواند در تخمین دقیق قیمت ‌ها کمک کند زیرا هزینه‌ ی لیپوماتیک بسیار متغیر بوده و حتی برای یک قسمت مشابه از بدن برای هر فردی متفاوت است. برای تخمین دقیق هزینه‌ ی لیپوماتیک ، باید با پزشک مشورت کرده و پیشنهاد قیمت وی را به صورت مکتوب دریافت کنید.

عمل لیپوماتیک ، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم ‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می ‌شود.

 

 

 

Lipomotor cost

 

 

 

 

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو:

برای افرادی که از چاقی خود رنج می برند، لیپوماتیک گزینه بسیار مناسبی می باشد این روش به صورت موضعی عمل می کند و بدون بیهوشی می توان از نواحی مختلف بدن چربی های اضافی و تجمع شده را استخراج کرد.

لیپوماتیک روش بسیار ایده آلی و ایمنی می باشد با استفاده از این روش می توانید به شکل دائمی از شر چربی های اضافی خود راحت شوید.

 بلافاصله می توان اثرات این روش را روی اندام خود مشاهده نمایید. لیپوماتیک روش بسیار پیشرفته ای می باشد که هیچ گونه عارضه خاصی را به وجود نمی آورد و نتایج آن بازگشتی ندارد .

لیپوماتیک نوعی پیکر تراشی می باشد که  تنها در یک جلسه می توان با استفاده از این روش به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

البته ممکن است در برخی از افراد که دارای اضافه وزن بالایی می باشند، بیشتر از یک جلسه نیاز به لیپوماتیک باشد. لازم به ذکر است با استفاده از این روش می توان حجم معینی را در هر جلسه از ناحیه مورد نظر استخراج کرد.

 نسبت به سایر روش ها عوارض لیپوماتیک بسیار کمتر می باشد در واقع می توان گفت لیپوماتیک هیچ عوارضی را به دنبال ندارد.

 

 

 

 

Lipomotor cost

 

 

 

 

هزینه ی لیپوماتیک می تواند از عوامل زیادی تاثیر پذیر باشد، از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه ی لیپوماتیک می توان به مقدار چربی ناحیه مورد نظر که قرار است با استفاده از لیپوماتیک استخراج شود اشاره کرد.

از جمله عوامل دیگری که می ‌توان به آن اشاره کرد، تعداد جلسات می‌ باشد که در نظر گرفته می‌ شود. همچنین ناحیه تحت درمان می‌ تواند در هزینه ی لیپوماتیک تاثیر گذار باشد: به عنوان مثال هزینه لیوماتیک غبغب با لیپوماتیک شکم و پهلو یکسان نمی ‌باشد.

لیپوماتیک هزینه نیست، سرمایه گذاری است. انجام جراحی لیپوماتیک از دید برخی افراد به عنوان عمل جراحی زیبایی محض، فرض شده و باعث پیش داوری ‌ها و قضاوت های نادرست نسبت به عمل و نتیجه آن می شود.

از منظری دیگر، هزینه ی لیپوماتیک ، هزینه‌ ای اضافی در زندگی نیست، در طی مطالعات متعدد ثابت شده است که افراد پس از انجام عمل لیپوساکشن، با توجه به بهبود اعتماد به نفس قابلیت تحرک بیشتر و همچنین افزایش انگیزه، دچار تغییر سبک زندگی (life style) شده که کل زندگی فرد را متحول کرده و باعث بهبودی در کارآیی و توانایی‌ های شخص می شود.

از سویی دیگر هزینه ی لیپوماتیک ، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می ‌شود.

پس هزینه ی لیپوماتیک، هزینه یک عمل زیبایی نیست و هزینه تغییر سبک زندگی است که اثرات کوتاه مدت و بلند مدت بر زندگی فرد دارد.

هزینه ی لیپوماتیک  براساس حجم توده چربی، تعداد مناطق مورد نیاز و نیز محل انجام جراحی (کلینیک، بیمارستان، …) تعیین می ‌گردد.

