جراحی پهلوها

جراحی پهلوها : امروزه  دیگر داشتن یک کمر باریک آرزوی هیچ فردی نمی باشد،افراد برای دستیابی به کمری باریک، ورزش های سخت و سنگینی را انجام می دهند که رسیدن به این هدف وقت بر می باشدجراحی پهلوها به روش لیپوماتیک یکی از روش های لاغری موضعی به حساب می آید که می توان با استفاده از این روش چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ها را در یک جلسه و با کمترین درد استخراج نمود و از داشتن یک اندام زیبا لذت برد.

جراحی پهلوها

با لیپوماتیک کمر می توان به یک کمر باریک و تراشیده دستیابی پیدا کرد . در واقع جراحی پهلو ها نواحی از بدن می باشند که چربی های سختی دارند و نمی توان چربی های انباشته شده در پشت کمر را به راحتی با ورزش و رژیم از بین برد بهترین روش برای از بین بردن چربی های انباشته شده در این ناحیه جراحی پهلوها به روش لیپوماتیک است که ماندگاری طولانی مدتی دارد و هیچ گونه جای زخمی  را باقی نمی گذارد.

کاربرد جراحی پهلوها به روش لبپوماتیک

چربی های انباشته شده در کمر و پهلو ظاهر فرد را لاغرتر و کوتاه تر نشان می دهد و در نتیجه موجب می شود که سایز لباس های انتخابی بزرگ تر باشد و از زیبایی اندام وی کاسته شود.جراحی پهلوها توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک تحت شرایط خاصی و با دقت بالایی صورت می گیرد به گونه ای که پوست بعد از لیپوماتیک حالت افتاده و آویزان پیدا نمی کند با استفاده از لیپوماتیک کمر برآمدگی ها و حالت یک تکه پشت کمر از بین می رود.

نحوه انجام جراحی پهلوها با لیپوماتیک

جراحی پهلوها

در برخی از مواقع گاهی با هیچ ورزش یا رژیم خاصی چربی های کمر و پهلو از بین نمی رود و مناسب ترین گزینه لیپوماتیک می باشد . برای انجام لیپوماتیک نواحی از پشت کمر که نیاز به تخلیه چربی دارند نشانه گذاری می شود تا با توجه به این نشانه گذاری ها ناحیه مناسب برای ایجاد شکاف لازم که قرار است لوله کانولا از طریق آن وارد بافت چربی شود ایجاد شود، تخریب و از بین بردن چربی ها در روش لیپوماتیک از طریق لوله کانولا صورت می گیرد این لوله با حرکات ارتعاشی که ایجاد می کند به چربی های اضافی ضربه وارد می کند و موجب تخریب این چربی ها می شود، از طریق مکش چربی های تخریب شده استخراج می شود .

مراحل و ضررهای جراحی پهلوها به روش لیپوماتیک

چربی هایی که در قسمت پشت بدن افراد در ناحیه  پهلوها تجمع یافته اند ظاهری ناخوشایند را برای آنها  ایجاد می کنند. معمولا این اشخاص مایل دارند به سرعت از اثرات این چربی ها رهایی یابند و تنها راهی که آن ها را به این هدف  سریع می رساند، استفاده از روش  جراحی پهلوها با تکنیک لیپوماتیک پهلوهاست

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری موضعی است که در مدت زمان بسیار کوتاهی باعث حذف چربی های یک قسمت از بدن می شود. در این روش، اندام مورد نظر با لیپوماتیک مورد هدف قرار داده شده و ارتعاشاتی به آن ناحیه وارد می گردد ارتعاشات دستگاه، چربی ها را می شکند و از بدن فرد خارج می سازد. البته بسیاری از متخصصان بهترین راه برای حذف چربی های پهلوها را ورزش و فعالیت های شدید روزانه همراه با رژیم غذایی می دانند.

جراحی پهلوها

عوارض جراحی زیبایی پهلوها

برخی از متخصصان معتقدند  که با انجام  جراحی لیپوماتیک می توان چربی های یک موضع را حذف کرد و آن قسمت زیبایی خود را به دست خواهد آورد ولی آیا در شکل ظاهری آن قسمت از بدن، قرینه بودن، سفتی یا شل شدگی عضلات، خونریزی، کبودی، عفونت و … اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟

کسانی که میخواهند برای لیپوماتیک پشت کمر اقدام کند به بیماری های خونی، دیابت، فشار خون، عارضه قلبی و عروقی و … مبتلا باشد، ممکن است برای انجام جراحی  لیپوماتیک گزینه مناسبی  نباشند و حتماً قبل از اقدام به این عمل باید با پزشک معالج خود مشورت کنند  درست است که لیپوماتیک موجب حذف حجم زیادی از چربی های یک قسمت از بدن می شود اما ممکن است سلامتافراد  را نیز به طور جدی به خطر بیاندازد.

عارضه‌های احتمالی جراحی پهلوها با ساکشن

زمانی که میله‌ها چربی‌های مورد نظر را خرد می‌کنند، ممکن است در زمان بالا و پایین‌شدن، ‌ بر رگ‌های چربی و اعصاب محیطی اصابت کنند و این باعث بروز کبودی، درد و عارضه‌های محیطی شود اما مسئله اصلی که گاهی اوقات در عمل‌های ساکشن رخ می‌دهد، این است که بر اثر برخورد این میله‌ها رگ ورودی خونی که به سمت قلب می‌رود پاره شود و این چربی‌ها به سمت قلب برود. این شدیدترین عارضه‌ای است که در این نوع عمل به‌وجود می‌آید و معمولا هم کشنده است. آمبولی در ساکشن هم معمولا در چند ساعت اول عمل ممکن است رخ دهد و فرد را به کشتن ‌دهد.

جراحی پهلوها

لیپولیز و اولتراسونیک

عمل دیگری که برای خارج‌کردن چربی پهلوها  انجام می‌دهند «لیپولیز» است؛ یعنی چربی‌های بدن خرد و سپس بیرون کشیده می‌شود. در این جراحی، دیگر عارضه برخورد میله انجام نمی‌شود و چربی‌ها بعد از خرد‌شدن به شکل مایع از بدن خارج می‌شوند. همه جراحی‌ها ممکن است عوارض داشته باشند اما یکی از بهترین راه‌های خارج کردن چربی از بدن که معمولا کم‌ترین عارضه را در پی دارد، اولتراسونیک است. این روش را اغلب متخصصان  برای کسانی که هیچ راهی برای از دست دادن چربی‌های اشباع شده بدنشان ندارند و دنبال امن‌ترین جراحی هستند، استفاده می‌کنند.

در این شیوه چربی‌ها با استفاده از امواج صوتی تخلیه می‌شوند. در مرحله اول ترکیبی از سرم و یک مایع دیگر به قسمتی که قرار است جراحی شود، تزریق شده و بعد از دقایقی آن محل متورم می‌شود. سپس جراح با فرکانس خاصی که مخصوص سلول‌های چربی است، چربی را تبدیل به مایع کرده و از بدن جدا می‌کند

هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی پهلوها

از آنجائیکه معمولا  این جراحی در بیمارستان انجام می شود هزینه ها شامل اتاق عمل ، مواد بیهوشی ، دستمزد جراح می باشد . در صورتی که این جراحی در نواحی بیشتر  انجام شود هزینه آن بیشتر است .

هزینه لیپوماتیک می تواند تحت  تاثیر پذیر عوامل زیادی باشد ، از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه لیپوماتیک می توان به مقدار چربی ناحیه مورد نظر که قرار است با استفاده از لیپوماتیک استخراج شود اشاره کرد .

از موارد دیگری که می توان به آن اشاره کرد تعداد جلسات می باشد که در نظر گرفته می شود همچنین ناحیه تحت درمان می تواند در هزینه تاثیر گذار باشد بعنوان مثال هزینه لیپوماتیک بازو با لیپوماتیک شکم و پهلو یکسان نیست

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.