لاغری سریع شکم

لاغری سریع شکم : لیپوماتیک جدیدترین تکنیک لیپوساکشن است که انجام آن ایمن، مؤثر و آسان است. لیپوماتیک را می توان راه حلی نوین قلمداد نمود که تمرکز اصلی آن بر روی کاهش سایز و لاغری سریع شکم می باشد. از روش لیپوماتیک به عنوان پیکرتراشی نیز نام می برند.

 

 

Quick belly slimming

 

 

 

داشتن اندام زیبا و لاغری سریع شکم با انجام عمل لیپوماتیک:

از دیرباز داشتن اندامی زیبا خواسته هر انسانی بوده است.

تحقیقات جدید ثابت کرده است که اراده شما برای کاهش وزنتان تنها بخشی از این فرآیند را تشکیل می دهد و عوامل مختلفی مانند ژنتیک، هورمون ها و … نقش موثری در این فرآیند بازی می کنند.

اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی باشید که دارای اضافه وزن هستید و برای رفع این مشکل خود دنبال راه چاره بوده اید شاید با کلماتی مانند لیپوساکشن، لیپولیز یا لیپوماتیک برخورد کرده اید.

تمرکز تمامی این شیوه ها بر روی خارج کردن توده های چربی از اندام مختلف بدن می باشد چرا که در خیلی از موارد این تنها راه حل موجود برای خلاص شدن از شر چربی های اضافه است.

تفاوت لیپوماتیک با لیپوساکشن:

در بین شیوه های ذکر شده لیپوماتیک را می توان راه حلی نوین قلمداد نمود که تمرکز اصلی آن بر روی کاهش سایز می باشد.

تفاوت عمده لیپوماتیک را می توان در شیوه خارج کردن چربی های اضافه از بدن دانست چرا که بر خلاف دیگر روش ها ( اشعه و یا حرارت ) خروج چربی توسط حرکات لرزشی کانولا انجام می گیرد.

 

 

Quick belly slimming

 

 

انجام روش لیپوماتیک برای لاغری سریع شکم:

انجام عمل لیپوماتیک توسط دستگاهی مخصوص که مورد تائید FDA آمریکا می باشد صورت می گیرد. دستگاه لیپوماتیک در بیش از ۵۰ کشور دنیا مورد استفاده است که با روشی موثر، بی خطر و دقیق به صورت کاملا طبیعی و یکنواخت از مناطق مختلف بدن مثل باسن، ران، شکم و پهلو اقدام به خارج نمودن بافت های چربی می نماید.

گاها از روش لیپوماتیک به عنوان پیکرتراشی نیز نام می برند چرا که شما در یک جلسه می توانید تغییرات قابل توجهی را در اندام خود مشاهده نمائید.

لیپوماتیک – لیپوساکشن بدون درد:

لیپوماتیک (که تحت عنوان لیپوساکشن اینفراسونیک شناخته می شود)، یک ابزار مورد تائید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) و یک دستگاه اثبات شده و قابل اطمینان است که امکان حذف ایمن، اثربخش و دقیق چربی از همه نواحی بدن را فراهم می آورد. در لیپوماتیک، سلول های چربی ابتدا در فرآیند لیپوساکشن شکسته می شوند (و یا با حرکات ارتعاشی کانول امولسیون می شوند و سپس امولسیون چربی به آرامی از بدن آسپیره می شود).

لیپوماتیک باعث بر طرف شدن مشکل ایمنی در لیپوساکشن سنتی می شود و علاوه بر این، سیستم امنیتی فعال آن از بافت های بدن (اعصاب، رگ های خونی، عضلات) در برابر فرآیند لیپوساکشن محافظت می کند.

 

 

Quick belly slimming

 

 

 

مزیت های لیپوماتیک برای لاغری سریع شکم:

  • سیستم امنیتی فعال، که در زمانی که به بافت های بدون چربی می رسد متوقف می شود.
  • سانحه کمتر (کاهش عمده کبودی و تورم)
  • جلوه بهتر پوست (جمع شدگی عالی پوست)
  • کار ساده تر و با خسته کنندگی کمتر برای جراح پلاستیک به معنی دقیق تر بودن و هموارتر بودن روش برای بیمار است.
  • زمان کوتاه تر عمل
  • دردناکی کمتر
  • بهبود سریع تر

 

 

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن که همچنین به عنوان لیپوپلاستی نیز نامیده می شود، روشی است برای متناسب سازی اندام و چربی اضافی را از نواحی معینی از بدن حذف می کند. لیپوساکشن را می توان تقریباً در هر کجای بدن از جمله شکم، باسن، کفل، پشت، ران، زانو، ساق پا، مچ پا و بازوها اعمال کرد. بعضی رسوبات موضعی چربی ممکن است به طور معمول تحت تأثیر رژیم غذایی و ورزش قرار نگیرند. در این گونه موارد لیپوساکشن تنها راه حذف چربی در آن قسمت ها است.

 

 

Quick belly slimming

 

 

 

تفاوت های بین لیپوماتیک و لیپوساکشن با کمک التراسونیک:

به طور کلی، لیپوساکشن التراسونیک یک روش جراحی منسوخ شده با دستگاه های از رده خارج و یک رویکرد قدیمی و از مد افتاده است، و منجر به نتایج غیر رضایت بخشی می شود.

لیپوساکشن با کمک اولتراسونیک نیازمند استفاده از حجم بالایی از مایع و یک پراب یا پدل فلزی برای رساندن انرژی و گرمای التراسونیک برای شکستن چربی است. چربی به عنوان یک چربی جامد (که به چگونه در نظر گرفتن چربی در بدن شما مربوط می شود) در نظر گرفته می شود و امواج مافوق صوت به چربی تابانده می شوند تا چربی را به امولسیون تبدیل کنند.

 بدن شما متحمل فشار طاقت فرسایی می شود. علاوه بر این، انرژی التراسونیک نه تنها چربی را می شکند بلکه به اعصاب، عضلات و رگ های خونی آسیب می رساند. این فرایند شکستن چربی منجر به ایجاد درد غیر قابل تحمل و تورم شدید می شود و روند بهبود آن کند است.

 

 

Quick belly slimming

 

 

 

لاغری در یک ماه با لیپوماتیک:

برخلاف لیپوساکشن اولتراسونیک، لیپوساکشن لیپوماتیک IPS بسیار هموارتر و ملایم تر است. کانول لیپوماتیک می تواند با کمک دستگاه هوای فشرده به طور اتوماتیک ۳۶۰ درجه بچرخد تا چربی را به امولسیون تبدیل کند و به طور همزمان آن را آسپیره کند.

سیستم های امنیتی داخلی فعال به کانول امکان می دهند تا هنگام رسیدن به بافت های غیر چربی دار متوقف شود. به عبارت دیگر، لیپوماتیک از اعصاب، عضلات و رگ های خونی محافظت می کند و در عین حال به طور موثری چربی را نیز حذف می کند.

لیپوماتیک برای جراحان پلاستیک خسته کننده نیست و به آن ها کمک می کند تا بر روی تمرکز بر روی متناسب سازی دقیق و سریع تر بدن متمرکز شوند. فرآیند ملایم لیپوساکشن تا حد زیادی عوارض بعد از عمل جراحی، کبودی، و مدت زمان ریکاوری را برای بیماران کاهش می دهد. لیپوماتیک نتایج رضایت بخش تری را به همراه درد و زمان جراحی کمتر فراهم می آورد.

 

دکتر حمید رضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.