لیپوماتیک ارزان

لیپوماتیک ارزان

لیپوماتیک ارزان:در ابتدا باید اشاره کرد که جراحی  لیپوماتیک، علاوه بر ایجاد زیبایی و فرم مناسب شخص با کاهش ذخایر چربی و کاهش وزن باعث پیشگیری و درمان بیماری‌هایی همچون کبد چرب، آرتروزهای مفصلی زانو و لگن، دردهای ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­‌ها، کنترل قند خون و بهبود وضعیت دیابت فرد می­‌شود.

لیپوماتیک

 جراحی لیپوماتیک  ارزان چیست

لیپوماتیک ارزان یک روش جراحی است که برای برداشتن چربی ‌هایی که در برخی قسمت ‌های بدن انباشته شده ‌اند به کار برده می‌ شود.چربی با استفاده از روش مکش از برخی قسمت‌های بدن مانند گردن، ران‌ها، باسن، شکم یا دست‌ها برداشته می ‌شوند تا کانتورهای بدن بهبود یابند.

 جراح در لیپوماتیک شکاف‌ هایی در قسمت تحت درمان ایجاد کرده و پس بی حس کردن بیمار یک کانال برای دسترسی ابزاری به نام کانولا به محتویات چربی ایجاد می‌کند. کانولا از طریق شکاف ایجاد شده وارد قسمت تحت درمان شده و چربی‌ها را به سمت بیرون می‌ کشد. در روش لیپوماتیک ارزان قیمت کانولا لرزش داشته تا چربی ‌ها را بدون ایجاد درد تجزیه کرده و سپس آنها را به وسیله مکش از بدن خارج نماید

هزینه لیپوماتیک به چه عواملی بستگی دارد

لیپوماتیک

1-هزینه ‌های لیپوماتیک به تعداد قسمت ‌هایی که باید تحت درمان قرار گیرند،

2-نوع لیپوماتیک

3-زمان بیهوشی و نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل،

4-میزان پیچیدگی فرایند (ممکن است یک بیمار برای مرتبه دوم یا حتی سوم تحت این فرایند قرار گیرد) و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد.

5-حجم یک عامل تأثیرگذار در هزینه‌های لیپوماتیک محسوب نمی‌ شود. هزینه انجام لیپوماتیک معمولاً بر اساس وزن چربی که برداشته می ‌شود تعیین می‌ شود.

آیا هزینه قسمت های مختلف بدن با هم متفاوت است

باید بدانید که قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران ‌ترین و قسمت داخلی ران‌ها ارزان ‌ترین قسمت است. به هر حال، حتی این نیز نمی ‌تواند در تخمین دقیق قیمت ‌ها کمک کند زیرا هزینه ‌های عمل بسیار متغیر بوده و حتی برای یک قسمت مشابه از بدن برای هر فردی متفاوت است. برای تخمین دقیق هزینه ‌ها، باید با پزشک مشورت کرده و پیشنهاد قیمت وی را به صورت مکتوب دریافت کنید.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه جراحی

از آنجا که لیپوماتیک ارزان برای هر بیمار متفاوت است، هزینه درمان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد.

لیپوماتیک

1-دستمزد جراح لیوماتیک ارزان:

دستمزد جراح برای انجام عمل جراحی  لیپوماتیک ارزان قیمت شامل جبران زمان صرف شده برای انجام عمل، کامل کردن عمل مربوطه، میزان دشواری عمل و تعداد مناطقی که باید تحت عمل قرار گیرند می ‌شود. اگر این عمل را در ترکیب با برخی عمل‌های دیگر انجام شود، ممکن است برخی جراحان پلاستیک دستمزد کمتری دریافت کنند.

2-تجربه جراح:

یک جراح مجرب، آموزش ‌دیده و بسیار مشهور دستمزد بیشتری نسبت به یک پزشک کمتر شناخته ‌شده دریافت می‌ کند.به هر حال، با توجه به واقعیت پیچیدگی این عمل جراحی، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند زیرا نتایج حاصله به تجربه و تبحر جراح بستگی دارد

3-امکانات کلینیک:

بیشتر جراحان عمل لیپوماتیک را در مطب یا کلینیک شخصی خود انجام می‌دهند. به هر حال، در مواردی که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را ندارد، عمل جراحی را در بیمارستان انجام می‌دهد.

قیمت محل انجام عمل از دستمزدها جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت مبالغ بیشتری هستند.

