هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه

هزینه پروتز سینه :برای اینکه فرد پس از عمل پروتز سینه احساس راحتی کند ،باید نوع پروتز سینه و برند آن را،با توجه به انتظارات فرد ،بودجه مالی بیمار برای پرداخت قیمت پروتز سینه و تشخیص جراح انتخاب شود.امروزه عمل پروتز سینه همانند هر عمل دیگری از استقبال زیادی در بین افراد علی الخصوص زنان و دختران جوان واقع شده است که کمتر کسی را می توان یافت که به این عمل تمایل نشان ندهد.

هرینه پروتز سینه

اما باید توجه داشت که  چه عمل سینه و چه پروتز سینه هر دو دارای عوارض بعد از جراحی می باشد که به منظور برطرف شدن زودتر این عارضه باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی مراجعه نمایید، و از تمام دستورالعمل های بعد از آن تبعیت شود تا بهترین نتایج را برای متقاضی به همراه داشته باشد.

از جمله سوالاتی که بسیار برای بیماران این فرآیند پیش می آید در این است که هزینه پروتز سینه چقر است؟ خانم های جوان نیز می توانند این عمل را انجام دهند؟ آیا پروتز سینه به پروسه ای شیردهی ضرری وارد می نماید؟ در صورتی که پروتز سینه بترکد چه کار باید انجام داد؟

پروتز سینه به چه صورت انجام می‌شود

جراحی پروتز سینه معمولا برای بانوانی انجام می‌شود که سینه‌های بسیار کوچکی دارند که ممکن است با افتادگی همراه باشد. جنس پروتز از کیسه‌ای تشکیل شده است که داخل آن ژل سیلیکون است و دیواره آن پلیمر سیلیکون است که مقداری از لحاظ مولکولی سفت تر است.

وزن پروتز تقریبا با وزن بدن مساوی است و درجاتی نرمی و سختی آن تا حدودی مشابه بافت بدن است و به روش‌های مختلفی در بدن کار گذاشته می‌شود که در هر فرد متفاوت است.

پروتز سینه انواع مختلفی دارد . برخی از پروتزها حاوی آب نمک است که کمتر درحال حاضر استفاده می‌شود. برخی پروتزها حالت قطره اشکی دارند و برخی گرد هستند که نوع گرد بیشتر استفاده می‌شود. روز به روز پروتزهای جدیدی وارد بازار می‌شود که دوام بهتری دارند و ژل آن به صورتی است که اگر پاره شود از هم جدا نمی‌شود.

هزینه پروتز سینه

چطور اندازه پروتز سینه را انتخاب کنیم

در زمان مشاوره، متخصص به خواسته های بیمار گوش می دهد، اندازه گیری آناتومیکی سینه را انجام می دهد و پروتز مناسب را انتخاب می کند. انتخاب اندازه پروتز سینه یک تصمیم کاملا شخصی است. این فرایند توسط شما شروع می شود. فکر کنید که چقدر می خواهید سینه تان بزرگ شود. عکس های مورددلخواه را انتخاب کنید و برای مشاوره بیاورید. این امر به متخصص نشان می دهد که بیمار چه سایز سینه ای می خواهید. به علاوه، با بررسی عکس های قبل و بعد از عمل پروتز سینه و سایزر های مختلف در مطب، دکتر به متقاضی کمک می کند تا اندازه دلخواه را انتخاب کنید.

هزینه پروتز سینه سالینی و سیلیکونی

پروتز های سیلیکونی و سالینی رایج ترین نوع پروتز های سینه به شمار می روند که انتخاب آنها بستگی زیادی به نظر جراح پلاستیک دارد. جراح پلاستیکی که پروتز سینه را در سینه بیمار جای می دهد ، پیش ازعمل، نحوه ی ایجاد برش و اطلاعات لازم را به بیمار می دهد و اینکه محل قرار گرفتن پروتز ،روی عضله ی سینه یا زیر عضله ی آن باشد به شرایط بیمار بستگی دارد که این تشخیص توسط جراح صورت می گیرد. دارا بودن جراح از تجربه و تخصص کافی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه ی جراحی می گذارد . و هزینه پروتز سینه از فاکتورهای مهمی است که مورد توجه بیماران برای انجام عمل پروتز سینه قرار می گیرد.