توصیه می ‌گردد این اعمال به هیچ عنوان در مطب یا کلینیک های معمولی انجام نشده و حتماً توسط جراح و در شرایط بیمارستانی با حضور کلیه امکانات انجام گردد.

 

 

 

Lipomotor cost

 

 

 

 

هزینه لیپوماتیک غبغب:

هزینه لیپوماتیک غبغب به میزان چربی خارج شده از ناحیه غبغب، مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک، تعداد جلسات لازم برای رسیدن به سایز مورد نظر و دستگاه‌ های مورد استفاده در عمل لیپوماتیک غبغب بستگی دارد.

 

روش لیپوماتیک صورت و هزینه لیپوماتیک صورت :

روش لیپوماتیک را می توان جهت از بین بردن چربی های اضافه ی صورت ، گردن ، سینه ، پاها،باسن ، شکم و پهلوها به کار برد.غبغب که در واقع چربی اضافه ی انباشته شده در اطراف چانه و زیر گلو است ، گردن فرد را چاق و کوتاه نشان می دهد.

در برداشتن چربی محل غبغب به کمک لیپوماتیک، حالت الاستیک پوست حفظ و عمل لیفتینگ نیز صورت خواهد پذیرفت.در واقع در عمل لیپوماتیک غبغب ، پوست این ناحیه سفت و به سمت بالا کشیده خواهد شد.

عوامل تعیین کننده ی هزینه ی لیپوماتیک :

دستمزد جراح:

دستمزد پزشک برای انجام عمل جراحی لیپوماتیک شامل جبران زمان صرف شده برای انجام عمل، کامل کردن عمل مربوطه، میزان دشواری عمل و تعداد مناطقی که باید تحت عمل قرار گیرند می‌شود. اگر این عمل را در ترکیب با برخی عمل‌های دیگر انجام شود، ممکن است برخی جراحان پلاستیک دستمزد کمتری دریافت کنند.

Lipomotor cost

 

 

 

 

تجربه جراح:

یک جراح مجرب، آموزش‌دیده و بسیار مشهور دستمزد بیشتری نسبت به یک پزشک کمتر شناخته‌شده دریافت می‌کند. به هر حال، با توجه به واقعیت پیچیدگی این عمل جراحی لیپوماتیک ، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند زیرا نتایج حاصله به تجربه و تبحر جراح بستگی دارد.

امکانات کلینیک:

بیشتر جراحان عمل لیپوماتیک را در مطب یا کلینیک شخصی خود انجام می‌دهند. به هر حال، در مواردی که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را ندارد، عمل جراحی را در بیمارستان انجام می‌ دهد. قیمت محل انجام عمل از دستمزدها جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت مبالغ بیشتری هستند.

 

 

Lipomotor cost

 

 

 

هزینه بی ‌حسی:

لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی انجام می ‌شود. درست مانند جراحی‌های دیگر، دستمزد متخصص بیهوشی نیز جداگانه محاسبه می ‌شود.

 معمولاً دستمزد این متخصصان بر اساس شهرت و تجربه آن ها تعیین می ‌شود. دستمزد متخصص بیهوشی بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرار می ‌گیرد، نوع داروهای مصرفی برای بیهوشی و پیچیدگی شرایط (هر گونه بیماری و نگرانی در هنگام انجام عمل جراحی) مشخص می ‌شود.

 شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد مانند بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود برخی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند ممکن است باعث افزایش هزینه‌ های بیهوشی شوند.

 

دکتر حمید رضا وفایی – متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

 

2 پاسخ
 1. M
  M گفته:

  ١بار هزينه كردن براى اين كار بيشتر ارزش داره تا اينكه رژيم سخت و معده درد داشته باشيد البته بعد عمل بايد رعايت كرد 👌🏻

  1
  1
  پاسخ
 2. هانيه
  هانيه گفته:

  من ٢٨ سال با چاقي فقط در قسمت ران دارم عذاب ميكشم اين تناسب نداشتن اندامم خيلي منو اذيت ميكنه بنظر من اگه ازم پولشو داشته باشه به كله ريسكش مي ارزه

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *