Lipomatous price

قیمت لیپوماتیک

قیمت لیپوماتیک : لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که در سراسر دنیا استفاده می شود . این روش  از سوی سازمان FDA آمریکا روشی بی خطر و با کمترین عوارض معرفی شده است.

 

 

 

 

Lipomatous price

 

 

 

 

استفاده از دستگاه های پیشرفته در لیپوماتیک امکان آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی را به صفر رسانده است . استفاده از این روش عوارض روش های لاغری قدیمی که باعث کبودی و تورم بعد از عمل می شد را دیگر برای فرد به همراه ندارد. پس از تخلیه چربی به وسیله لیپوماتیک پوست صاف می شود و امکان بازگشت چربی وجود ندارد.

 

قیمت لیپوماتیک:

یکی از فاکتورهایی که افراد برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند، قیمت لیپوماتیک می باشد. امروزه تنوع در روش های لاغری و تبلیغات وسیعی که در این زمینه صورت می گیرد مبنی بر صرف هزینه کمتر و نتجه بهتر فریبی بیش نیست.

باید به این نکته توجه داشت برای اینکه برای مدت زمان طولانی می خواهید چربی ها بازنگردد باید از روشی استفاده کنید که هم موثر بوده و هم دارای کمترین عوارض باشد .

 تبلیغاتی که درباره داروها و پک های لاغری باشد در صورتی که موثر باشند اثر آن ها موقت بوده و باعث عوارضی در فرد می شود که از جمله می توان به اختلال در معده یا ایجاد تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد.

قیمت لیپوماتیک با توجه به گران بودن دستگاه و قیمت جراحی لیپوماتیک در کلینیک یا بیمارستان و جراحی خود پزشک نسبت به روش های لاغری موقت گران تر بوده ولی هم طولانی مدت بوده و هم امکان عدم موفقیت در عمل لیپوماتیک وجود ندارد.

 

برای انجام لیپوماتیک چه وزنی باید داشته باشیم؟

برای اینکه بدانید که با وزن زیاد هم می توان لیپوماتیک انجام داد یا خیر باید گفت که این فاکتور بر اساس BMI یا شاخص توده بدنی فرد بررسی می شود . BMI شاخصی است که میزان چاقی شما را بر اساس تجمع چربی و اضافه وزن اندازه گیری می کند.

 در صورتی که عدد به دست آمده بین ۱۸ تا ۲۴ باشد فرد دارای وزن ایده آال می باشد در غیر این صورت چاق می باشد.

 

 

 

 

 

Lipomatous price

 

 

 

 

نتایج این بررسی فرد را در یکی از دسته های ذیل قرار می دهد:

 • وزن ایده آل
 • اضافه وزن
 • چاق
 • چاقی مفرط و خطرناک
 • لاغری موضعی

 

با پیشرفت علم در زمینه پزشکی و زیبایی روش های لاغری موضعی زیادی برای زیبایی و تناسب اندام به وجود آمده است.

از مزایای این روش های لاغری اینست که می توان در هر موضعی از بدن که دارای چربی زیاد می باشد از این روش استفاده کرد.

 با این روش ها سریع تر لاغری صورت می گیرد و عدم برگشت چربی در صورت رعایت رژیم غذایی مناسب وجود دارد. فقط در این روش های لاغری انتظار کاهش وزن نداشته باشید و برای کاهش بافت چربی در قسمت های مختلف بدن از این روش ها استفاده می شود.

لاغری موضعی مثل لیپولیز ، water jet  و لیپوماتیک همه این ها نوعی لیپوساکشن می باشند.

همه این روش های لاغری موضعی دارای تقریبا نتایج یکسانی بوده و تفاوتی در عوارض و نتایج آن وجود ندارد . تنها تفاوت این رو ها نحوه استفاده و مهارت جراح می باشد .

از آنجائی که این روش ها برای از بین بردن موضعی چربی ها استفاده می شود ، به پیکر تراشی اندام فرد نیز منجر می شود بنابراین جراح با مهارت و شیوه خاص خود از هر یک از این روش ها استفاده می کند .

 

 

 

 

Lipomatous price

 

 

 

 

قیمت لیپوماتیک،انواع لیپوماتیک:

 • لیپوماتیک شکم
 • لیپوماتیک پهلو
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • لیپوماتیک باسن
 • لیپوماتیک ران پا
 • لیپوماتیک بازو

یپوماتیک شکم:

بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم می باشد. چربی زیاد در شکم علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن زیبایی اندام فرد بر روی عملکرد سایر اعضای  بدن تاثیر منفی می گذارد. چربی بیش از اندازه در شکم باعث بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت گرید ۲ می شود.

 

 

 

 

Lipomatous price

 

 

 

 

لیپوماتیک شکم برای چه افرادی مناسب می باشد؟

 • افرادی که به دلیل مشکلات جسمانی نمی توانند ورزش کنند برای انجام جراحی لیپوماتیک مناسب هستند.
 • افرادی که به خاطر مشکلات گوارشی نمی توانند رژیم غذایی با کاهش وزن داشته باشند.
 • افراد جوان به دلیل بافت های در حال رشد و جوان برای لیپوماتیک به نسبت افراد پیر مناسب تر هستند.

 

 

 

Lipomatous price

 

 

 

 

عوارض لیپوماتیک و قیمت لیپوماتیک:

یکی از سوالاتی که افراد می پرسند این است که آیا لیپوماتیک دارای عوارض می باشد؟

یکی از عوارض این جراحی آمبولی است ولی این عوارض بستگی به نوع جراحی و شیوه جراح دارد . نکته مهم در این عمل این است که فردی که لیپوماتیک را انجام می دهد باید جراح باشد بنابراین بیمار  نباید به کلینیک هایی که دارای تخصص در این رشته نیستند مراجعه کند .

متاسفانه برخی از پزشکان عمومی ، تکنسین ها و متخصص زنان و سایر رشته ها وارد این حوزه شده اند که می تواند عوارض عمل را بالا ببرد .

به جرات می توان گفت تمامی عوارض این جراحی زمانی اتفاق افتاده است که لیپوماتیک در کلینیک های غیر مجاز و مطب ها انجام شده است . این عمل باید حتما در بیمارستان های مجهز انجام شود.

نکته دیگر این است که انجام لیپوماتیک به منظور کاهش وزن نیست بلکه با هدف تغییر سایز و از بین بردن چربی های موضعی انجام می شود .

 بنابراین فرد نباید توقع کاهش وزن زیادی داشته باشد . جراح باید بیمار مناسب برای این عمل را انتخاب کند بیمار بالای ۳۵ برای لیپوماتیک مناسب نیست و برای این افراد باید از سایر جراحی ها نظیر کوچک کردن معده استفاده کرد . نکته دیگر این که بعد از جراحی باید سبک زندگی فرد تغییر کند .

 فرد حدودا ۴۵ دقیقه تا یک ساعت ورزش کند و غذای کم کالری مصرف کند . در غیر این صورت نتایج مورد نظر و رضایت بخش برای بیمار حاصل نمی شود .

 

 

دکتر حمیدرضا وفایی-متخصص جراحی و زیبایی

جراحی بینی – لیپوماتیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.