هزینه لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک به ‌طورمعمول به تعداد قسمت‌هایی از بدن که باید تحت درمان قراربگیرد بستگی دارد هزینه عمل لیپوماتیک معمولا به نوع لیپوماتیک ، زمان بیهوشی و نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل لیپوماتیک ، میزان پیچیدگی فرایند عمل لیپوماتیک و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. البته باید به این نکته اشاره کرد که هزینه‌های لیپوماتیک به تمامی این عوامل وابسته است.اما بیشترین عامل درهزینه عمل لیپوماتیک معمولاً به وزن چربی که برداشته می‌شود بستگی دارد.

هزینه لیپوماتیک

 

عوامل مؤثر بر هزینه عمل لیپوماتیک

 امروزه برای کاهش چربیهای بدن از روشهای جراحی متفاوتی استفاده می شود که لیپوماتیک یکی از روشهای جراحی است که برای برداشتن چربی‌هایی که در برخی قسمت‌های بدن انباشته شده‌اند به کار برده می‌شود.

چربی اضافه بدن به روش مکش از برخی قسمت‌های بدن مانند گردن، ران‌ها، باسن، شکم یا دست‌ها برداشته می‌شوند تا تغییرات لازم در بدن داده شود.

در این روش جراح درلیپوماتیک شکاف‌هایی درقسمتهای که تحت درمان است ایجاد می کند وبا یک لوله به نام کانولا به محتویات چربی دسترسی پیدا می کند کانولا ازطریق شکاف ایجاد شده وارد قسمت تحت درمان شده و چربی‌ها را به سمت بیرون می‌کشد.

در روش لیپوماتیک کانولا حالت لرزش دارد تا چربی‌ها را بدون درد تجزیه کند و سپس آنها را به وسیله مکش از بدن خارج کند.

اگر چه هزینه عمل‌ لیپوماتیک در تصمیم‌گیری‌های فرد برای عمل تاثیر می گذارد اما بهتراست برای دست‌یابی به نتایج بهترورضایت بخش یک جراح قابل اعتماد و یک کلینیک حرفه‌ای را انتخاب کنید.

 

نحوه انجام و هزینه عمل لیپوماتیک

ازآنجا که هزینه عمل لیپوماتیک برای هر بیمار متفاوت است، هزینه عمل لیپوماتیک درمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. در زیر برخی عوامل تأثیرگذاردرهزینه عمل لیپوماتیک توضیح داده شده است.

دستمزد جراح در هزینه عمل لیپوماتیک 

دستمزد پزشک با توجه به تجربه پزشک برهزینه عمل لیپوماتیک تاثیرمستقیم می گذارد. برای انجام عمل لیپوماتیک ، میزان دشواری عمل و تعداد مناطقی که باید تحت عمل قرار گیرند  نیز از عوامل مهمی است که درهزینه عمل لیپوماتیک اثرمی گذارد. همچنین اگراین عمل در ترکیب با برخی عمل‌ های دیگر انجام شود در هزینه عمل لیپوماتیک تاثیرگذاراست .

تجربه جراح در هزینه عمل لیپوماتیک 

همان گونه که همه می دانیم پزشک آموزش‌دیده و بسیار مشهور دستمزد بیشتری نسبت به یک پزشک کمتر شناخته‌شده دریافت می‌کند. به هر حال، با توجه به پیچیدگی این گونه عمل های جراحی، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند  تا به نتیجه دلخواه خود برسند زیرا نتایج حاصل از این عمل  به تجربه و تبحر جراح بستگی زیادی دارد.

 

امکانات کلینیک و هزینه عمل لیپوماتیک 

بیشترجراحان عمل لیپوماتیک  بیماران خود را در مطب یا کلینیک شخصی خود انجام می‌دهند. در صورتی  که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را در داخل کلینیک نداشته باشد جراح عمل جراحی را در بیمارستان انجام می‌دهد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه محل انجام عمل ازدستمزد پزشک جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت مبالغ بیشتری هستند تا درمحل مناسب این عمل را انجام دهند.

 

دستمزد جراح در هزینه عمل لیپوماتیک

هزینه بی‌حسی

عمل لیپوماتیک معمولا تحت بی حسی موضعی صورت می پذیرد. مانند تمام جراحی ها دستمزد متخصص بیهوشی به صورت جداگانه محاسبه می‌شود. معمولاً دستمزد این متخصصان نیز براساس شهرت و تجربه آنها تعیین می‌شود ودرهزینه عمل لیپوماتیک تاثیر گذاراست .

دستمزد متخصص بیهوشی معمولا بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرارمی‌گیرد، نوع داروهای مصرفی برای بیهوشی نسبت به وضعیت جسمانی بیمارمشخص می‌شود. شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد مانند بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود برخی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند ممکن است باعث افزایش هزینه‌های بیهوشی شود.

 

مراقبت‌های درحین و پس از انجام عمل جراحی

پس از انجام عمل جراحی لیپوماتیک، بیماران ممکن است نیاز به مراقبت یا مصرف داروهای داشته باشند. هزینه‌های داروهای مورد استفاده در جراحی ، ابزارهای مورد  استفاده درجراحی و وسایل زمان ریکاوری همه در هزینه عمل لیپوماتیک موثر است.

پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌ها مخصوصی در دوران بهبودی استفاده شود. این عوامل بر قیمت‌های نهایی درمان تأثیر می‌گذراند بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت‌های پس از انجام عمل، هزینه‌های بیهوشی و در بیشتر اوقات در هزینه‌های  اولیه درمان محاسبه نمی‌شوند.

محل انجام عمل وهزینه عمل لیپوماتیک 

هزینه عمل لیپوماتیک در یک قسمت مشابه بدن در بیشتربیماران بسته به محل‌های مختلف انجام عمل ،دستمزد پزشک و قیمت‌های بیمارستانی از یک شهر تا شهر دیگر یا حتی از یک محل تا محل دیگر در یک شهر متفاوت است.

 

محل انجام در هزینه عمل لیپوماتیک

انجام لیپوماتیک ارزان قیمت

انجام عمل لیپوماتیک صرفاً نباید بر اساس هزینه عمل لیپوماتیک ارزانتر انتخاب شود.ممکن است ارزان‌ بودن عمل  لیپوماتیک به این معنا باشد که جراح این عمل را به سرعت انجام داده و به درستی آن را به اتمام نرساند. لیپوماتیک یک عمل جراحی است که باید با مهارت زیادی انجام ‌شود.

با انجام عمل لیپوماتیک ارزان قیمت ممکن است فرد به نتیجه دلخواه خود نرسد پس نباید اساس انتخاب جراح هزینه عمل لیپوماتیک باشد بدن خود را ارزان در یک معامله قرار ندهید.

هزینه عمل لیپوماتیک در قسمت های مختلف بدن

هزینه عمل لیپوماتیک در قسمت های مختلف بدن متفاوت است به‌طورکلی قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران‌ترین و قسمت داخلی ران‌ها ارزان‌ترین قسمت درهزینه عمل لیپوماتیک است به هر حال، نمی‌توان قیمت دقیق برای هزینه عمل لیپوماتیک در نظر گرفت .

زیرا هزینه‌ عمل لیپوماتیک بسیار متغیراست و حتی برای قسمت‌های مشابه دربدن هرفردی متفاوت است. برای میزان دقیق هزینه‌ها، باید با پزشک مشورت کرده وبهتر است که پیشنهاد قیمت و هزینه عمل لیپوماتیک  را از پزشک خود دریافت کنید

هزینه عمل لیپوماتیک در بدن

 

به طورکلی این عمل زیبایی نه تنها باعث ایجاد زیبایی و فرم مناسب به اندام شخص می شود بلکه باعث کاهش چربی های بدن وستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می ­شود.

پس هزینه عمل لیپوماتیک، تنهاهزینه یک عمل زیبایی نیست و در زندگی یک فرد تأثیرات زیادی دارد.

و در آخر هزینه عمل لیپوماتیک براساس حجم توده چربی خارج شده از بدن یک فرد، قسمت های موردنیاز بدن برای تخلیه چربی و نیز محلی که فرد می‌خواهد جراحی را انجام شود مانند کلینیک، بیمارستان،تعیین می گردد.

عمل لیپوماتیک نباید درمطب یا کلینیک‌های معمولی انجام شود  و حتماً باید توسط جراح و کلیه امکانات لازم انجام شود که این امکانات در نتیجه هزینه عمل لیپوماتیک تاثیر می گذارد.

دکتر حمید رضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.