لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو : یکی از شایع‌ترین مشکلات افراد بزرگی بازو است، که مانع از انتخاب و پوشیدن لباس مناسب می‌شود. نواحی از بدن دارای بافت‌های سخت می‌باشند که یکی از نواحی که دارای بافت سخت بوده بخش بازوها می‌باشد

لیپوماتیک

در دنیای زیبایی امروز، بازوهای سفت و خوش فرم تمرکز اصلی زنانی است که به دنبال یک فیزیک بدنی عالی هستند. با افزایش سن یا افزایش وزن، چربی در قسمت‌های بالایی بازوها می‌تواند تجمع یابد و ازبین بردن این چربی از طریق رژیم غذایی و ورزش بسیار سخت خواهد بود.

 اهداف  لیپوماتیک بازو

جراحی بازو می‌تواند ‌بازوهای شما را زیبا و خوش‌فرم نماید و چربی‌های اضافی آن را برای همیشه از بین ببرد. لیپوماتیک بازو قدرت لیفت بالایی دارد و باعث سفت و جمع‌شدن بازوهای شما می‌شود. پس از جراحی بازو نه تنها چربی‌ها از بین می‌رود بلکه بافت پوست جوان و تازه‌تر به نظر می‌رسد و شخص احساس رضایت خاطر داردبیمارانی که به دنبال انجام لیپوماتیک بازو هستند، دو هدف اصلی را دنبال می‌کنند:

۱-دستیابی به ظاهر متناسب بازو
۲-با انجام این کار، احساس راحتی خواهید داشت و راحت‌تر می‌توانید از لباس‌های بدون آستین استفاده نمایید

برخی از محاسن و مزایای انجام عمل لیپوماتیک برای بازو عبارت‌اند از:

لیپوماتیک

۱-لاغر و سفت شدن کل بازوها بدون شل شدگی
۲-بدون برش، بدون به جا ماندن اسکار طولانی در طول بازو
۳-تحت بیهوشی موضعی و نه عمومی انجام می‌شود
۴-بهبود کانتور و ظاهر عضلات بازو
۵-دستیابی سریع به دورهٔ بهبود و نتایج در مدت زمان کوتاه
۶-یکی دیگر از از مزایای لیپوماتیک امکان تزریق همزمان چربی استخراج شده است ، پس از تخلیه چربی‌ها به دلیل اینکه در این روش آسیبی به چربی‌ها وارد نمی‌شود می‌توان چربی‌های استخراج شده را به نواحی مختلف بدن تزریق نمود

چگونگی جراحی  بازو

هر دو بازو در طی مراحل لیپوماتیک بازو مورد عمل قرار می‌گیرند، و این روش تنها بر روی قسمت‌های بالایی بازو انجام می‌شود. لیپوماتیک می‌تواند مقدار مطلوب چربی را برای اطمینان از کاهش چربی و ایجاد نتایج طبیعی از بین ببرد، زیرا اکثریت زنان به طور طبیعی لایه‌ای از چربی را روی بازوهای خود دارند که باید حفظ شوند.

لیپوماتیک هم برای لاغر کردن و هم سفت کردن بازو استفاده می‌شود. این روش با یک بیهوشی موضعی که به منطقه درمان اعمال می‌شود شروع می‌گردد، بنابراین ناحیه بی حس می‌شود، اما شما بیدار هستید. چند برش کوچک برای عبور کانولا ایجاد می‌گردد و از طریق حرکات ارتعاشی ۳۶۰ درجه مایع و چربی را مکش می‌کند. هرگونه زخم، بسیار کوچک است و با گذشت زمان از بین می‌رود. اغلب،جراحی بازو با لیپوماتیک پشت جهت لاغر کردن و رسیدن به تناسب بیشتر اندام انجام می‌گردد.

دوره نقاهت بعد از جراحی لاغری بازو

لیپوماتیک

بهبودی افراد  بعد از جراحی لیپوماتیک تقریباً نسبت به دیگر مناطق بدن سریع است. در بازو، تورم حداقل است و نتایج ظرف مدت دو هفته قابل مشاهده هستند. ممکن است کمی درد و ناراحتی در بدترین حالت برای مدت چند روز وجود داشته باشد که به تدریج ظرف مدت چند هفته کم می‌شود. با این حال، بیمار می‌تواند فعالیت‌های سبکی را حتی از روز اول انجام دهد. جراحان  توصیه می‌کنند برای فردی که میزان زیادی از چربی او برداشته شده است، چند هفت دورهٔ بهبودی در نظر گرفته شود، اما در هر حال بخیه‌ای برای کشیدن وجود نخواهد داشت. بنابراین بیمار می‌تواند کاری را که می‌تواند تحمل کند انجام دهد.

