Lipomatological cost

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک به تعداد قسمت ‌هایی که باید تحت درمان قرار گیرند، نوع لیپوماتیک، زمان بیهوشی و نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل، میزان پیچیدگی فرایند (ممکن است یک بیمار برای مرتبه دوم یا حتی سوم تحت این فرایند قرار گیرد) و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

حجم یک عامل تأثیرگذار در هزینه‌ لیپوماتیک محسوب نمی ‌شود. هزینه عمل لیپوماتیک معمولاً بر اساس وزن چربی که برداشته می‌ شود تعیین می‌ شود.

 قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران ‌ترین و قسمت داخلی ران‌ ها ارزان‌ ترین قسمت است. به هر حال، حتی این نیز نمی ‌تواند در تخمین دقیق قیمت‌ ها کمک کند زیرا هزینه لیپوماتیک بسیار متغیر بوده و حتی برای یک قسمت مشابه از بدن برای هر فردی متفاوت است. برای تخمین دقیق هزینه‌ ها، باید با پزشک مشورت کرده و سپس تصمیم خود را برای جراحی بگیرید .

Lipomatological cost

هزینه عمل لیپوماتیک چقدر است ؟

هزینه لیپوماتیک در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد.در هر یک از کلینیک ها ، قیمت های متغیری تعیین می شود.

 عواملی که در زیر ذکر می شود تعیین کننده قیمت لیپوماتیک است:

۱-تخصص و مهارت پزشک:

به هر میزان که عامل یا کارگزار تخصص و مهارت بیشتری در کار خود داشته باشد، ثمره نیز باکیفیت بیشتری ارائه می ‎شود. در جراحی لیپوماتیک ، تخصص پزشک تاثیر زیادی در قیمت نهایی دارد. به همین دلیل هر چقدر که پزشک تخصص و مهارت بیشتری در انجام این عمل داشته باشد، مطمئنا هزینه لیپوماتیک نیز افزایش می ‎یابد.

۲- سابقه کار و تجربه:

سابقه فعالیت برخی کلینیک ها برای انجام جراحی سرپایی لیپوماتیک بیشتر است. بنابراین در چنین کلینیک هایی قیمتی که برای لیپوماتیک تعیین می‎شود، به مراتب بیشتر از سایرین می‎ باشد.

البته باید توجه داشت که سابقه کار به عنوان اصلی ترین عامل برای تعیین هزینه لیپوماتیک نخواهد بود و بلکه در کنار سایر عوامل قیمت افزایش می‎ یابد.

 برای مثال داشتن سابقه کار طولانی بدون تجهیزات مدرن و مراقبت های پس از درمان، ممکن است به نتیجه مطلوب منتهی نشود. در این صورت هزینه لیپوماتیک نیز کاهش می‎ یابد.

Lipomatological cost

۳- تجهیزات و مراقبت های پس از درمان:

دستگاه لیپوماتیک در تمامی کلینیک هایی که از این روش درمانی استفاده می ‎کنند، موجود است اما تفاوت کلینیک ها در تجهیزات و دستگاه هایی است که در زمان درمان، آن ها را یاری می‎ دهد. برای مثال تجهیزاتی از قبیل تخت های مخصوص انجام لیپوماتیک، مراقبت های پس از درمان، وجود مشاور برای راهنمایی بیماران، استفاده وسایل یکبار مصرف، میزان رعایت بهداشت و تجهیزات بهداشتی و … می ‎باشد. این عوامل موجب افزایش هزینه لیپوماتیک می‎ شود.

۴- محل مورد نظر برای انجام لیپوماتیک:

محلی که برای خروج چربی ‎ها از سوی بیمار تعیین می ‎شود، تاثیر زیادی بر هزینه عمل لیپوماتیک دارد. به این صورت که هر چقدر محل مورد نظر چاق تر باشد، هزینه لیپوماتیک نیز افزایش می ‎یابد. محل هایی که می ‎توانند تحت عمل لیپوماتیک قرار بگیرند عبارتند از شکم، پهلو، غبغب (زیر چانه)، سینه، بازو، ران و باسن.

 هزینه لیپوماتیک در تهران برای هر یک از این قسمت‏ ها متفاوت است. به این شکل که قیمت در نواحی ران، شکم و پهلو بیشتر از سایر نواحی محاسبه می ‎شود. در قسمت سینه و بازو، قیمت لیپوماتیک به یک شکل است و هزینه این عمل در غبغب، کم ترین قیمت را دارد.

