قیمت جراحی  لیپوماتیک

قیمت جراحی لیپوماتیک همیشه یکی از دغدغه های مهم برای متقاضیان این جراحی به حساب می آمده است  در ابتدا باید گفت لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که در سراسر دنیا استفاده می شود .

لیپوماتیک

روش جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک  از سوی سازمان FDA آمریکایکی از روش های  بی خطر و با کمترین عوارض معرفی شده است. استفاده از دستگاههای پیشرفته در جراحی لیپوماتیک امکان آسیب رساندن به بافت های اطراف چربی را به صفر رسانده است .همچنین استفاده از این روش عوارض روش های لاغری قدیمی که باعث کبودی و تورم بعد از جراحی می شد را دیگر برای فرد به همراه ندارد. پس از تخلیه چربی به وسیله  دستگاه لیپوماتیک پوست صاف می شود و امکان بازگشت چربی وجود ندارد.

قیمت لیپوماتیک

یکی از فاکتورهای مهم  که بیماران برای جراحی زیبایی تناسب اندام در نظر می گیرند قیمت لیپوماتیک است  امروزه با  تنوع در روشهای لاغری و تبلیغات وسیعی که در این زمینه صورت می گیرد مبنی بر صرف قیمت کمتر و نتجه بهترصرفا برای گمراه کردن متقاضیان میباشد

لیپوماتیک

اگر میخواهید برای  مدت زمان طولانی چربی هابرنگردد بایدحتما  از روشی استفاده کنید که هم موثر بوده و هم دارای کمترین عوارض برایتان  باشد . تبلیغاتی که درباره داروها و پک های لاغری صورت میگیرد اگر  هم موثر باشند اثر آنها کوتاه مدت بوده و باعث عوارضی جبران ناپذیری در متقاضی می شود

که از جمله  عوارض انتخاب و روش اشتباه می توان به اختلال در معده یا ایجاد تغییرات پوستی در بدن اشاره کرد. قیمت لیپوماتیک با توجه به گران بودن دستگاه و هزینه جراحی در کلینیک یا بیمارستان و جراحی خود پزشک نسبت به روش های لاغری موقت گران تر بوده ولی هم طولانی مدت بوده و هم امکان عدم موفقیت در عمل وجود ندارد.

اهمیت  توجه به قیمت جراحی لیپوماتیک

از آنجائیکه استفاده از دستگاه لیپوماتیک نیاز به تخصص و تبحر  خاصی دارد تنها در صورتی که پزشک شما  جراح پلاستیک باشد می تواند این روش را بدون عوارضی مانند آمبولی انجام دهد. بخاطر همین مسئله انتخاب یک جراح و متخصص خوب بهتر از این است که قیمت جراحی لیپوماتیک را کمتر پرداخت کنید ولی از نتیجه نهایی راضی نباشید

انواع جراحی  لیپوماتیک

۱-لیپوماتیک شکم
۲-لیپوماتیک پهلو
۳-لیپوماتیک شکم و پهلو
۴-لیپوماتیک باسن
۵-لیپوماتیک ران پا
۶-لیپوماتیک بازو
۷-لیپوماتیک شکم
الیته باید اشاره کرد که بیشترین تجمع بافت های چربی در ناحیه شکم می باشد. چربی زیاد در شکم علاوه بر اینکه تاثیربسزایی در  زیبایی اندام فرد دارد همچنین  بر روی عملکرد سایر اعضای بدن فرد نیز تاثیر منفی می گذارد.البته نکته مهم این است که  چربی بیش از اندازه در شکم باعث بروز بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت گرید ۲ نیز می شود.

جراحی لیپوماتیک شکم برای چه افرادی مناسب می باشد

لیپوماتیک

افرادی که به دلیل مشکلات جسمانی نمی توانند ورزش کنند برای انجام جراحی لیپوماتیک مناسب هستند.متقاضیانیکه به خاطر مشکلات گوارشی نمی توانند رژیم غذایی  کاهش وزن داشته باشند.افراد جوان به دلیل بافتهای در حال رشد و جوان برای لیپوماتیک به نسبت افراد پیر مناسب تر هستند. الیته باید اشاره کرد همه اینها به تشخیص پزشک معالج بستگی دارد و جراحی باید به صلاح دید آن آنجام شود

لیپوماتیک پهلو

 زمانی که  بیمار از روش لیپوماتیک پهلو برای لاغری این قسمت خود استفاده می کند این اطمبنان را دارد که  برخلاف روش های دیگر به هیچ عنوان چربی ها در بدن گلوله گلوله نمیشود و همچنین سطحی هموار در پهلو فرد ایجاد می شود.