چون جراحی پروتز سینه حتما بایستی در بیمارستان یا کلینیک های تخصصی و به وسیله جراح پلاستیک انجام شود، هزینه بسیار بالایی را می طلبد چون هزینه جراحان بسیار بالاست و بنابراین می توان گفت قیمت پروتز سینه به عوامل مختلفی همچون انتخاب جراح متخصص ، نوع پروتز سینه ، سایز پروتز سینه، کشور سازنده ی پروتز ، هزینه بیمارستان یا کلینیک ، هزینه ماموگرافی و سونوگرافی ، قیمت داروها و گن برای بعد از عمل بستگی دارد.

قیمت پروتز سینه

آیا دختران مجرد می‌توانند پروتز سینه انجام دهند

به طور کلی همه بانوان می‌توانند پروتز کنند اما مانند هر عمل جراحی دیگری عوارضی دارد. عفونت یکی از این عوارض است و آنچه نسبتا شایع است این است که در برخی بعد از این عمل کپسولی در بدن ساخته می‌شود.

علت این امر آن است که بدن پروتز را به عنوان جسمی خارجی می‌شناسد در این حالت دور پروتز سفت می‌شود. به عبارت دیگر این سفتی درجات مختلفی دارد و این سفتی اگر خیلی زیاد باشد پروتز را باید جابجا کرد و یا خارج نمود.

پروتز باید در کسانی گذاشته شود که حجم کم دارند برخی مراجعه می‌کنند و تقاضا دارند با پروتز سینه خود را سفت تر کنند و این درحالی است که حجم به میزان کافی دارند و نیازی به پروتز نیست این افراد نیاز به پروتز ندارند و برای اصلاح کاستی های سینه نظیر افتادگی باید از حجم خود سینه استفاده کرد. پروتز در خانمهایی استفاده می‌شود که حجم کافی ندارند.

سن انجام عمل پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یکی از عمل های زیبایی می باشد که در هر سنی از آن استقبال می شود و زنان بسیاری خواستار انجام این جراحی هستند تا با انجام این جراحی ،فرم زیبایی را در سینه های خود ایجاد نماید، جراحی زیبایی سینه باید توسط یک جراح پلاستیک باتجربه صورت گیرد .

هزینه جراحی پروتز سینه و قیمت پروتز سینه یکی از مسائلی می باشد که افرادی که خواهان انجام این جراحی هستند اطلاعات دقیق در رابطه با آن ندارند .در رابطه با هزینه این جراحی و قیمت پروتز سینه توضیحاتی را از پزشک معالج خود بخواهید تا افرادی که می خواهند با این جراحی فرم زیبا و برجسته ای در سنیه های خود ایجاد نمایند اطلاعات لازم را دریافت نمایند و با آگاهی کافی در مورد عمل و قیمت پروتز سینه تصمیم به انجام این جراحی بگیرند .

هرینه پروتز سینه

قیمت پروتز سینه مرتبط با عمل جراحی بزرگ کردن سینه چیست

اگر قصد انجام عمل بزرگ کردن سینه را دارید، احتمالاً مایلید بدانید که این عمل چقدر برای شما هزینه خواهد داشت و قیمت پروتز سینه چقدر خواهد شد. قیمت  پروتز سینه بسیار متفاوت است. عواملی که بر هزینه جراحی بزرگ کردن سینه تأثیر می گذارد شامل موارد زیر است:

1-قیمت عمل پروتز سینه
2-محل زندگی
3-هزینه های مرتبط با جراحی (مانند هزینه بیهوشی)
4-دستمزد پزشک جراح
5-قیمت پروتز سینه

دکتر  وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

 

 

سوال خودتون رو از دکتر وفایی بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن