دکتر لیپوماتیک

دکتر لیپوماتیک  اشاره میکند که استفاده از این روش به افراد چاق یا دارای اضافه وزنی که با رژیم و ورزش می‌توانند به تناسب اندام برسند اصلا توصیه نمی‌شود. همچنین  باید گفت که کاهش وزن ۱۰ ۱۲ و ۱۵ کیلو در یک جلسه لیپوماتیک ـ که برخی پزشکان سودجو درباره آن حرف می‌زنند هیچ توجیه علمی ندارد

دکتر لیپوماتیک

توصیه دکترلیپوماتیک

دکتر لیپوماتیک باید  به مراجعه خود  درباره معایب و مزایا و همچنین روش این جراحی توضیح کامل را ارائه دهد تا بیمار به آگاهی کامل بتواند انتخاب کند وپشیمان نشود چون دوره نقاهت این بیماری نسبت به جراحی های دیگه طولانی تر است که همین مسئله هم برای پزشک و هم بیمار میتواند بسیار کسل کننده باشد

دکتر خوب برای لیپوماتیک

دکتر لیپوماتیک

یک دکتر خوب برای لیپوماتیک برای توضیح میدهد که لیپوماتیک  مناسب افرادی است که چاقی موضعی در غبغب، بازو، شکم، ران، باسن، بغل پا، کتف و..خوددارند و با ورزش و رژیم چربی‌هایشان آب نمی‌شود یا ممکن است مدت‌ها طول بکشد تا کمی نتیجه بگیرند، پس لیپوماتیک برای کاهش سایز فرد است نه کاهش وزن. حتی استفاده از این روش برای رفع چربی‌هایی با وسعت بالا در یک جلسه هرگز توصیه نمی‌شود

لیپوماتیک چیست

به گفته دکتر لیپوماتیک لاغری با لیپوماتیک یک معجزه ی باورنکردنی برای رسیدن به اندام ایده آل است امروزه بخاطر سبک زندگی ماشینی و کم تحرکی در زندگی روزمره افراد اغلب دچار چاقی موضعی در قسمت های مختلفی در بدن خود میشوند

بسیاری از خانم ها و آقایانی که از داشتن شکم های بزرگ و یا پاهای حجیم رنج می برند می توانند با استفاده از جراحی لیپوماتیک به اندام ایده آل خود برسند،روش جراحی لیپوماتیک کم تهاجم و بی عارضه است و  معمولا پزشک لیپوماتیک میتواند در طول تنها یک جلسه میزان قابل توجهی از چربی های بدن شما را کاهش دهد.

دکتر لیپوماتیک روش جراحی لیپوماتیک را  بی عارضه میداند  چون خطر آمبولی در آن بسیار کم است از این روبسیاری از افراد می توانند از این روش جراحی استفاده کنند. این روش جراحی برای کسانی که دچار چاقی های موضعی هستندبسیار مناسب است .

مواردی قبل از جراحی  لیپوماتیک که باید رعایت شود

 

جراح لیپو ماتیک

۱-دیابت فرد باید کنترل شود و در نتیجه اگر پایین یا بالا باشد باید تنظیم گردد
۲-فرد نباید مبتلا به فشار خون بالا باشد
۳-باید سابقه ی بیماری های قلبی عروقی مثل سکته قلبی یا مغزی در فرد بررسی شود و از انجام جراحی برروی این افراد جلوگیری به عمل آید
۴-باید جراحی هایی که قبل از لیپوماتیک انجام داده اید را به دکتر لیپوماتیک یاد آوری شود
۵-سابقه جراحی شکم و یا پهلو در گذشته باید به دکتر لیپوماتیک  اطلاع داده شود

مهم ترین موارد لازم قبل از عمل  لیپوماتیک

این موارد توسط دکتر لیپوماتیک به طور دقیق تجویز و بررسی میشود :

دکتر لیپوماتیک

۱-آزمایش خون برای تشخیص کم خونی یا فشار خون
۲-بررسی سلامت کلیه و کبد
۳-آزمایش جهت عدم بارداری در خانم ها
۴-تست انعقاد خون
۵-تست هپاتیت و سایر بیماری ها
۶-پر کردن فرم رضایت نامه
۷-تصاویر قبل از جراحی ( گرفتن عکس برای پرونده بیمار از مناطق مورد درمان )

از معایب و عوارض لیپوماتیک:

این روش جراحی هم مانند بسیاری از روش های زیبایی عوارض و معایبی دارد که بهتر است قبل از انتخاب این روش دکتر لیپوماتیک بیمار را در جریان بگذارد :

۱- زمان طولانی جراحی لیپوماتیک که ممکن است خستگی شدید و اشتباهات دکتر لیپوماتیک را در بر داشته باشد

۲- ضربات شدید ویبریشن که ممکن است  باعث آسیب به دکتر لیپوماتیک  و هم چنین بیمار می گردد.

جراحی لیپوماتیک

۳- این روش فقط در مناطق بزرگ قابل استفاده است و در مناطق ظریف مثل غبغب قابل استفاده نیست.

۴-جراح لیپوماتیک  خونریزی شدید را به همراه داشته و هیچ مکانیسمی به جز اپی نفرین برای جلوگیری از خونریزی ندارد.

۵- به دلیل ضربات شدید باعث کوفتگی های شدیدی در بیمار می شود

مزایای لاغری از نظر دکتر لیپوماتیک

۱-افرادی که با مشکل چاقی موضعی مواجه هستند انجام عمل  لیپوماتیک بهترین گزینه می‌باشد ، زیرا این روش هیچ‌گونه عارضه‌ای برای فرد ندارد و شخص می‌تواند از چربی‌های استخراج‌شده در قسمت‌های دیگر بدن خود استفاده کند .

۲-از چربی استخراج‌شده با روش لیپوماتیک می‌توان برای از بین بردن چین‌وچروک ، جوان‌سازی پوست پشت دست، افزایش حجم گونه، لب و سینه استفاده کرد .

دگتر لیپوماتیک

۳-چربی ها در بعضی از قسمت‌های بدن مانند بازو، ران ، پشت ساق پا و باسن  به‌راحتی از بین نمی رودو چربی‌های تجمع شده در این نواحی باعث برهم خوردن تناسب‌اندام می‌شود که با روش  لیپوماتیک این چربی‌ها را استخراج کرده و در این نواحی تناسب‌اندام ایجاد می‌کنند.

۴-اگر برای لاغری می‌خواهید لیپوماتیک  انجام دهید باید یک دکتر خوب برای لیپوماتیک انتخاب کنید تا  از نتایج این روش رضایت داشته باشید. .

روش انتخاب دکتر خوب برای لیپوماتیک 

برای انجام جراحی لاغری باید به بهترین دکتر لیپوماتیک مراجعه نمایید تا چربی‌هایی که در نواحی مانند باسن، بازو، ران، غبغب، ساق پا، پهلو، پشت کمر و شکم وجود دارد و  که باعث شده  تا تناسب‌اندام شما به هم بریزد و حس اعتماد به نفستان از بین برود به آسان توسط دکتر لیپوماتیک رفع شود . در بین روش‌هایی لاغری که امروزه مطرح‌شده است .لیپوماتیک بهترین روش می باشد که بدون هیچ‌گونه عارضه خاصی تناسب‌اندام زیبایی را برای فرد به همراه می‌آورد .

بهترین دکتر لیپوماتیک کیست 

برای انتخاب بهترین دکترلیپوماتیک  شما ابتدا بهتر است ابتدا نمونه کارها  پزشک را مشاهده کنیدکه همین امر کمک بسیار شایانی به شما  می‌کند، در انتخاب دکتر لیپوماتیک میکند  لیپوماتیک یک عمل بسیار حساسی می‌باشد که باید با دقت بسیار بالایی انجام گیرد تا فرد از نتایج آن رضایت کامل داشته باشد.

دکتر لیپوماتیک

البته برای اینکه یک فرد نتیجه مطلوبی از جراحی  لیپوماتیک بگیرد باید کاندیدای مناسبی برای این عمل هم باشید زیرا اگر چربی‌های تجمع شده در قسمت‌های مختلف بدن بسیار زیاد باشد لیپوماتیک برای شما گزینه مناسبی نخواهد بود زیرا با این روش میزان خاصی از چربی از بدن استخراج می‌شود .

دکتر لیپوماتیک باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

برای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک باید سوابق پزشک بررسی شو دو میزان تجربه پزشک را در انجام لیپوماتیک در نظر بگیرد و با حس اطمینان کامل به دکتر لیپوماتیک را انجام داد.

دکتر لیپوماتیک

۱-پزشک باید  دارای نمونه کار از انواع لیپوماتیک باشد.

۲-دکتر باید متخصص لیپوماتیک یا جراح زیبایی باشد.

۳-راهنمایی‌های لازم درباره انجام چگونگی لیپوماتیک در اختیار فرد قرار گیرد.

۴-اقدامات  و راهنمایی‌های لازم را قبل از لیپوماتیک به بیمار توضیح دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.