قیمت لیپوماتیک در تهران

 قیمت لیپوماتیک در تهران

قیمت لیپوماتیک در تهران:به منظور لاغری موضعی برای افرادی که از چاقی خود رنج می برند روشی جدید به نام لیپوماتیک وجود دارد. این روش بدون هیچگونه بی هوشی انجام می شود و با استفاده از بی حسی موضعی آن را انجام می دهند. می توان گفت با استفاده از لیپوماتیک به راحتی می توانید به شکل کاملا دائمی از شر چربی های اضافی خود راحت شوید.

لیپوماتیک

برای اینکه بتوانید از این روش استفاده کنید تنها با استفاده از یک جلسه می توانید به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.هر چند می توان گفت که این امر باید با تشخیص پزشک انجام شود. شاید در مواردی برای افرادی که دارای اضافه وزن بسیار زیادی می باشند تعداد جلسات بیشتری را در نظر بگیرد.

لیپوماتیک نمی تواند هیچ عوارضی را به دنبال داشته باشد و یا اینکه بهتر است بگوییم عوارض آن در مقایسه با دیگر روش ها بسیار کم می باشد. در این روش موضوعی شاید برای افراد بسیاری دارای اهمیت باشد هزینه و قیمت لیپوماتیک  درتهران باشد. هزینه این روش می تواند از عوامل زیادی تاثیر پذیر باشد.

عوامل تاثیرگذار در قیمت لیپوماتیک در تهران

قیمت لیپوماتیک در تهران :این روش دارای هزینه های مختلفی است و مقدار آن بستگی به عوامل مختلفی نیز دارد. از جمله عوامل تاثیر گذار در این راستا می توان به:

1-مقدار چربی اضافی، قسمتی که در آن چربی است،

2-پزشک متخصص، تجهیزات و همچنین دیگر موارد نیز اشاره کرد

3-علاوه بر این میزان دستمزد دستیاران پزشک و مرکز درمانی که در آنجا لیپوماتیک انجام می شود نیز می تواند در هزینه و قیمت لیپوماتیک موثر واقع شود.

قیمت لیپوماتیک در تهران در مراکز خصوصی

لیپوماتیک

بهتر است بدانید که اگر لیپوماتیک در مراکز خصوصی انجام شود دارای قیمت متفاوتی در مقایسه با مراکز عمومی خواهد داشت. پس می توان گفت که مرکز و یا کیلینیکی که در آن لیپوماتیک را انجام می دهید عاملی مهم خواهد بود.

علاوه لر این مکانی که کیلینیک قرار دارد هم می تواند در این امر تاثیر گذار باشد. هر چند که لیپوماتیک هیچ قیمت و تعرفه مشخص و معینی ندارد اما متوسط هزینه و قیمت لیپوماتیک در تهران برای هر قسمت 2 میلیون می باشد. البته که این مقدار با توجه به عوامل ذکر شده تغییر می کند و هر روز مقدار آن بیشتر می شد

آیا قیمت لیپوماتیک در تهران  برای شما مناسب است

متخصصان بیماران نسبتاً جوان که حجم پوست مناسبی در ناحیه شکمی دارند و دارای مقادیر زیادی چربی های زیر پوستی هستند، بهترین کاندیدا برای عمل لیپوساکشن و لیپوماتیک هستند

اگر شما ورزش می کنید و غذای سالمی دارید اما هنوز حجم زیادی چربی در بدن خود دارد، لیپوماتیک عمل مناسبی برای شما است. در این صورت پوست شما نیز زودتر به حالت طبیعی بر خواهد گشت و نگران افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک نیز نخواهید بود.البته در اینجا باید گفت که همه اینها بستگی به تشخیص پزشک دارد ومتقاضی هم حتما قبل ار جراحی باید درباره قیمت لیپوماتیک در تهران خوب تحقیق کند

دوران نقاهت عمل لیپوماتیک بسیار کوتاه است و به استراحت کمی پس از عمل نیاز است. یکی دیگر از مزایای لیپوماتیک به جای ماندن اسکار بسیار کوچک است. در صورتی که جراح شما حرفه ای باشد، ممکن است برخی از برش ها را بپوشاند.

