لیپوماتیک در تهران


لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران :برای داشتن یک اندامی خوش فرم و متناسب لیپوماتیک روشی ایده آل به شمار می آید که فرآیندی سریع برای برداشتن چربی هایی است که قبلا قادر به حذف و یا از بین بردن آن نبودیم.

لیپوماتیک در تهران

تعریف دستگاه لیپوماتیک در تهران

دستگاه لیپوماتیک از کمپرسوری تشکیل شده است، که این کمپرسوربا یک وسیله بنام کانولا، هوای فشرده را منتقل می کنند. این دستگاه پیاپی ارتعاشات ایجاد می نماید و با حرکت سریع منجر به شکست سلول های چربی در زیر پوست و تخلیه آن می کند.

جراح کانولا را با یک سوراخ ۳ میلی متری وارد بافت های زیر پوست می نماید، سپس امواج اینفراسونیک را ایجاد می کند و شروع به تخریب و شکستن چربی های اضافی زیر پوست می نماید. بعد از اینکه چربی شکسته شده، آن را با  عمل لیپوماتیک خارج می کند و بنابه خواست فرد به دیگر نواحی بدن تزریق می شود. چنانچه فرد مایل به تزریق آن نباشد، چربی را می سوزاندن و ازبین می برند.

نواحی پر کاربرد روش لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک در تهران

لیپوماتیک جدیدترین روشی است که درزمینه پیکرتراشی و لاغری به حساب می آید. برای بسیاری از افرادی که از اندام خود ناراضی هستند، می تواند بسیارموثر واقع شود. این روش می تواند میزان قابل توجهی از چربی های بدن را در طول تنها یک جلسه کم یا رفع نماید و باعث فرم دهی آن قسمت مذکور شود. از این روش برای برخی از قسمت های صورت و بدن نیزاستفاده می شود، که در ذیل برخی از آن ها را معرفی می نماییم، از جمله:

انواع لیپوماتیک بدن

۱-لیپوماتیک باسن :

باسن یکی از اجزای بدن به حساب می آید، که اغلب تجمع چربی در آن زیاد دیده می شود و این عارضه موجب ایجاد ناراحتی در فرد می شود، چنانچه فرد خواهان پوشیدن شلوارهای برای جسته نمودن و حجیم نشان دادن باسن باشد ، مناسب ترین روش لیپوماتیک باسن است که برای برداشتن چربی و تزریق آن به نواحی دیگر از چربی های باسن بسیار استفاده می شود.

۲-لیپوماتیک غبغب :

لیپوماتیک غبعب

چنانچه چربی در غبغب و ناحیه چانه زیاد باشد، برای رفع این عارضه یا زاویه دار کردن صورت، از روش لیپوماتیک غبغب استفاده می کنند. اما اگرچربی در ناحیه غبغب جزئی و خفیف باشد ، مناسب ترین روش برای خلاص شدن از چربی های غبغب، روش لیپولیزر یا لیپولیزمی باشد، که همچون لیپوماتیک روشی بی خطر و ساده است.

۳-لیپوماتیک بازو :

لیپوماتیک بازو روشی سریع، آسان و بی خطر برای از بین بردن چربی های اضافی در ناحیه بازو می باشد. گاهی افراد اندامی مناسب دارند، ولی دارای بازوانی شل و افتاده و بزرگتر از سایز بدنشان است که مناسب ترین روش برای سفت و برجسته نمودن بازوها، روش لیپوماتیک می باشد.خوش فرمی و زیبا شدن بازوها فقط از طریق روش لیپوماتیک بازو صورت می گیرد، بعد از این پروسه، لیفت بازو را اعمال می کنند تا پوست آن ناحیه کشیده شود و بعد از آن استفاده از بازوبند ها یا گن هایی راتجویز می نمایند. تا زودتر به شکل نهایی برسد.

۴-لیپوماتیک ران ها :

گاهی افراد بر اثر ژنتیک و عامل وراثت دارای ران های بزرگ و حجیم هستند، که به فرم شکم و دیگر اندام ها تناسبی ندارد، بهترین روش برای خلاص شدن از چربی های داخل ران، لیپوماتیک ران می باشد که در کمترین زمان ، بهترین نتیجه را برای فرد به ارمغان می آورد.

شایان ذکر است که هزینه هر کدام از روش های گفته شده، بسته به ناحیه ای مذکور، مقدار چربی تزریق شده، طول درمان و ابزاری است که یک متخصص پوست حاذق از آن جهت معالجه و درمان استفاده می کند، متغیر می باشد.

لیپوماتیک تهران جراحی شکم و پهلو از محبوبترین جراحی لاغری یه حساب می آید  :

لیپوماتیک در تهران

با استفاده از یک میله فلزی (کانولا) اقدام به تراشیدن شکم یا پهلو می نمایند. این روش نیازی به بیهوشی عمومی ندارد و با بی حسی موضعی نیز قابل اجرا می باشد. برای اینکه میله ای کانولا را به شکم یا پهلو وارد کنند شکافی در آن ناحیه ایجاد کرده و سپس ارتعاشات را جهت تخریب چربی های ،صورت می دهند، که هیچ گونه دردی به همراه ندارد. بعد از این پروسه، فرد باید مقدار زیادی آب بنوشد تا مایعات بدن کم نشود. لیپوماتیک شکم و پهلو مناسب افرادی می باشد که چربی های شکم آنان به صورت افتاده یا دارای مقدار زیادی پوست باشد، اما باید ذکر کرد که برای رفع چربی های خیلی زیاد، روش لیپوماتیک مناسب نمی باشد.

بهترین کاندیدهای لیپوماتیک در تهران چه کسانی هستند

۱-خانم ها و آقایانی که بالای ۱۸ سال سن میتوانند این کار را انجام دهند

۲-ایده آل ترین موارد , اقایان و زنانی اندکه  بدون اضافه وزن و یا با کمی اضافه وزن هستند که تجمع چربی مقاوم در مناطقی از بدن دارند . وزن فرد موقع عمل لیپوماتیک باید پایدار باشد.

۳-کسانی که قصد کاهش یا افزایش وزن دارند بهتر است پس از کاهش یا افزایش نهایی وزن مراجعه کنند

۴-بهتر است پوست بیمار قوام و قابلیت ارتجاعی مناسب را داشته باشد چرا که پس از انجام این کار پوست شروع به جمع شدن می کند.

۵-افراد مسنی که قوام پوست آنها از دست رفته است انتخاب های مناسبی نیستند به خصوص  اگر حجم چربی بالایی بخواهیم خارج کنیم اما اگر قابلیت ارتجاعی پوست خوب باشد, محدودیت سنی وجود ندارد.

۶-در مورد زنان باردار بهتر است حد اقل ۳ ماه پس از زایمان مراجعه نمایند زمانی که پوست پس از زایمان جمع شده باشد .

اقدامات بعد از روش لیپوماتیک در تهران

۱-این روش جرراحی دارای دوره نقاهت بسیار محدودی در حدود ۳ الی ۷ روز می باشد.
۲-اگر لیپوماتیک بدن با بی حسی موضعی صورت گرفته باشد، باید برنامه غذایی را طبق دستورالعمل قبل از جراحی ادامه دهد.
۳-بهتر است بیمار  که بعد از جراحی لیپوماتیک در تهران آب بنوشد تا از اتلاف آب در بدن جلوگیری نماید.
۴- بیمار تا ۴۸ ساعت بعد از عمل از مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی اجتناب شود.

۵-بعد از ۵ ساعت بهتر است که بیمار مقداری پیاده روی کند

لیپوماتیک در تهران

۶-چنانچه بعد از عمل پوست بیمار  شل و یا افتاده شود، باید از نشستن خودداری نماید. زیرا باعث افزایش چین و چروک در بدن او می شود. بنابراین بهترین استراحت دراز کشیدن بعد ازجراحی است

۷-برای جلوگیری از افتادگی یا شل شدن شکم، بهتر است گن های تجویز شده را استفاده نماید و تا یک هفته در پوشیدن آن مداومت نماید، فقط در حین استحمام باید آن را در بیاورد.

شایان ذکر است که این لیپوماتیک در تهران هیچ گونه عوارض جانبی حادی در پی ندارد، فقط ممکن است که بیمار  بعد از لیپوماتیک  در تهران  واکنش یا حساسیت جزئی به برخی از داروها پیدا نماید. برای کنترل عفونت بهتر است که آنتی بیوتیک هایی که جراح بعد از عمل تجویز کرده است را طبق دستورالعمل گفته شده و راس ساعت مصرف کند

لیپوماتیکجراحی لاغریدکتر وفایی

پیکرتراشی

اقدامات بعد از روش لیپوماتیکانواع لیپوماتیک بدنلیپوماتیک باسنلیپوماتیک غبغب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button