مراقبت های بعد از لیپوماتیک بازوها

۱- بهتر است بیماران  به حد کافی استراحت داشته باشند و یک روز بعد از جراحی پیاده روی را شروع کنند و از پرداختن به فعالیت های سنگین خودداری کنند و تا جای ممکن فعالیت های قسمت بازو را کمتر کنند تا بهبودی سریع تر صورت گیرد.
۲-پوشیدن گن های پس از جراحی لیپوماتیک بسیار ضروری است و توصیه می شود که بیمار به مدت دوهفته از گن بازو لیپوماتیک استفاده کنید.
۳-دارو هایی را که پزشک تجویز نموده را به طور منظم و طبق دستور استفاده کنید
۴-بعد از جراحی  لیپوماتیک بازو تورم و کبودی ها طبیعی بوده و بعد از مدتی از بین خواهد رفت.
مصرف نمک و غذاهای چرب را در رژیم غذایی خود به حداقل ممکن برسانید.

لیپوماتیک ران

ژنتیک افراد نقش زیادی در شکل و سایز پاها دارد ، مواردی وجود دارد که اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام است ، ران پا به دلیل عوامل ژنتیکی و یا نداشتن تحرک بزرگ می شود. افرادی که ساعت زیادی از روز را در حال نشستن هستند، پس از مدتی چربی های اضافه در ناحیه ران آنها جمع می شود.

نحوه انجام جراحی  لیپوماتیک ران

لیپوماتیک

برای انجام  عمل لیپوماتیک انتخاب جراح در گرفتن بهترین نتیجه بسیار موثر می باشد لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر عوارض بسیار کمتری دارد و روش بسیار ایمنی می باشد که می تواند برای از بین بردن چربی ها اضافی اندام های مختلف بدن یکی از بهترین روش ها باشد.

در  این جراحی ابتدا توسط جراح نواحی که چربی های اضافی در آن مشاهده می شود نشانه گذاری می شود و فرد برای انجام لیپوماتیک تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و شکاف های ریزی به طول ۲ الی ۶ میلی متر بروی مناطقی که نشانه گذاری شده بود ایجاد می شود و لوله بسیار نازک کانولا از طریق شکاف ایجاد شده وارد بافت چربی می شود این لوله با حرکات چرخشی و ارتعاشات بسیار سریع چربی های انباشته شده را بدون وارد کردن آسیب به بافت های مجاور تخریب می سازد و با استفاده از دستگاه ساکشن از بدن خارج می کند و تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به ارمغان می آورد.

 لیپوماتیک بغل ران

موجب تغییر سایز در این ناحیه می شود و چربی های اضافه را از بین می برد. افرادی که به چاقی موضعی در ناحیه ران پا مبتلا هستند، می توانند با استفاده از این روش، در مدت زمان کوتاهی از شر چربی های اضافی این ناحیه خلاص شوند. اغلب تغییراتی که در ظاهر ران ایجاد می­شود، حیرت انگیز است. از بین بردن چربی­های ران می­تواند باعث تغییر ظاهر بدن شود، در نتیجه بیمار می­تواند به راحتی از شلوارهای جین استفاده کند و ظاهری زیبا داشته باشد

لیپوماتیک

خطر آمبولی در جراحی  به دلیل ضربات دستگاه لیپوماتیک

آمبولی در بیماران  زمانی رخ می‎دهد که یک ماده در درون رگ حرکت و به محل دیگری از بدن وارد می‎شود. آمبولی موجب مسدود شدن رگ های خوب و در نتیجه بروز علائم نارسایی در عضو می‎شود. با توجه به اینکه این خطر ممکن است عامل نقص عضو باشد، به همین خاطر توجه به آن ضرورت می‎یابد. اما اینکه لیپوماتیک عامل مسدود شدن رگ های خونی است کمی جای بحث دارد. چربی ها توسط این دستگاه ذوب و سپس از بدن خارج می‎شوند. بنابراین هیچ چربی به بدن وارد نمی شود که عامل مسدود شدن رگ های خونی باشد. 

 

عمل لیپوماتیکبهترین جراحی لاغریدکتر حمیدرضا وفایی

پیکرتراشی

چگونگی جراحی  بازوخطر آمبولی در جراحیلیپوماتیک رانمراقبت های بعد از لیپوماتیک بازوها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button