قیمت لیپوماتیک درتهران  یا پیکرتراشی چقدر است

یکی از عواملی که افراد در جراحی­های زیبایی یا تناسب اندام به آن توجه می­کنند و ذهنشان را درگیر می­کند، هزینه و قیمت این کار است. این روزها با به وجود آمدن تنوع و گوناگونی در روش­های لاغری و تبلیغات رنگارنگ و زیاد در این زمینه که هر کدام قیمت­های متنوع خودشان را دارند و گاهی تفاوت قیمت­ها با یکدیگر بسیار زیاد و نامعقول هم هست، افراد در انتخاب­هایشان دچار شک و تردید می­شوند و نمی­توانند از بین هزینه­ها و قیمت­های پیشنهادی موجود، یکی را انتخاب کنند.

لیپوماتیک

کسی که می­خواد پیکرتراشی کند باید بداند که پیشنهادهای کمترین هزینه­ ها که گاهی خیلی هم تعجب­آور و غیرعادی است، فریب و کلاهبرداری است. باید توجه کنید که اگر می­خواهید از روشی بهداشتی و مناسب استفاده کنید که برگشت­پذیر نباشد و مشکلات جسمی دیگری برای شما پیش نیاورد و عوارض کمتری هم داشته باشد، باید با مشورت با پزشکان و تحقیق، بهترین روش و مرکز و بهترین و مناسب­ترین قیمت را انتخاب کنید.

تاثیر تبلیغات در قیمت لیپوماتیک در تهران

لازم به ذکر است که تبلیغاتی که در آن به استفاده از داروهای لاغری و پک­ها و… توصیه می­کنند، بهداشتی نیستند و عوارضی مثل ایجاد اختلالات در معده و مشکلات پوستی و… را خواهند داشت. طبیعی است که هزینه های انجام لیپوماتیک یا پیکرتراشی با توجه به دستگاه­هایی که مورد استفاده قرار می­گیرد و همچنین هزینه­های پزشک و کلینیک و… نسبت به سایر روش­های دیگر لاغری گران­تر و بالاتر است؛ ولی در عوض اثرگذاری آن هم طولانی­مدت و تقریباً دائمی است، برگشت­پذیر نیست و تقریباً تمام این پیکرتراشی­ها با موفقیت انجام می­شود و به انتها می­رسد.

 قیمت لیپوماتیک شکم

این روش هزینه­ های مختلف و متفاوتی دارد و به عوامل مختلفی مثل مقدار و میزان چربی، قسمتی که چربی در آن قرار دارد، پزشک متخصص، کلینیکی که عمل در آنجا انجام می­شود، تجهیزات مورد استفاده و… بستگی دارد؛ ولی قیمت پیکرتراشی شکم به طور تقریبی آن توسط کلینیک تعیین می شود.

لیپوماتیک

حذف توده چربی اضافی در نواحی شکم و پهلو می تواند عملی باشد که فرد را دچار استرس کند. اغلب، رژیم های لاغری و ورزش به تنهایی برای حذف این حجم از چربی ها کافی نیستند. در این موارد، بسیاری از افرادی که به دنبال روش های مناسب زیبایی اندام و لاغری هستند، از لیپوساکشن استفاده می کنند که تقریباً معروف ترین عمل جراحی لاغری و زیبایی در دنیا از دهه ها پیش است. لیپوماتیک یا لیپوساکشن امن، روشی جدیدتر است که می تواند چربی های ناحیه هدف را به صورت دقیق و مطمئن حذف کند.

چه کسانی برای عمل پیکرتراشی پهلو و شکم مناسب نیستند

1-زنان باردار و شیرده
2-افرادی که از لحاظ سلامت کامل جسمانی دارای مشکل هستند
3-افرادی که از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین استفاده می کنند و مجاز به ترک این داروها در هفته های منتهی به عمل نیستند.
4-افرادی که به لیدوکائین مورد استفاده در عمل حساسیت دارند.

قیمت  لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه انجام لیپوماتیک شکم و پهلو با توجه به ناحیه مورد نظر و دستمزد پزشک تعیین می شود.یک پزشک خوب و ماهر در جلسه مشاوره تمام اقدامات قبل از انجام لیپوماتیک و مراقبت های بعداز انجام لیپوماتیک را به خوبی به بیمار توضیح می دهد

سوال خودتون رو از دکتر وفایی بپرسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن