قیمت رینوپلاستی بینی

قیمت رینوپلاستی بینی :جراحی بینی در بین مردم مخصوصاٌ بانوان کشورمان رواج بسیار پیدا کرده است و متقاضیان زیادی برای رفع مشکلات ظاهری بینی وجود دارد .علاوه بر زیباتر شدن فرم بینی ، جراحی بینی منجربه بهبود عملکرد بینی نیز می شود .مشکلاتی چون انحراف بینی ، ظاهر بینی و عملکرد بینی را تحت تاثیر قرار می دهند و اختلالاتی در تنفس فرد به وجود می آید .

قیمت رینوپلاستی بینی

جراحی بینی حساسیت بالایی دارد زیرا بینی در مرکز صورت قرار دارد و نقش بسزایی در تنفس افراد و مرطوب کردن راه هوایی دارد .به دلیل تاثیر فرم بینی بر روی زیبایی چهره و حفظ عملکرد بینی برای تنفس انسان بسیار مهم است که جراحی بینی به درستی انجام شود تا هیچ گونه مشکلی برای بیمار به وجود نیاید و نتیجه ایده آلی کسب شود .

چه کسانی کاندید مناسبی برای رینوپلاستی هستند 

تمامی کسانی که متقاضی انجام جراحی  پلاستیک بینی هستند ، کاندید مناسبی برای این جراحی نیستند و بهتر است بیمارانی که دارای اختلال اضطرابی ، وسواسی ، اختلال خلقی و افسردگی هستند از انجام جراحی  زیبایی بینی صرف نظر کنند.همچنین با انجام جراحی پلاستیک بینی معجزه نمی شود و تنها انجام جراحی بینی نمی تواند ناهنجاری های تمام چهره را از بین ببرد ، بنابراین بیماران باید درک واقع گرایانه ای از نتیجه جراحی زیبایی بینی داشته باشند .

عوامل تاثیرگذار بر قیمت رینوپلاستی بینی

رینوپلاستی تنها از طریق دو روش باز و بسته انجام می شود و روشی با عنوان جراحی بینی با لیزر که این روزها بسیار شنیده می شود تنها شایعه است و جنبه تبلیغاتی دارد .دقت داشته باشید که انجام جراحی بینی نیازمند دسترسی به ساختار بینی و تراشیدن اسکلت بینی است که در حال حاضر لیزر چنین قدرتی ندارد .

۱-قیمت رینوپلاستی بینی به روش بسته

در روش بسته برش های ظریفی داخل بینی زده می شود و پوست بینی توسط ابزار مخصوص بالا نگه داشته می شود تا جراح بینی بتواند تغییرات را بر روی اسکلت بینی اعمال کند.روش رینوپلاستی بسته برای متقاضیانی مناسب است که مشکل بینی شان پیچیده نیست و تنها به رفع قوز یا یک اصلاح جزئی نیاز دارند .روش بسته به دلیل دید کمتری که پزشک به آناتومی بینی دارد خیلی رایج نیست زیرا عدم دید مستقیم جراح بینی ، میزان احتمال خطا را افزایش می دهد .

قیمت رینوپلاستی بینی

۲قیمت رینوپلاستی بینی به روش باز

در روش باز بین سوراخ های بینی یا کلوملا ، برشی ایجاد می شود و پوست بینی از اسکلت بینی جدا می شود .بلند شدن پوست بینی امکان دید و دسترسی مستقیم به جراح بینی می دهد و جراح بینی می تواند به راحتی تمامی قسمت های بینی را مشاهده کند و هرگونه تغییر و اصلاحی که نیاز است را به خوبی انجام دهد .اکثریت پزشکان روش باز را برای انجام جراحی بینی انتخاب می کنند زیرا در این روش دید مستقیم ، منجربه کاهش بروز خطا می شود و جراح بینی قدرت مانور بیشتری برای اصلاح بینی دارد .

 عوامل کلی تاثیرگذار بر رینوپلاستی قیمت

۱-رینوپلاستی قیمت قبل از عمل شامل :

سی تی اسکن، آزمایش خون، عکس آتلیه.

۲-هزینه های بعد از عمل شامل :

ویزیت ماه اول، ویزیت سال اول، ویزیت سال دوم.

۳-بیمه تنها هزینه ی جراحی بینی را می دهد که جهت اصلاح بینی باشد در غیر این صورت بیمه هزینه ای را پرداخت نمی کند.

محاسبه قیمت رینوپلاستی بینی چگونه است

قیمت رینوپلاستی بینی

عمل جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی) فرایندی کاملاً شخصی و ویژه‌ی همان بیمار تعریف می‌شود، بنابراین قیمت رینوپلاستی بینی بسته به شمار عوامل می‌تواند بیشتر یا کمتر از هر مقدار برآورد شده‌ای باشد. یکی از سؤالات رایج در مورد جراحی زیبایی بینی این است که چه تفاوتی بین جراحی زیبایی باز بینی و عمل جراحی بسته بینی وجود دارد.

این دو رویکرد متفاوت جراحی برای دسترسی و نمایان شدن چارچوب اسکلتی در زیر پوست بینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انتخاب بین تکنیک جراحی باز و بسته بینی توسط جراح، بستگی دارد به اینکه اسکلت زیرین بینی چه تأثیری بر تغییرات مورد نظر در شکل و فرم بینی می‌گذارد. با صحبت کردن با پزشک در مورد قیمت رینوپلاستی بینی استخوانی و بررسی بودجه‌ای که در اختیار دارید، این آرامش خاطر را برای خود به ارمغان آورید که پس از عمل دماغ دغدغه‌ی مسائل مادی را نخواهید داشت و از تجربه‌ی یک عمل زیبایی خرسند خواهید بود.

برآورد قیمت رینوپلاستی بینی

با اندکی جستجو و برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید بینی خود را با صرف هزینه‌ای کمتر از آن‌چه می‌پنداشتید و البته با همان کیفیت و توسط پزشک متخصص عمل بینی عمل کنید.از دیدگاه جراح بینی ، چون نیازها و خواسته‌های هر فرد متفاوت از دیگری است، تعیین قیمت رینوپلاستی بینی دقیق عمل رینوپلاستی غیرممکن است.

از طرفی برآورد هزینه یا در اختیار قرار دادن دامنه‌ای برای مبلغی که جهت تغییر شکل بینی‌تان پرداخت خواهید کرد نیز می‌تواند برای جراح دردسرآفرین باشد. به همین دلیل است که در وب سایت، بروشورها یا آگهی‌های تبلیغی پزشک خود کوچک‌ترین اشاره‌ای به هزینه‌های واقعی نمی‌شود. اگر می‌خواهید از هزینه جراحی بینی در یکی از شهرهای ایران آگاهی یابید، بهترین گزینه مشورت با جراح متخصص این زمینه است. همچنین مشاوره با چند جراح نیز پیش از تصمیم‌گیری نهایی می‌تواند راه گشا باشد.

قیمت رینوپلاستی بینی شامل چه مواردی می‌شود

رینوپلاستی هزینه

۱-دستمزد جراح
۲- حق‌الزحمه متخصص بیهوشی
۳- هزینه‌های بیمارستان یا کلینیک زیبایی
۴- احتساب مالیات کالا و خدمات (GST)و افزودن به هزینه‌های اعلام شده

دلیل تفاوت قابل ملاحظه در قیمت رینوپلاستی بینی استخوانی اعلام شده برای انجام جراحی زیبایی بینی از سوی پزشکان مختلف به نوسان داشتن یک یا چند مورد از موارد فوق برمی‌گردد.اکنون هر یک از موارد فوق را به تفصیل بررسی می‌کنیم.

 تاثیر دستمزد جراح بر قیمت رینوپلاستی بینی

قیمت رینوپلاستی بینی

دستمزد متخصص جراحی پلاستیک بینی یا جراح پلاستیک صورت معمولاً قیمت رینوپلاستی  بینی ، شامل مراقبت پیش از عمل و پس از عمل ، را دربرمی‌گیرد ، بنابراین لازم نیست برای تعداد معین بازدیدهای پس از عمل جراح باز هم مبلغی بپردازید.هزینه عمل بینی ( رینوپلاستی هزینه )استخوانی در مورد دستمزد جراح برای انجام عمل زیبایی بینی به جراح انتخابی شما بستگی دارد. دامنه بسیار گسترده‌ی حق‌العمل‌ها بازتابی از تبحر جراح در عمل تغییر شکل بینی، مهارت‌های حرفه‌ای، تجربه، تشخیص تخصصی و شهرت جراحان در قیمت عمل بینی تاثیر گذار است.حتماً اطمینان حاصل کنید که جراح انتخابی شما آموزش لازم را برای انجام این عمل خاص دیده باشد.

عوامل تاثیر گذار بر دستمزد جراح بینی

دستمزد‎های جراحان بر مبنای موقعیت مطب و بیمارستان محل جراحی تغییر می‌کند.جراح باید در نخستین جلسه مشاوره ریز ارقام هزینه‌ها را در اختیار شما بگذارد.دستمزد جراح می‌تواند سر به چندین میلیون تومان بزند که البته در میان متخصصین گوناگون، تفاوت‌های قابل ملاحظه‌ای وجود دارد. ضمناً دستمزدهای مطالبه شده از سوی جراحان به نوع عمل جراحی زیبایی بینی نیز بستگی دارد، که البته کاملاً عادلانه است، چون عمل‌های پیچیده‌تر به مهارت، تبحر و صرف زمان بیشتر در اتاق عمل نیاز دارد.جراحی ثانویه توسط جراح دیگری انجام می‌شود و بسیار پیچیده است، به همین خاطر هزینه آن نیز بالاتر خواهد بود.

تاثیر هزینه‌ی مشاوره‌ی اولیه بر رینوپلاستی هزینه آن

وقتی اولین بار برای عمل زیبایی بینی (رینوپلاستی) به جراح مراجعه می‌کنید، هزینه مشاوره را نیز باید متقبل شوید. باز هم مقدار این هزینه بستگی به جراح دارد.

 تاثیر حق‌الزحمه متخصص بیهوشی بر رینوپلاستی هزینه

حق‌الزحمه متخصصین بیهوشی بسته به مهارت‌های‌شان تغییر می‌کند. متخصصین بیهوشی نیز، مانند اکثر متخصصین پزشکی حرفه‌ای دیگر، مقیاس استانداردی برای دریافت حق‌الزحمه ندارند.

قیمت رینوپلاستی بینی

 هزینه‌های بیمارستان

هزینه بیمارستان‌های خصوصی و دولتی مختلف با یکدیگر متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که در بیمارستانی معتبر با کارکنان آموزش دیده و استانداردهای بالا عمل می‌شوید. اکثر جراحان سرشناس تنها در چنین مکان‌هایی دست به جراحی می‌زنند.بخش اصلی مخارج بیمارستان به هزینه اتاق عمل مربوط می‌شود.
معمولاً در برآورد هزینه بیمارستان برای جراحی زیبایی بینی، مبلغی برای بستری شدن در نظر گرفته نمی‌شود. اکثر اوقات مبلغ اعلام شده هزینه‌ی عملی سرپایی است که یک تا سه ساعت در اتاق عمل طول می‌کشد و زمانی نیز برای برطرف شدن اثر داروی بیهوشی و بازگشت بیمار به حال طبیعی لحاظ می‌شود.مسلماً اگر لازم باشد شب در بیمارستان بمانید، هزینه بیشتری هم باید بپردازید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.