4-هزینه بی ‌حسی:

لیپوماتیک ارزان تحت بی حسی موضعی انجام می ‌شود. درست مانند جراحی‌ های دیگر، دستمزد متخصص بیهوشی نیز جداگانه محاسبه می‌ شود.

5-معمولاً دستمزد این متخصصان بر اساس شهرت و تجربه آنها تعیین می ‌شود. دستمزد متخصص بیهوشی بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرار می‌ گیرد، نوع داروهای مصرفی برای بیهوشی و پیچیدگی شرایط (هر گونه بیماری و نگرانی در هنگام انجام عمل جراحی) مشخص می‌ شود.

6-شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد مانند بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود برخی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند ممکن است باعث افزایش هزینه‌های بیهوشی شوند.

عوامل تاثیرگذاربر قیمت لیپوماتیک ارزان برای شکم، پهلو، ران و بازو

انجام جراحی زیبایی و پلاستیک یک سرمایه ‌گذاری مادام ‌العمر برای سلامتی، زیبایی و شادکامی شما است. در حالی که هزینه انجام این عمل‌ها یک عامل مهم در تصمیم ‌گیری‌های شما است خردمندانه است که برای دست‌ یابی به بهترین نتایج و حصول بیشترین رضایت یک جراح قابل اعتماد و یک کلینیک حرفه ‌ای را انتخاب کنید.

مراقبت ‌های قبل و بعد از  جراحی  لیپوماتیک ارزان:

پس از انجام عمل جراحی لیپوماتیک ، بیماران ممکن است نیاز به مراقبت یا مصرف داروهای دیگری داشته باشند. هزینه‌های مواد شامل قیمت‌های ابزار جراحی و وسایل زمان ریکاوری می ‌شود.

لیپوماتیک

برای مثال پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌ها مخصوصی در دوران بهبودی استفاده شود. این عوامل بر قیمت ‌های نهایی درمان تأثیر می‌گذراند بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت های پس از انجام عمل، هزینه ‌های بیهوشی و هزینه امکانات در غالب اوقات در تخمین‌های اولیه هزینه ‌های درمان محاسبه نمی ‌شوند.

آیا انجام لیپوماتیک ارزان قیمت درست است

تصمیم ‌گیری در مورد انجام عمل لیپوماتیک ارزان صرفاً نباید بر اساس قیمت اتخاذ شود.ارزان ‌ترین عمل ممکن است به این معنا باشد که جراح این عمل را به سرعت انجام داده و به درستی آن را به اتمام نرساند.

لیپوناتیک

روش لیپوماتیک یک عمل جراحی است که با مهارت دست انجام می ‌شود. آیا شما بر اساس قیمت تصمیم به خرید یک نقاشی و اثر هنری می‌ گیرید یا بر اساس توانایی و مهارت نقاش و عوامل زیبایی شناختی موجود دران اثر تصمیم به خرید می‌گیرید؟

 این که تصمیم خود را بر اساس شهرت جراح، مهارت و توانمندی او، تجربه و توانایی‌های وی در برقراری ارتباط حرفه‌ ای، صادقانه و راحت و غیر عجولانه کاملاً قابل توجیه است. 5 سال پس از انجام عمل لیپوماتیک ارزان، شما ممکن است به یاد نیاورید که چه مبلغی را برای انجام این عمل پرداخت کرده بودید اما کیفیت نتایج حاصل از این عمل تا پایان عمر به شما خواهد بود.

از علل نارضایتی از جراحی

شایع‌ ترین ناامیدی پس از انجام عمل لیپوماتیک نارضایتی در مورد میزان بهبودی حاصل شده (به نظر می‌ رسد کاری روی بدن انجام نشده است) یا ناخشنودی از به وجود آمدن ناهمواری‌ها روی بدن است. هزینه عمل لیپوماتیک نباید اساس انتخاب جراح توسط شما باشد. بدن خود را ارزان در یک معامله قرار ندهید.

مراکز جراحی  لیپوماتیک ارزان

ممکن است بیماران برای انجام این عمل در یک قسمت مشابه بدن در محل‌های مختلف هزینه‌های متفاوتی پرداخت کنند دستمزد پزشک و قیمت‌های بیمارستانی از یک شهر تا شهر دیگر یا حتی از یک محل تا محل دیگر در یک شهر متفاوت است.

سوال خودتون رو از دکتر وفایی بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن