جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی یکی دیگر از جراحی های زیبایی بینی می باشد که در این نوع  جراحی در بافت های بینی تغییرات  زیادی انجام نمی شود و تغییرات لازم بیشتر در قسمت نوک بینی و پشت بینی فرد صورت می گیرد.در این نوع جراحی شما مشکلات مختلفی که ممکن است در انواع جراحی هایی  بینی  بروز کند را نخواهید داشت.

 

جراحی بینی طبیعی

زیرا در بینی طبیعی در این جراحی سوراخ های بینی بیش از حد کوچک نمی شود و هیچ قوسی بر روی پشت بینی  شما ایجاد نخواهد شد و همین موضوع سبب می شود که بینی شما بسیار طبیعی به نظر برسد و از حالت معمول خود خارج نشود.

جراحی طبیعی بینی چیست

عمل  طبیعی بینی  جراحی است که بیشتر برای  برطرف کردن نواقص زیبایی ورفع ایرادهای بینی فرد انجام می شود در این  نوع جراحی به بینی فرد قوس زیاد ی داده نمی شود و نوک بینی بنا به درخواست بیمار تا حدی که افتادگی برطرف شود بالا بردهمی شود. یکی از نکات مهم در عمل بینی طبیعی  این است که بینی باید با اجزای دیگر صورت هماهنگی لازم را داشته باشد. در واقع بینی طبیعی  جراحی شده است که بر اساس دیگر اجزای صورت این جراحی انجام شود به گونه ای که با دیگر اجزای صورت هماهنگی لازم را داشته باشد.

در جراحی بینی طبیعی جراح باید به چه نکاتی توجه کند

جراح بینی پیش از انکه عمل بینی طبیعی را انجام دهد به موارد زیر توجه می کندتا جراحی درستی راانجام دهد.

– مقدار برجستگی بینی فرد

– مقدار چرخش بینی

– نوع پره های بینی فرد

– پهنای بینی فرد

-قرینگی سوراخ های  بینی

-ایجاد تقارن در طرفین بینی که در اثر انحراف تیغه دچار عدم تقارن شده است .

جراحی بینی طبیعی  چه مشخصه ای دارد

-درعمل بینی طبیعی قوس بینی باید  صورت طبیعی بعد از جراحی  باشد

– محل قرار گیری وشکل سوراخ های بینی باید به شکل طبیعی ودر جای خود قرارگرفته باشد.

-نوک بینی  شما بعد از جراحی نباید حالت تیزی داشته باشد بلکه باید حالت طبیعی آن حفظ شود.

-سوراخ های بینی بعد از انجام جراحی نباید خیلی کوچک شود و باید به حالت متناسب و یکسان باشد.

-جراح بینی طبیعی باید توانایی را داشته باشد که  بین بینی و لب و پیشانی  شما زاویه مناسب ایجاد کند.

 

جراحی بینی طبیعی مناسب چه کسانی  می باشد

عمل  بینی طبیعی بیشتر مناسب مردانی هستند که می خواهند جذابیت چهره شان حفظ  شده باشد  و افرادی که دارای بینی گوشتی با پوست ضخیم هستند کاندیدای مناسبی برای  انجام عمل بینی طبیعی هستند.

جراحی بینی طبیعی

 

انتخاب جراح بینی طبیعی

– برای  انتخاب جراح بینی  خود می توانید  از دوستان، نزدیکان، آشنایان، اقوام که این جراحی را انجام داده اند کمک بگیرید .

– می توانید ازروشهای مختلف مانند جستجو در اینترنت اسامی جراحان بینی ماهر را پیدا می کند و برای اطلاعات بیشتر به کلینیک و یا مراکز زیبایی آنها مراجعه کنید.

-شما می توانید در مورد اخلاق کاری جراح بینی خود وپرسنل کلینک خود تحقیق کنید.