۵- مدرک تحصیلی:

مدارکی که کسب می ‎شود، میزان اعتبار و تخصص پزشک را نشان می ‎دهد. عموما این عمل توسط جراحان انجام پذیر می باشد . لذا در زمان مراجعه به پزشک و مشورت برای انجام عمل لیپوماتیک، باید به جراح بودن پزشک نیز توجه نمود.

۶- مجوزهای کسب شده:

عمل لیپوماتیک به عنوان یکی از زیرمجموعه های علم پزشکی حساسیت بالایی دارد.  بنابراین داشتن مجوز از سوی وزارت بهداشت ضرورت می ‎یابد.

ممکن است برخی افراد سودجو اقدام به انجام این عمل کنند. این در حالی که بدون مجوز فعالیت دارند و بیماران بی توجه به این امر، به آن ها مراجعه می ‎کنند. عموما این پزشک ها به دلیل نداشتن مجوز و تخصص کافی، قیمت نازلی را برای لیپوماتیک تعیین می‎ کنند.

این در حالی است که عواقب وخیمی که به دنبال عمل لیپوماتیک توسط این پزشک وجود دارد، چندین برابر هزینه پرداخت شده، به بیماران آسیب های جدی وارد می‎ کند.

Lipomatological cost

انواع لیپوماتیک:

 • لیپوماتیک شکم
 • لیپوماتیک پهلو
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • لیپوماتیک باسن
 • لیپوماتیک ران پا
 • لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک شکم:

بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم می باشد. چربی زیاد در شکم علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی اندام فرد بر روی عملکرد سایر اعضای  بدن تاثیر منفی می گذارد. چربی بیش از اندازه در شکم باعث بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت گرید می شود.

لیپوماتیک پهلو:

شما زمانی که از روش لیپوماتیک پهلو برای لاغری این قسمت خود استفاده می کنید برخلاف روش های دیگر به هیچ عنوان چربی ها در بدن گلوله گلوله نخواهند شد و سطحی هموار در پهلو ایجاد می شود.همچنین در این روش هیچ گونه حرارتی استفاده شده و به همین دلیل چربی ها سالم از بدن خارج می شوند و می توان از آن ها برای موارد جوانسازی صورت با روش تزریق چربی استفاده کرد.

احتمال برگشت چربی های خارج شده در صورتی که شما رژیم غذایی و تحرک کافی داشته باشید احتمال کمی دارد.همچنین در روش لیپوماتیک عوارض احتمالی مانند عفونت بسیار کاهش پیدا می کند.

Lipomatological cost

لیپوماتیک ران پا:

لیپوماتیک ران پا نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی برای افرادی که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آنها انباشته شده است بسیار محسوس است و فرد بعد از عمل تغییر زیادی می کند.

افرادی که به دلایل ژنتیکی و یا دیگر مسائل در قسمت پاها تناسب زیبایی وجود ندارد و یا این که به دلیل افزایش زیاد وزن شکل ران پا به صورت مطلوبی نمی باشد .این افراد می توانند با لاغری موضعی با لیپوماتیک چربی ها را از قسمت های خارج و داخل ران، پشت و جلوی ران و همچنین اطراف زانو بردارند.

لیپوماتیک بازو:

چربی های قسمت بازو به صورت انباشته شده و شل موجب نارضایتی این افراد می شود وبا لیپوماتیک بازو می توان این موضوع را برطرف کنید .بازوهای چاق موجب کوتاه نشان دادن قد می شود به همین دلیل لیپوماتیک می تواند چربی های انباشته شده از بازوها را خارج کند .

زمانی که شما لیپوماتیک بازو را انجام می دهید. بلافاصله شلی و افتادگی بازوها از بین خواهد رفت و چربی هایی که که به صورت ناموزون در دست ها آویزان بودند از بین خواهد رفت. لیپوماتیک بازوها باعث می شود پوست سفت شود .اما چربی ها در قست بازو کاملا قابل برگشت هستند که شما باید دقت باشید که با تغییر در سبک زندگی از بازگشت آن ها جلوگیری کنید.