لیپوماتیک شکم

همچنین در این روش جراحی از هیچ گونه  وسیله حرارتی استفاده تشده  به همین دلیل چربی ها سالم از بدن خارج می شوند و که بخاطر همین مسئله می توان از چربی خارج شده  برای موارد جوانسازی صورت با روش تزریق چربی استفاده کرد بیمار خیالش راحت است که .احتمال برگشت چربی های خارج شده در صورتی که شما رژیم غذایی و تحرک کافی داشته باشید احتمالخیلی  کمی دارد.همچنین در روش جراحی لیپوماتیک عوارض احتمالی مانند عفونت بسیار کاهش پیدا می کند.

لیپوماتیک ران پا

در جراحی لیپوماتیک ران پا نه تنها چربی های داخل پا را خارج می کند بلکه  ایم عمل تا طولانی مدت اثرات ماندگاری دارد . این جراحی برای متقاضیان  که چربی های زائد در کنار یا داخل ران آنها بسیار زیاد  است و در زیبایی پاهای فرد مشکل به وجود اورده است میتواند با این جراحی  تغییرات را کاملا احساس کند

البته افرادی که به دلایل ژنتیکی و یا دیگر مسائل در قسمت پاها تناسب زیبایی وجود ندارد و یا اینکه به دلیل افزایش زیاد وزن شکل ران پا به صورت مطلوبی نمی باشد .این افراد می توانند با لاغری موضعی با لیپوماتیک چربی ها را از قسمت های خارج و داخل ران، پشت و جلوی ران و همچنین اطراف زانو بردارند.

لیپوماتیک بازو

.چربی های قسمت بازو به صورت انباشته شده و شل  معمولا موجب نارضایتی  بیماران می شودکه با جراحی لیپوماتیک بازو می شود  این موضوع را  به طور کامل برطرف کرد نکته قابل توجه این است که  بازوهای چاق  در افراد موجب کوتاه نشان دادن قد فرد  می شود به همین دلیل با جراحی لیپوماتیک می شود چربی های انباشته شده از بازوها را خارج کرد  .

لیپوماتیک

زمانی که بیمار جراحی لیپوماتیک بازو را انجام می دهد. بلافاصله شلی و افتادگی بازوها از بین میرود  و چربی هایی که که به صورت ناموزون در دست ها آویزان بودند از بین خواهد رفت. و بینار میتواند تغییر را کاملا مشاهده کند لیپوماتیک بازوها باعث می شود پوست سفت شود .اما چربی ها در قست بازو کاملا قابل برگشت هستند که بیمار باید دقت باشد که با تغییر در سبک زندگی از بازگشت آنها جلوگیری کنید.

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک باسن هم برای خانم ها و هم برای آقایان که باسن های بزرگ و یا سایز بسیار بزرگ دارند کاریرد بسیاری دارد  .درجراحی  لیپوماتیک باسن چربی های اضافه برداشته شده البته چربی ها به اندازه ایی خارج می شود که برای خانم ها دارای جذابیت لازم باشد و برای آقایان نیز باعث کاهش سایز قابل قبولی شود .

عوارض لیپوماتیک

یکی از سوالاتی که افراد می پرسند اینست که آیا لیپوماتیک دارای عوارض می باشد؟

یکی از عوارض این جراحی  آمبولی است ولی این عوارض بستگی به نوع جراحی و شیوه جراح آن دارد  نکته مهم در این عمل اینست که پزشکی که جراحی لیپوماتیک را انجام می دهد باید جراح باشد بنابراین بیمار نباید بخاطر قیمت لیپوماتیک ارزون تر  به کلینیک هایی که دارای تخصص در این رشته نیستند مراجعه کند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.