– برای اینکه با جراح بیشتر آشنا شوید  با جراح بینی طبیعی و جراحی بینی  خود جلسه مشاوره داشته باشید و درباره تکنیک های انجام جراحی و انتظارات خود بعد از جراحی صحبت کنید.

-درجلسه مشاوره تمامی اهداف خود را از انجام جراحی بینی به پزشک خود توضیح دهید.

جراحی بینی فرم طبیعی

در جراحی بینی فرم طبیعی این نکته را در نظر بگیرید که یکسان سازی پره ها و جلوگیری ازتغییرحالت آنها از اصول مهم این نوع جراحی بینی می باشد.

همچنین همان گونه که در بالا اشاره شد با انجام جراحی بینی فرم طبیعی تغییرات زیادی روی بافت بینی ایجاد نخواهد شد و پزشک بیشترین تغییرات را در قسمت نوک بینی و پشت بینی شما انجام خواهد داد.

جراحی بینی طبیعی

 

به طور کلی هدف از انجام جراحی بینی  فرم طبیعی اصلاح ایرادات مربوط به زیبایی بینی است به عنوان مثال با جراحی بینی فرم طبیعی انحراف بینی  اصلاح می شود و تیغه بینی نیز با این روش یکسان می شود در حقیقت این نوع جراحی بینی بدون ایجاد قوس و فرم فانتزی یا عروسکی  برای شما انجام خواهد شد.

و می توان گفت که تفاوت اصلی جراحی بینی طبیعی با سایر جراحی ها دراین است که در این نوع جراحی  نبود قوس پشت بینی و کوچک نشدن سوراخ های بینی می باشد که رعایت این موارد باعث می شود که بینی از حالت عادی خود خارج نشود.

مزایای جراحی بینی طبیعی

امروزه کوچک بودن بینی یا داشتن حالت قوس دار یا فانتزی را دلیل بر زیبایی بینی  نمب دانند بلکه مهمترین چیزی که در هر عمل زیبایی حائز اهمیت است ، سلامتی کامل بیمار و ثابت بودن نتیجه عمل بینی بعد از گذشت چند سال است.

یکی از مزایای عمل بینی به صورت طبیعی این است که چین های کناره پره های بینی و تغییر حالت فرو رفتگی بینی طبیعی خواهد بود.

هزینه جراحی بینی طبیعی

هزینه عمل بینی طبیعی بسته به نوع جراحی که شما می خواهید انجام بدهید متفاوت است اما به طورکلی بیشترین هزینه جراحی زیبایی بینی طبیعی مربوط به دستمزد جراح بینی طبیعی است.

بنابراین در جلسه مشاوراز جراح خود درباره  دستمزد جراح بینی خود سوال کنید  و سپس هزینه قسمت های دیگری مانند آزمایشات وهزینه بیمارستان را نیز در نظر بگیرید.

به همین دلیل باید گفت که هزینه های گوناگونی برای جراحی بینی وجود دارد.حتی برخی از جراحان بینی فقط پس از معاینه بیمارهزینه جراحی را اعلام می کنند.

جراحی بینی طبیعی

در آخر این نکته رادرنظر بگیرید که انتخاب بهترین جراح بینی از اولین و اساسی ترین مراحل قبل ازانجام  جراحی بینی می باشد زیرا این انتخاب نقش موثری درنتایج جراحی بینی  شما خواهد داشت . جراح بینی باید دارای سابقه ای درخشانی در این زمینه باشدوتجربه کافی را  در انجام انواع جراحی های بینی مانند جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی ، عمل بینی طبیعی داشته باشد.

رضایت بیماربیشترین  تاثیر را در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی خواهد گذذاشت . زیرا این رضایت باعث می شود تا با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید .در  بینی طبیعی تغییرات عمده در قسمت پشت بینی و نوک بینی ایجاد می شود و تفاوتی که با سایر جراحی های بینی دارد این است که پشت بینی حالت صاف یا اینکه قوس به مقدار بسیار کمی دیده می شود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.