Lipomatological cost

لیپوماتیک باسن:

لیپوماتیک باسن هم برای خانم ها و هم برای آقایان که باسن های بزرگ و یا سایز بسیار بزرگ دارند مفید واقع می شود .در لیپوماتیک باسن چربی های اضافه برداشته می شود  و چربی ها به اندازه ایی خارج می شود که همچنین برای خانم ها دارای جذابیت لازم باشد و برای آقایان نیز باعث کاهش سایز قابل ملاحظه ایی شود .

دکتر حمید رضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

۴۱ دیدگاه ها

 • سلام
  من قبلا چندین بار رژیم گرفتم و موفق نشدم و الان دوست دارم بدونم هزینه ی لیپوماتیک چقدر هستش و اگر مناسب باشه یه جراحی ای بکنم.چون واقعا دیگه خسته شدمو دوس دارم از شر این چربی های زشتو بدترکیب راحت شم و یه ترکیب نویی به هم بزنم برای خودم😃

 • واقعا به شخصه معتقدم یکی از ساده ترین ،سریع ترین و بدون عوارض ترین راه های رسیدن به هیکل و اندام دلخواه همین لیپوماتیک میتونه باشه که با تخصص و مهارت فوق العاده دکتر وفایی به راحتی دست یافتنیه، ممنون از شما و به امید موفقیت روزافزون

 • من یه مدت خیلی چاق بودم هر کاریم میکردم به انداره کافی لاغر نمیشدم، انواع و اقسام رژیم ها رو امتحان کردم ولی اصلا جواب نگرفتم، از جراحی می ترسیدم، خیلیم می ترسیدم، اما بعد از صحبت با چند نفر و پرس و جوهای متعدد، دکتر وفایی رو به من پیشنهاد دادند، درسته اولش خیلی ترسیدم اما چند تا از مریضاشون رو دیدم و باهاشون در مورد عمل صحبت کردم و خیلی آرومم کردن و واقعا هم درست بود و اصلا نه جراحی سختی بود و نه اینکه دوره نقاهت سختی داشتم، خیلی خیلی ازتون ممنونم دکتر وفایی الان از هیکلم خیلی راضیم، فعلا هم هنوز چاق نشدن :))))

 • من سالها در حال دست و پنجه نرم کردن با رژیم های سخت و خسته کننده بودم ولی باز هم به تناسب اندامی که دلم میخواست نمیرسیدم..
  متاسفانه استعداد چاقی تو خانواده ما ارثیه و فکر میکردم که هیچجوره قرار نیست به اندام دلخواهم برسم و توی مهمونیا احساس بهتری نسبت به خودم داشته باشم.
  همیشه این اضافه وزن و چاقی یه سری محدودیت ها برام ایجاد میکرد که واقعا آزار دهنده بود.
  چند مدت پیش پیج اینستاگرام دکتر وفایی رو دیدم و توجهم به تغییر چشمگیری که بعد ازجراحی ایجاد میشد، جلب شد ولی خب ترس از جراحی به راحتی از بین نمیره و واقعا تصمیم سختیه اما بعد از تحقیقات خیلی زیادی به این نتیجه رسیدم که بهترین راه خلاص شدن ازین چربی ها انجام جراحیه.
  الان حدود شیش ماهی میشه که از جراحیم گذشته و واقعا راضیم. دیگه خیلی راحت میتونم حتی راه برم و تنگی نفس اذیتم نمیکنه. 😍😁به قدری نتیجه جراحیم عالی بود که مامانمم ترغیب شده به انجام جراحی و در حال انجام یه سری از کارای قبل از جراحیشه.

 • آقای دکتر دوستام پیش شما عمل کردن و از کارتون خییلی راضی بودن.
  خودمم برا اول تیر نوبت عمل گرفتم.
  لحظه شماری میکنم برا اون روز😊

 • سلام من بدلیل چاقی ای که داشتم اعتماد به نفسمو از دست داده بودم و کارم به حایی کشیده بود که در مراسم ها شرکت نمیکردم .
  بخاطر همین موضوع چندین بار پیش روانشناس رفتم و درمان نشدم .
  ولی خداروشکر بعد اینکه توسط دکتر وفایی لیپوماتیک شدم زندگیم خیلی خوب شده .
  مننونم پنجه طلای ایران❤

 • آقای دکتر وفائی حاذقترین و منصف ترین پزشکی هستند که من برای لیپوماتیک میشناسم . خیلی خوشحالم که پیش شما لیپوماتیکم رو انجام دادم همیشه سلامت باشید…

 • آقای دکتر وفائی حاذق ترین و منصف ترین پزشکی هستن که من برای لیپوماتیک میشناسم. خیلی خوشحالم که جراحیم رو پیش شما انجام دادم. همیشه سلامت باشین

 • من حدود دو سال هست که دنبال لیپوماتیک هستم و مشاوره های زیادی در این زمینه شدم ، تا اینکه اسفند ۹۷ دکتر وفایی بهم معرفی شد و جالب اینجاست که با اولین جلسه ی مشاوره تصمیم قاطعم رو برای اینکار گرفتم و کلی هم از انتخابم راضی هستم و خیلی خیلی خوشحالم که عملم به دست دکتر وفایی انجام شد و به همه توصیه میکنم نگران هزینه نباشند چون ارزش اندام خوب و سلامتی ای که بعد از تخلیه چربی حاصل میشه خیلی بالاتر از هزینه ی پرداخت شده هست .

 • من در ابان ۹۷ عمل لیپو شکم و پهلو انجام دادم و همینطور عمل مامو پلاست .تجربه من ازاین عمل بسیار عالی بود دوره نقاهت بسیار کوتاهی و دردی در حد کوفتگی .و جددا در اواخر بهمن عمل لیپو پشت و بازو انجام دادم .و حس خوب لاغری رو تجربه کردم ممنون از زحمات و محبتای دکتر وفایی عزیز

 • من در ابان ۹۷عمل لیپو شکم و پهلو و همزمان عمل ماموپلاست انجام دادم.تجربه من از این عمل بسیار عالی بود دردی در حد کوفتگی و دوره نقاهت بسیار کوتاهی داشت ومجددا در بهمن ماه عمل لیپو پشت و بازو رو انجام دادم و بلاخره حس خوب لاغری رو تجربه کردم ممنون از زحمات و محبتهای دکتر وفایی عزیز

 • من هر کارى کردم لاغر نمیشم اما واقعا دکتر وفایى بى نظیر 👌🏻☺️حتى تو اتاق عمل کلى شاد بودم و حرف میزدم خیلى راضى بودم خسته نباشید دکتر مهربون که دل همه تپل ها رو شاد میکنید ☺️🙈😍🌹🙏🏻

 • بهترین لطفى که آدم میتونه در حق خودش انجام بده با کمک یک دکتر کار بلد و بى نظیر 👌🏻دکتر وفایى بهترین و خوش اخلاق ترین دکتر دنیا هستى 🌹🙏🏻

 • من ۲۰خردادابدومینودارم بقدری خوشحالم که جناب دکتروفایی روکه چیره دست وپزشکی حاذق وباخلاق هستن انتخاب کردم.راستی اینم بگم ازمادرم خواستم برام دعاکنه که بهترین پزشک روخداسرراهم قراربده.ازاخلاق هم که بی نظیرهستن ایشون.

  • اولا که سپاس بابت اظهار لطف و محبت تون،
   دوما شما از افرادی بودین که بعد عمل کاملا سبک زندگی تون رو عوض کردین،
   و این تغییرات مثبت نتیجه عملکرد خودتونه

 • منکه خیلی وقته دنبال لیپوماتیکم ولی شوهرم کاملا مخالف بود ولی من همش اصرار داشتم باید عمل کنم که شوهرم به زور منو برد عمل بینی انجام دادم با اینکه بینیم مشگلی نداشت گفت اینم عمل یه چندماهی لیپوماتیک از کلم بیرون رفته بود ولی بازم کماکمان میخام با قاطعیت انجام بدم وحتما برای عملم تهران میام پیش دکتر وفایی نازنین

 • تقریبا دو سالو نیم پیش وقتی دخترم برای خرید لباس عروسی بزرگترین معزل زندگیشو داشت این دکتر وفایی پزشک حاذق زیبایی بود که با عمل لیپوماتیک شکم به کابوسهاش پایان دادو تو مدت ده روز کاری کرد کارستون طوری که دخترم حدود ۴ سایز شکمش کوچیک شد و تونست زیباترین لباس عروسی را سفارش بده.. من به شخصه عمل لیپوماتیک را برای کسانی که میخوان موضعی لاغر بشن پیشنهادو دکتر وفایی را به عنوان یک دکتر با اخلاق متدین انسان و پراز انرژی های مثبت قبول دارم و به کسانی که میخوان عمل های زیبایی انجام بدهند معرفی میکنم خدا حفظشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.